PBF - Cedar Creek - techniczny

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 08 października 2018, 21:24

Cóż, dużo zależy od Ketha ale np. Koszal to nie wiem czy szybko wróci. Moim zadaniem ciągnięcie dwóch sesji na raz znów dało o sobie znać i więcej tego nie należy praktykować.

Jak rozumiem kusi cię by spróbować posiedzieć na żelaznym tronie? :)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 09 października 2018, 20:08

Moi drodzy, kłopotem jest nie tyle prowadzenie dwóch sesji, co wyjątkowe spiętrzenie innych obowiązków i zajęć (w swoich najlepszych czasach potrafiłem prowadzić symultanicznie pięć sesji i dawałem sobie całkiem zgrabnie z tym radę). Chciałbym Was prosić o jeszcze jeden tydzień cierpliwości, to pozwoli mi określić się ostatecznie w kwestii reaktywacji na portalu (i jej poziomu). Jeśli uda mi się poukładać wszystko, być może w miarę płynnie pociągnę dalej ITB, CCbN oraz MD.

Zaginięcie Koszala bardzo smutne, ale nie tracę nadziei, że jednak powróci!

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 09 października 2018, 20:41

Rozumiem, zatem wiertarka do kolan pańskich i akumulator do szacownych jaj jaśnie pana poczekają jeszcze tydzień. Potem wdrażamy plan B panowie :/dymek
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 28 października 2018, 11:55

Tydzięń minął. Powiedz szefom żeby się czule żegnali z rodziną.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ