22.10.2017 17:31:32
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
Czwarta edycja na Po...
Rytuały czarowników
Czwarta edycja KC!
Hassosac
Osobliwości i dziwy ...
Profesja do KC - Bes...
Kubo - prawdziwy bard
Orchiańskie sztuki w...
Nowa profesja - opry...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Relacja z testów gru...
FUN
Pułapka dorosłości
Kuźnia Wszechkreatorów
Światotworzenie - Wo...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
@dretch :) Niestety ma...
Swietna robota, sprawi...
Grałem z komórki i nie...
Wielkie dzięki za gran...
Swietne, na mobilnym n...
Artykuły
Faktycznie przyjemny t...
Przeczytałem niusa, ko...
[quote]Czegoj napisał:...
Na stronie wydawnictwa...
Najpierw słowa przepro...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Hmm chyba część błędów...
Paragraf 82 brak linka...
Te które wyłapałem, że...
Podam wieczorem jak bę...
Może te problemy wynik...
facebook
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Kącik poprawności politycznej
koszal
https://youtu.be/...

... a choćby i to, wiele tego jest. Islam podbił 2/3 ziem chrześcijańskich, zanim Europejczycy zdobyli się na opór. I ten opór im się wypomina. Czy Islamiści toczą obecnie swój dżihad przeciwko Chrześcijanom? Wątpię, ponieważ w Europie to taka Polska uchodzi za centrum fanatycznych katolików itp, a jakoś tutaj nie pchają się tłumem. Odpowiedź prosta- uderzają w słabe punkty, gdzie widzą swoją szansę. Tam, gdzie ponieśliby klęskę nie będą się pchać (póki co). Możemy tu mówić o socjalu itp, itd, ale tu chodzi o wynarodowienie Europy, duchowni przywódcy Islamu mówią o tym wprost i to od dawna. Francja, czy zakompleksione z powodu nazistów Niemcy nie będą reagować, zagubione we własnych menadrach pseudo wolności. Daleko mi do Kościoła Katolickiego, jednak zbulwersowany bardziej czy mniej jego mechanizmami o wiele swobodniej czuję się kulturowo, niż z wizją wszechobecnego Islamu. Ekspansja wyznawców Islamu w żadnym wypadku nie zakłada asymilacji (tutaj zachecam do zapoznania się z encyklopedycznym zanczeniem tego słowa, a nie produktem mediów).
Prosto z mostu- mając przewagę militarną powinniśmy z niej skorzystać. W sytuacji odwrotnej zawsze dochodziło do najazdów.

8art
Wy oczywiście nic nie wiecie, bo żyjecie w słodkiej nieświadomości w Polsce. Ale ja wam powiem, że te miliony polskich emigrantów, jacy uciekli z kraju przed tyraniami Tuska i Kaczafiego, to nie są tylko biedne Polaczki, którzy szukali azylu.

Te miliony krajanów, to świetnie wyszkoleni operatorzy Rodziny Radia Maryja, którzy mają za zadanie wynarodowić EU z rodowitych Europejczyków i zastąpić ich w przeciągu najbliższych dekad czystymi rasowo i religijnie Polskimi Katolikami (w skrócie PK). Należy zauważyć, że zdecydowana większość tzw "polskich emigrantów" to mężczyźni w wieku poborowym i kobiety w wieku rozrodczym. Wy tego nie widzicie, bo progejowskie, lewackie media mamią was głupimi serialami jak np "Londyńczycy", ale ja to wszystko widzę na własne oczy tu na Zachodzie (w zasadzie to nawet z Żoną zmajstrowaliśmy jednego bobasa w UK).

A potem uderzymy w Bliski Wschód i dalej. Wielka Polska będzię rozciągać się od Antarktyki po Antarktydę! Nawet pingwiny i kangury będą nosić różańce

Taki jest właśnie plan i nie wierzcie nikomu, kto powie Wam, że polscy emigranci wyjechali na Zachód tylko na zarobek, albo czerpać korzyści z systemu socjalnego!

koszal
No tak. A ilu z nich się wysadziło? Bo szukam jakiegoś kółka terrorystycznego, ale nigdzie się dodzwonić do rodaków na emigracji już nie mogę, bo albo akuratnie gwałcą, albo drą się "ZA MARYJĘ!" i "bum'ają".

Jak już będziecie kleić swoje ładunki, to bądź tak miły Bartku i podeślij mi swoje rpgi (a tymczasem wstydź się- tyle lat na ekspansji i nawet petardy nie odpaliłeś?).

Suriel
Nacją która pomijając obywateli brytyjskich ma najwiekszy odsetek osadzonych w wyspiatskich więzieniach są Pokacy. Tam bym szukał Koszalu dojść do tego typu kół zainteresowań o jakich piszesz.
Mam jednak inne zdanie. W mojej opini plan naszej emigracji jest inny. Oni tam pojechsli by wypić cały alkohol wyspiarzom. Jak się uda to dojdzie do rozruchow na tle niedoborów z procentami. A wówczas łatwo obalić system i wprowadzić własny. Zwlaszcza jak się jedzie na dopingu alkoholowym we krwi.
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

Suriel
Dzisiaj to jest w dzień referendum Brexit, Niemiecki Der Bild próbuje przekupic Anglików do pozostania w UE. Proponują min. Rezerwowanie leżaków w kurortach, dostarczanie czarnych charakterów do filmów z Bondem oraz uznanie gola w meczu o mistrzostwo w 66-tym roku w Wimbledonie.Grin
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

koszal
Dobry ruch, choć swoje minusy ma. Na miejscu brytoli zrobiłbym to samo. Nasycili rynek specjalistami i więcej nie chcą, a jakiś pretekst musi być. Ustawili się na parę ładnych lat w przód dzięki temu, natomiast mogą nie zauważyć głębszego jeszcze wynarodowienia się na przełomie kilku najbliższych lat i bycie wyspą ich przed tym nie ocali.
Zarazem taki pstryczek w nos Niemcom i Francuzom to się od dawna należał. I tutaj widzę dobrą perspektywę dla Polski. Część inwestorów wycofa się z GB, kolejna część obawia się niestabilności w krajach zachodnich. Polska na tym tle jest dobrym miejscem do robienia biznesu. Idelanie byłoby gdyby w tym momencie (to niestety mało realne) poprawić nieco przepisy regulujące działalność prywatną.

ghasta
Taaa koszal, marzenia ściętej głowy - nie wiem czy wiesz, ale z dniem dzisiejszym staliśmy się o ponad 8 % biedniejsi niż przeciętni mieszkańcy Europy - znów będzie przenoszenie tu produkcji tylko i wyłącznie z tego powodu, że złotówka to gówniana waluta, a Polakowi można mało zapłacić.

Pewnie w ciągu kilku najbliższych dni podniosą ceny paliw co w efekcie spowoduje efekt domina i wzrosną ceny na półkach za przysłowiowąbułkę chleba. Może dla gościa z Niemiec robiącego tu w pl interesy będzie lepiej, dla przeciętnego Polaka już nie.

strefazero.blogspot.com
8art
Niech mnie ktos oswieci skad ten caly raban o brexicie. Przeciez Anglia wyszla z grupy do 1/8 Euro.

koszal
Mimo, że uważam potomków mieszanych plemienia Franków (i nie tylko) za cioty, to jednak pozostawienie ich samych sobie z problemem ataków terrorystycznych jest błędem. Bo co zrobi bity obywatel, który we władzy i sąsiadach nie czuje wsparcia? Albo się znajdzie jakiś punkt zapalny i zrobi się masakra, gdy frustracja społeczeństwa przeleje czarę, albo.. kto wie- ja np na ich miejscu wysiadłbym z Uni i wypchnął tych wszystkich uchodźców szkopom.. Póki co karmią politycy i media prostych ludzi jałowym chlebem, a lud nawet jeśli głupi to płaci pańszczyznę i oczekuje ochrony. Jak jej nie będzie to złapie za widły. Czeka nas w Europie przemiana poglądowa. Pewnie będzie brutalna. Pozostaje czekać na lidera z ludu.

Suriel
Koszal, szkopom? A po grzyba nam tacy sąsiedzi. Za parę lat mielibyśmy z tym niemały kłopot.

Kazimier Szczuka o emigrantach jakich zgodnie z podpisanymi traktatami powinniśmy przyjąć.

img.wiocha.pl/images/e/5/e547169d7f9543437e00eb6aa4ba429e.jpg

Lubiłem ją nawet, do pewnego momentu, za indywidualizm. Ale kiedy przestaje być ważne czy mówisz coś mądrego czy nie bo liczy się jedynie by o tobie mówili to pora się zastanowić.

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tHA4REagh6XRLJv5ITcExVWIoEs68icO.jpg

Suriel
Od około miesiąca mozna w Polsce uprawiać konopie. Ustawa wprowadza możliwość hodowli tegobtypu upraw dla rolników i nie tylko. Jacyś chętni z portalu by się przekwalifikowac zawodowo? Grin

ghasta
To kiedykolwiek trzeba było mieć zezwolenie ? ;-)

strefazero.blogspot.com
koszal
Może jakieś warunki się zmieniły Suriel. Znajomi od lat uprawiają konopie na liny itp. Tyle, że mają nad tym nadzór i ściśle określone warunki.

Suriel
Kurde to żyłem w niewiedzy przez tyle czasu. Ostatnio przemysl celulozowo papierniczy zachwyca się możliwością uprawy konopi w celu produkcji papieru. Potem taką książkę wyprodukowana na papierze wrzucasz do swojego kominka i spalasz Grin
Gdyby nie inna technologia wyrabiania papieru i tego drugiego produktu byłoby śmiesznie.

Suriel
Tak czasem sobie zajrzę w You Tuba i pooglądam sobie o tym czy tamtym. I wiecie co? Myłkę że z takimi islamistami to my szans żadnych nie mamy...

[youtube]

Normalnie przekleństwo ten internet. Byłbym bez niego dożo zdrowszy psychicznie, myślę.

Suriel
Parę dni temu Donald Trump podpisał nominacje gen. Jamesa "Mad Doga" Mattisa

Miał on okazje powiedziec bardzo ciekawych żołnierskich tekstów typu ten z Iraku:

"I come in peace. I didn't bring artillery. But I'm pleading with you, with tears in my eyes: If you f--- with me, I'll kill you all."

Więcej tutaj:

http://heavy.com/...sidential/
Edytowane przez Suriel dnia 28-01-2017 12:12

Suriel
Wojna idzie panie, jak nic wojna idzie. A oto i dowody:
1. w ostatnich dniach w okolicy granicy Polski, po stronie Białoruskiej rozpoczęły się ćwiczenia wojskowe armi rosyjskiej i bialoruskiej. Łącznie koło 13 tys żołnierzy 700 jednostek. W trakcie ćwiczeń helikopter ostrzelal pozycje dziennikarzy i swoją ciężarówkę Jest filmik na you tube.
2. Amerykanie w Żaganiu jadąc autostradą rozbili swojego hummera. Zatarasowali całą autostrade na parę godzin. Nie wiadomo czemu się tak spieszyli, czy po to by się przygotować do obrony przed Rosjanami czy bali się że ktoś mógłby okrasc jednostkę kiedy ich tam nie ma. Ale kto byłby tak głupi żeby to zrobić w praworzadnym kraju nad Wisłą.
3. 13 września (pechowy dzień) okradziono amerykańskich żołnierzy z Żagania. Straty wyceniono na 200 tys. USD. W sklad zaginionego mienia wchodziły noktowizory, laptopy dalmierze i inny sprzęt wojskowy. Witamy sojuszników z typową słowiańska gościnnoscią.

Jak widać wszystkie trzy strony konfliktu ponoszą straty w sprzęcie albo się zbroją co zgodnie z definicją świadczy o rychłym konflikcie lub że już się rozpoczął. Shock

Nie zostaje mi nic innego jak kupić, wymagany w zaciagu do obrony terytorialnej, kajak i ustawić się na rzece Pisi, która niedaleko mnie przepływa.
Edytowane przez Suriel dnia 22-09-2017 11:38

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się