12.12.2018 03:30:44
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
Konkurs Złote Prosię...
Zakon Zmierzchu i Świtu
Krasnoludzka Gildia ...
Utopce
Akademia Złotych Żon
Zjadacze Ciał
X-GROM - Szałaputy
Religia Środka
X-GROM - koncept sys...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
KC - Szkwał cz. 3
Czego akurat słuchacie?
Światotworzenie - Or...
Ciekawe filmy
Ujednolicony atlas w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
Ja mogę powiedzieć co ...
To ja chylę czoła, że ...
:-) Spójrz na godzinę ...
O takie uwagi chodziło...
Przeczytałem część prz...
Artykuły
Czy to cudo w końcu wy...
Wszystkie prace wrzuco...
Jaki wynik konkursu?
Ja proponuje inne rozw...
Jeśli trzeba, mogę prz...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Hmm chyba część błędów...
Paragraf 82 brak linka...
Te które wyłapałem, że...
Podam wieczorem jak bę...
Może te problemy wynik...
facebook
Nawigacja
Artykuły » Inne » Konkurs na przygodę w systemie KC
Konkurs na przygodę w systemie KC
Witajcie w imię Katana!Zeszłego roku zorganizowaliśmy prześwietny konkurs na arta, którego motywem przewodnim byli nieumarli. Konkurs obfitował w bardzo ciekawe teksty, które z dużym zainteresowaniem śledzili forumowicze. Bardzo jest mi miło, ogłosić wszem i wobec, iż w tym roku i to również w lutym rusza....

Druga Edycja konkursu o Złote Prosię!!!


s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ab/e5/ff/abe5ff2ef7abcf1504d1d8a31d62c122.jpg     Przypominam, iż nagrodą główną w tym konkursie jest powyższe Złote Prosie, a dokładniej możliwość popatrzenia na niego. Zatem Ci którzy właśnie na nie spojrzeli już odebrali swoją nagrodę z góry i muszą tym samym stanąć do konkursu. Inaczej sprzeniewierzą się prawu boskiego Katana i zostaną osądzeni w sprawiedliwym i bezstronnym procesie i skazani w każdym przypadku na pręgierz połączony z obrzuceniem goblińskimi ekskrementami. No ale odłóżmy na chwil e na bok żarty.

     W tym roku mamy jednak także nagrodę dodatkową. Otóż jako, że w roku bieżącym zostaliśmy otoczeni oficjalnym patronatem twórcy system Kryształy Czasu - Artura Szyndlera, oprócz pierwszego zwycięzcy wyłonionego poprzez głosowanie portalowiczów, jeden z autorów zostanie dodatkowo wyróżniony przez Autora sytemu poprzez specjalny drobny upominek. Wprawdzie nie wiadomo jeszcze co zostanie wręczone temu drugiemu zwycięzcy ale będzie to na pewno coś symbolicznego, związanego z systemem Kryształy Czasu, co jest dostępne w ramach gadżetów serwowanych przez wydawnictwo Palladynat.

     Tematem w tym roku będzie: pierwsza, tudzież wstępna przygoda rozpoczynająca kampanię w świecie Kryształy Czasu. Temat przygody dowolny, przepełniony klasycznym duchem KC takim jaki każdy go widzi. Przygoda powinna być wczesnej nigdzie nie publikowana, jednakże mogła być i lepiej żeby była, już testowana. Zatem wszelkie starocie, genialne pomysły i kultowe przygody w które graliście, bądź które prowadziliście, oczywiście jak najbardziej wchodzą w grę. Oczywiście przygoda tez może być zupełnie nowa ale... Jeśli macie jakiegoś kultowego hiciora, który zrobił wrażenie na wszystkich grających i nadal ciepło go wspominacie jako niesamowitą przygodę, a brakowało dobrego powodu by go spisać, to teraz jest na to bardzo dobry pretekst.

     Czas publikacji prac do 21 kwietnia, czyli tak żeby w długi majowy weekend nacieszyć się już nagrodą ze sklepu Palladynat (na przykład nowym oryginalnym kubkiem, który łatwo zmieści pieniste Wink ).

     Temat przewodni przygody: brak.

     Nastrój i klimat: dowolny.


     UWAGA! Jeżeli przygoda ta będzie naprawdę dobra i znajdzie uznanie w oczach portalowiczów, a przede wszystkim Artura Szyndlera, informuję iż jest możliwość wydania jej w wersji papierowej i w ramach oficjalnych materiałów do KC, pod swoim własnym nazwiskiem oraz na zasadach komercyjnej współpracy z wydawnictwem Paladynat. Szczegóły tej współpracy będą jednak ustalane indywidualnie z autorem system dopiero po konkursie.

Skrót informacji dla Ogrów:
Konkurs na przygodę wstępną do kampanii w konwencji KC. Arty zostaną opublikowane na stronie. Czas do 20 kwietnia. Można pisać na dowolny temat pod warunkiem, że będzie on utrzymany w takim klimacie KC, w jaki uczestnik konkursu uważa za klasyczny i typowy dla tego systemu.


     Niniejsze ogłoszenie należy odczytać, na wszelkich rynkach, placach i inszych miejscach ogłoszeń na całej Orchii.

Pozdrawiam i życzę owocnego pisana,
Suriel

Komentarze
#21 | Suriel dnia 20.02.2018 20:44:26
Zaledwie Katańskim Referendarzem do Spraw Asymilacji Większych Bytów Pozaorchiańskich. Sekretna i tajna komórka nic dziwnego, że o niej nie słyszeliście...

A tak na serio, to trudno nie przebić twórcy aktywnością.

"...Suriel podziwiam Ciebie, że nadal tu tkwisz i chce Ci się..."

Nospe ano tak. Ktoś musi. Spójrz na szacownych adminów tego portalu. I w ogóle na sporą część W dobrym tonie jest narzekać na KC i w ogóle być na nie.Tak atm polskość, której nigdy nie rozumiałem. Jak wiadomo wiele dobrego można wybudować taką postawą. Na jaki innym portalu admini kopią we własną wieloletnią pracę. Powiem szczerze, przykro się na to patrzy. W sumie to nawet rozumiem, tych adminów którzy odeszli i nie zajmują się już kacetami. Przynajmniej zachowują jakąś przyzwoitą, dystyngowaną godność w tym zachowaniu. Inne rzeczy ich zajmują jak rodzina, kariera, dorosłe życie bądź odwrotnie, może jakieś inne systemy... Ktoś ma serce, ktoś już nie więc zajmuje się innymi istotnymi rzeczami i tyle. Natomiast słabe jest gasić i tak nader wątłą iskierkę. A dlaczego jest wątła, to już dziesiątki postów poszły, co jest nie tak i co kogo boli.

Więc...

Można jak pisał Nospe zaorać i wybudować drugi portal, tylko kto tam przejdzie garstka z rzadkiej grupki która pozostała. Ten portal to już bardziej grupa znajomych, zatem może nie podstawiajmy sobie nóg nawzajem.

"...Nie podoba mi się sytuacja, w której portal z jednej strony odpływa od KC a z drugiej cały czas uporczywie trzyma się ich. Panowie trzymający ostatnio stery zdecydujcie się, w którą to stronę właściwie portal ma iść, bo jak będziecie go tak szarpać to ja podziękuję, za taką zabawę."

Kurs tej łajby jest stale ten sam. Dba się o to by core portalu był przeplatany ze wszystkim innym co nas interesuje, prawda panie Keth? Ja czuję te węzły z prędkością którą lecimy i wiem, że sporo byśmy dali by wiatr był nieco mocniejszy.
#22 | venar dnia 21.02.2018 12:17:39
No cóż, ja nie kopię nikogo i niczego na innym portalu. Generalnie nie odszedłem też od KC. Fakt, że od września ub.r nie prowadzę już KC ale cały czas działam w tej materii.

Nie wezmę udziału w konkursie bo zajmuje mnie inny materiał do KC i mam nadzieję, że niedługo się nim podzielę. W końcu w tym roku obchodzimy 10-cio lecie portalu więc fajnie byłoby coś ciekawego wrzucić w tym klimacie. Czy będzie to materiał godny Waszego zainteresowania ocenicie sami.
#23 | Keth dnia 21.02.2018 14:23:45
Nawet nie zauważyłem, że mamy dziesięciolecie! Musimy to koniecznie jakoś uczcić! Najpierw pomyślałem o tym, by wystawić do konkursu trzy scenariusze, ale to jednak byłoby przegięcie, więc trzeba wymyślić coś innego!
#24 | Nanatar dnia 21.02.2018 14:50:37
No to byłoby totalne przegięcie, gdybyś wystawił tylko trzy, liczę na co najmniej dziesięć, skoro to okrągła dziesiąta rocznica. toast
#25 | venar dnia 21.02.2018 21:29:40
Do listopada daleko więc kto wie...
#26 | Keth dnia 21.02.2018 21:31:07
Ale konkurs tylko do 20 kwietnia, więc trzeba się sprężać!
#27 | Treant dnia 23.02.2018 13:44:24
Nic się nie dzieje - narzekamy. Ktoś wykrzesze z siebie entuzjazm i coś zrobi - źle!

Luz... Przecież nikt nikogo nie zmusza do startu w konkursie i wystarczy, że ci, którym praca nad materiałami do KC (a nawet ogólnie bujanie od czasu do czasu niekoniecznie w orchiańskich obłokach) sprawia przyjemność wplotą własne hobby w fabułę scenariusza.

Nie trzeba z góry nic deklarować i jest trochę czasu, więc niech malkontenci przynajmniej nie zniechęcają innych do udziału. Zastanawiam się nawet, czy w ramach pokuty nie powinni... Nie, bo będą dalej narzekać Wink
#28 | Nanatar dnia 06.06.2018 20:51:27
Coś się tu jeszcze wydarzy, czy sprawa została zlana? Wrzuciłem materiał miesiąc temu, wisi w download. Czekamy na Oggy'ego? Venar oznaczył swój materiał jako konkursowy.
#29 | ghasta dnia 07.06.2018 09:11:44
Sam twórca newsa jak i konkursu zapomniał o nim Smile
#30 | czegoj dnia 07.06.2018 10:30:07
Szkoda, że nie ma kciuka w górę. Dałbym Ghaście.
#31 | Nanatar dnia 08.06.2018 12:03:47
Jeśli trzeba, mogę przerobić format PDF na tekst wyświetlany na stronie KC. Albo chodzi o te czterdzieści stron, bez obaw są obrazki i duża czcionka.
Jeśli trzeba użyć zaklęcia: Srożywróżyważypiór, Już nad Wyspą zapiał kur.

Proszę o podjęcie kwestii, albo zwrotną że się nie da. Smile
#32 | ghasta dnia 08.06.2018 12:14:12
Ja proponuje inne rozwiązanie - stwórz newsa o tym, że do pobrania jest nowa przygoda + rysunek itp (standard) i link do pliku.

p.s.
Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie czytał iluś-tam stron przygody w przeglądarce. Smile
#33 | dretch dnia 14.06.2018 15:31:07
Jaki wynik konkursu?
#34 | ghasta dnia 15.06.2018 09:03:45
Wszystkie prace wrzucono po terminie więc nikt Grin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 25% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 75% [3 głosy]
Popularne Artykuły
  Artykuł Czytań Dodany przez
» IK - tworzenie i rozwój postaci
On: ŻELAZNE KRÓLESTWA
73165 Beamhit
26.01.2013 16:19
» 01. Wybór rasy i płci
On: TWORZENIE POSTACI
23305 leobardis
11.11.2008 15:43
» 05. Czary - objaśnienia i możliwości rzucania oraz spis czarów
On: MAGIA
19948 czegoj
25.11.2008 12:56
» 07. Kasta Niesklasyfikowana
On: PROFESJE
18768 leobardis
11.11.2008 18:26
» Legenda Kryształów Czasu
On: LEGENDA KRYSZTAŁÓW CZASU
18467 leobardis
11.12.2008 15:30
» Charakter Postaci
On: TWORZENIE POSTACI
17314 venar
16.02.2009 14:27
» Martwiaki
On: BESTIARIUSZ
16264 venar
30.04.2009 11:58
» Spis kamieni szlachetnych
On: DODATKI
16162 arikar
01.03.2009 16:48
» 02. Kasta Żołnierska
On: PROFESJE
15597 leobardis
11.11.2008 18:01
» 06. Kasta Czarodziejska
On: PROFESJE
14984 leobardis
11.11.2008 18:22
» Dendroid
On: BESTIARIUSZ
14796 ghasta
30.07.2011 10:22
» 04. Kasta Złodziejska
On: PROFESJE
14638 leobardis
11.11.2008 18:09
» Opis świata Orchii
On: LEGENDA KRYSZTAŁÓW CZASU
14575 leobardis
12.12.2008 13:17
» Kompendium Wiary
On: RELIGIA
14404 avnar
22.06.2009 15:08
» Bractwo Klingi Duszy
On: BRACTWA WYSTEPUJĄCE W ŚWIECIE KC
14149 czegoj
28.04.2009 15:18
©
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Suriel
11-12-2018 22:28
Ja wiem, ja wiem! Wybierz mnie, mnie! Grin

Keth
11-12-2018 21:14
Ghasta, widzę, że czytasz Warsaw. Ty masz analityczny umysł, podpowiedz, gdzie jest teraz ten Murzyn? Shock

dretch
11-12-2018 18:23
Panowie i panie Smile niestety moja praca jest teraz tak absorbująca że ciężko mi znaleźć czas na Pokusę, ale obiecuję, do końca 2018 zamkniemy tą przygode. Proszę graczy o pw z rzutami 4 x k100 .

Suriel
11-12-2018 16:13
ITB posłaniec wcale nie przyniosły listu tylko fakturę.

Suriel
11-12-2018 16:01
Trochę mi popsuł samochód więc obecność jak widać utrudniona nieco.

8art
10-12-2018 19:46
Wpisy ode mnie dopiero jutro jak cos

Keth
09-12-2018 20:19
Dobra, odpuścimy Ci w weekend! Grin

Suriel
09-12-2018 19:28
Jeden post dziennie. Nue dam rady...

Suriel
09-12-2018 18:13
Skoro nic niepuszecie to idę otworzyć wino.

Suriel
08-12-2018 22:25
A szkoda, bo potrułem wszystkich na kolacji.. Post uzupełniony, lektura obowiązkowa bo to rozpiska działań na następny dzień.

Kargan
08-12-2018 21:37
Kethowi się tak śpieszy z fabułą, ze nawet na posta dziedzica nie poczekał Pfft

Nanatar
08-12-2018 21:35
Dokąd król chodzi piechotą. Grin

NickPage
Najczęściej oglądane
deliad[7317]
czegoj[4969]
8art[3295]
dretch[3285]
koszal[3052]

Ostatnia aktualizacja
deliad
BAZYL
Sigil
kartograf
8art

Wszystkie NickPage
Rzuć kostką