19.08.2017 15:07:01
Nawigacja
ŻELAZNE KRÓLESTWA
Wstępniak
Podręczniki, zasady oraz recenzje
Opis świata
Historie kolejnych nacji
Bestiariusz
Manual botmistrza
Skrypty generalskie
Przewodnik obieżyświata
Akta Gavina Kyle
Scenariusze
Opowiadania
Forum Żelaznych Królestw
Dział PBF
Zanim Zaczniesz
Otwarte Sesje PBF
Wirtualne Elizjum
w świecie Wampira
TYLKO ZALOGOWANI

DrecarE: Wirtualny Podręcznik
Geografia DrecarE
Wymiar Czasowy
Rasy DrecarE
Kultura Istot
Tworzenie Postaci
Mechanika Gry
Magia
Technologia
Bestiariusz
Ostatnie artykuły
Czwarta edycja KC!
Hassosac
Osobliwości i dziwy ...
Profesja do KC - Bes...
Kubo - prawdziwy bard
Orchiańskie sztuki w...
Nowa profesja - opry...
Uroki księżycowe
Rawenna i Asmodeusz
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Gry paragrafowe
Koszulki DE
DE - Lenja
DE - Nowiny i aktual...
Tutaj możemy pisać c...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie komentarze
Newsy
Dawaj, dawaj będzie do...
Cieszę się, że skorzys...
Przeszedłem całość i g...
A ja olalem babę i sko...
Już poprawione, dzięki...
Artykuły
Spokojnie, bana dostan...
Z PD moze by jeszcze t...
1. Panowie trochę o gr...
Ja bym tam tez wstrzym...
Chyba za bardzo się cz...
Galeria
Zgadzam się z Nantarem...
Uważam że pełny opis c...
Ikonki zastępujące np....
Tak zupełnie w ramach ...
Czyli czerń i biel :) ...
Dodatkowe strony
Hmm chyba część błędów...
Paragraf 82 brak linka...
Te które wyłapałem, że...
Podam wieczorem jak bę...
Może te problemy wynik...
facebook
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Tutaj możemy pisać co nam przyjdzie do głowy
8art
Grubo Keth... nawet nie pytam w jakich okolicznosciach padly na Ciebie takie oskarzenia. Bo rozumiem jakby chodzilo o jakis przemyt pieczarek, ale o handel ludzmi... szok po prostu...

Suriel
8art no chyba, że ludzie byli w pieczarkach... Pfft Może uszył z materiału taką jedną baaaardzo dużą. Wejść do niej mogło nawet dwie osoby (albo sześciu skośnych) ale jakimś dziwnym trafem celnik na granicy się połapał, że takich pieczar to się nie da wyhodować nawet w Holandii, że sztuczna więc otworzyła a tam...
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

Keth
Na odszkodowanie przyjdzie czas, na razie muszę odczekać dwa tygodnie, żey się upewnić, że prokuratura nie zechce się odwołać od wyroku (co samo w sobie graniczyłoby ze śmiesznością). Jeśli przyjmą werdykt do wiadomości, zacznę planować zemstę. Bez wątpienia należy mi się odszkodowanie za areszt, chociaż to kwota symboliczna, bodajże 100 euro za każdy dzień zatrzymania. Ale jak wspomniałem, przyjdzie na to czas.

Muszę przyznać, że nauczyłem się przy okazji wielu ciekawych rzeczy (niektóre nawet wykorzystam w sesjach PBF, wypatrujcie w mijanych krzakach przyczajonych prokuratorów). Jak zdejmowali ze mnie biometrykę, przeskanowali policyjne rejestry w całej Europie, dzięki czemu upewniłem się, że faktycznie nie mam żadnych niezapłaconych mandatów. Cela jedynka, komfortowe betonowe łóżko z materacem. Catering za darmo, dwa razy dziennie paczka kanapek w folii, raz dziennie ciepły lunch (obiad podobny do tych serwowanych w samolotach). Byłem tak zestresowany, że kanapek wcale nie jadłem, więc trzeciego dnia już mi nie chcieli dać nowych, bo na półce piętrzyła się pryzma nienaruszonych torebek. Można się było raz dziennie wykąpać w pojedynczej kabinie i nawet w ciepłej wodzie (a adwokat uprzedzał, że mogą mnie moczyć na zimno i nie dawać jeść w ramach zmiękczania). Najlepsze były scenki z współlokatorami - wcześniej to była zgroza, teraz mogę się nawet pośmiać. Słyszałem na przykład jak przywieziony do sąsiedniej celi aresztant po pięciu minutach zaczął się domagać wyjścia na papierosa, a kiedy mu odmówiono, zaczął szaleć po boksie. Przykład dialogów poniżej.

"Za chwilę pójdziesz na świeże powietrze". "Ale ja chcę teraz!". "Teraz nie możesz, uspokój się". "Chcę zapalić, traktujecie mnie jak zwierzę!". "Pójdziesz za chwilę!". "Traktujecie mnie jakbym tu był za karę!". "Tak właśnie jest, jesteś tu za karę". "ŁAAAAAA!".

Trzeba przyznać, że koleś był twardy, pół nocy wył i kopał po drzwiach. Pomyślałem sobie wtedy, że jeśli wsadzą mnie razem z nim do jednego boksu, to im podpiszę wszystko, nawet przyznanie się do zastrzelenia Kennedy'ego! Ale Bogu dzięki nie wpadli na taki pomysł! (ale poczekajcie jak w jakiejś sesji traficie do aresztu).

Jak po trzech dniach wróciłem do domu, wszedłem prosto pod prysznic i momentalnie zemdlałem, w efekcie czego pierwszy wieczór po powrocie spędziłem w szpitalu, gdzie trzeba mi było zszyć dziurę w szyi wydartą ostrym szpicem szafki pod umywalkę.
Oj, działo się, działo. Chwilami nawet się zastanawiam, czy to faktycznie się zdarzyło czy też może to tylko jakiś obłąkańczy sen.

www.rpgonliner.fora.pl
Suriel
Pocieszę Cię. W Polsce nie ma tak komfortowych warunków. Nie wszędzie pojedyncze cele się trafiają. I pozwolę sobie zauważyć, że tym samym minęło cię na szczęście wiele niepotrzebnych przykrości. Przykład z życia wzięty. Kilku młodych chłopaków idąc ulicą zauważyło, że pod wpływem wiatru sygnalizacja świetlna wariuje. Jako, że byli dziabnięci, dalej machać nią w lewo i w prawo ku swej wielkiej radości. Niestety tak się złożyło że akurat jechała policja i ich zwinęli. Zamknęli na dołku na 24. Dwóch miało szczęście a jeden nie trafił do celi "jedynki" bo zwyczajnie ich zabrakło dla wszystkich. Do tego jednego pechowca, nocą zaczął się przystawiać stary recydywista czyniąc mu niejednoznaczne propozycje, poparte w dodatku siłą. Chłopak się postawił chcąc zachować swe dziewictwo ale jakoś tak nieszczęśliwie popchnął podczas bójki że tamten uderzył głową i zmarł. Skazali go z tego co pamiętam na 16 lat za nieumyślne. Pozostali dwaj wyszli po jednym dniu.

Jeszcze mi się tak przypomniało co powiedział pewien Rosjanin jak go Warszawie skazywali na 25 lat (za to co zrobił powinien dostać więcej ale polski wymiar sprawiedliwości nie może wymierzyć gorszej kary). Powiedział: u nas to dopiero są więzienia a wasze więzienia są jak hotele.

Ps. mam nadzieję, że się nie obraziłeś za ten żart o pluszowej dwumetrowej pieczarce. Wink
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

8art
"Za chwilę pójdziesz na świeże powietrze". "Ale ja chcę teraz!". "Teraz nie możesz, uspokój się". "Chcę zapalić, traktujecie mnie jak zwierzę!". "Pójdziesz za chwilę!". "Traktujecie mnie jakbym tu był za karę! (...) ŁAAAAAA!".

Zupełnie jakbym czytał coś czego byłem świadkiem w szpitalu psychiatrycznym (już śpieszę z wyjaśnieniem, że nie byłem tam jako pacjent. W związku z obowiązkami zawodowymi często jestem ostatnio na terenach tego placówek). Babka na oddziale zamknietym w niemal ide tyczny sposób domagała się jakichś piguł (przynajmniej tak mniemam) i okraszając to sporą ilością faków. Skończyło się to też wrzaskiem i biciem pięściami po ścianach. Ku mojemu zdziwieniu nie została spacyfikowana przez jakiegoś krzepkiego pielęgniarza, tylko mała pielęgniarka porozmawiała z nią i doprowadziła do stanu jakotakiego spokoju.

Suriel
Może dlatego, że obie osoby to tak naprawdę małżeństwo. Niewinne ale zatrzymane przez władze. Zamknięci ze względu na prawdę do której doszli w trakcie pewnych incydentów, które rozpoczęły się nader niewinnie... Shock
Dalej dwójka przypadkowych internautów zgaduje się co do szczegółów obu spotkań. Zbyt wiele szczegółów powiela się w obu spotkaniach. Internauci decydują się podrążyć dalej sprawę, która wiedzie ich do przerażającego odkrycia za którymi stoją niezwykle wpływowe osoby i ich bluźniercze plany.

Zajawka ja raz na przygodę. Klimat jak z Zewu... albo Wybawiciela Pfft

Treant
Keth przemycał, ale graczy w swoich sesjach PBF do innych światów. Pech w tym, że nie podpisali kwitów, w których deklarowaliby, że odbywa się to za ich zgodą i do przekroczenia granicy dochodzi legalnie. Sprawy by nie było, gdyby nie fakt, że po tamtej stronie zdarzały się zgony.
Wytwórcom tych żenujących zarzutów należy przypisać współwinę za zalew UE przez "nachodźców", gdyż odciągnęli uwagę odpowiedzialnych służb od prawdziwego zagrożenia i pozwolili dorobić się ogromnych pieniędzy prawdziwym przestępcom.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.kryszt...hp?user=35

ghasta
O k... ale fajne

Taka była moja reakcja jak to zobaczyłem.

Generator map miast oparty o algorytm diagramów Voronoi
https://watabou.i...-generator

sama mapa
https://v6p9d9t4....index.html
Edytowane przez ghasta dnia 24-05-2017 15:22

strefazero.blogspot.com
Suriel
Wyścig: marine, strażak i rycerz w płytówce tor przeszkód tutaj:

YouTube Video

link https://www.youtu...AzI1UvlQqw

A tutaj odpowiedź na pytanie co się stanie z samurajem w zbroi jak się wrzuci go do miejscowego basenu. Tylko Japończycy są tak dziwni by to potestować.

YouTube Video

link https://www.youtu...LcT5J7yg9k

Suriel
Rycerskie MMA prosto z Rosji...
Dodam tylko że w zwycięstwo przez KO.

https://www.youtu...lCQ2pBob5Q

Suriel
Skoro taka straszna cisza w pbfach to zostawiam test na badanie wzroku. Test jest Imperialny zgodny z normami dopuszczeniowymi dla wszystkich ubiegających się o przyjęcie w poczet szturmowców.

wallup.net/wp-content/uploads/2016/01/anime-Star_Wars-humor-748x499.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się