PBF - In thy blood - techniczny

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 marca 2019, 11:45

Spoiler!

"Ennio nigdy nie wyrządziłby krzywdy Altairowi."

"Neognostyk zamierzał przyjechać do mnie, do Vivaco. Wysłał umyślnego z zapowiedzią na trzy dni przed swoją tragiczną śmiercią, że pragnie się pilnie spotkać."

"- Chociaż obejmuje mnie reguła zachowania tajemnicy lekarskiej, zdradzę, że umyślny nie znał przyczyny prośby Neognostyka - odparł Ferro, tonem tak doskonale wyważonym, że Abdel nie miał pojęcia, czy Szpitalnik wyjawił prawdę czy też może skłamał"

"- Może zabrzmi to w uszach waszych miłości dziwnie, ale nigdy nie miałem sposobności ujrzeć na własne oczy Vikala... Zdrowie syna jednego z ośmiu Baptystów to sprawa wewnętrzna kultu." ...Neva broni go jak wilkor"

"- Wielu świadków widziało ciało, zanim anabaptyści zabrali je do klasztoru - odrzekł czerwonokrzyżowiec - Mieszczanie zwabieni krzykiem dziecka, asceci z targowiska. Altair zginął od rany zadanej ostrym narzędziem, poderżnięto mu gardło. Neva i Furor Bastardo potwierdzili to później oficjalnie razem z mistrzem Abacusem."

"- Ślady krwi zostały starannie wyczyszczone podczas obrzędów puryfikacyjnych, ale ze słów Furora wynika, że morderstwa dokonano właśnie w tym miejscu, kiedy Altair odprawiał modły ku pomyślności podróży do Vivaco."

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 15 marca 2019, 22:22

"Wątpię, by wywołane tą śmiercią zmiany w najbliższej przyszłości przyniosą więcej złego niż dobrego"

Cytat z postu 381 wątku Krwi demonstruje jak źle na proces tworzenia fabularki w pracy wpływają natrętni współpracownicy, którzy bez uprzedzenia wdzierają się do biura, zmuszają do chowania strony pod arkusz kalkulacyjny, wybijają z toku myślenia i w efekcie knocą oryginalną wersję! To jest nienormalne, powinni tego w pracy zabronić, takiego przeszkadzania!

W międzyczasie chciałbym zwrócić uwagę na pewien interesujący dodatek, który pojawił się za friko w sklepie Sixmorevodki - jest to zbiór kilkudziesięciu nowych atutów dla bohaterów wszystkich frakcji zawarty w jednym pliku PDF. Warto ściągnąć i sobie gdzieś schować, to doskonałe rozszerzenie tych kilku skąpych atutów z podręcznika głównego (zawsze uważałem, że jest ich za mało, dlatego tak mnie ucieszył ten dodatek).

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 16 marca 2019, 00:26

Cóż mi po dodatkach jak postać zrobiona.
Natomiast kapitalnie czuję klimat przeszkadzania w pracy kiedy się siedzi nad ważnym postem. Powiem szczerze, że unikam tego typu sytuacji ale kiedy widzią jak ktoś pali piąty raz z rzędu fajaka to i ja myślę ulżę sobie bo ciśnienie w pracy nie do wytrzymania. Oni palą to ja skrobię mejla.
Czasem piszę byle by puścić, najczęściej trzymam się zasady napisz miała i sczytaj dna następnego bo pbfy sa na końcu twojej listy zadań na dzień.
Ostatnio puszczam jak leci bo jestem potwornie zmęczony. Albo dogania mnie wiek albo za dużo pracy. Od dwóch tygodni wita mnie o poranku krwotok z nosa, czas pracy od 8:00 do 22:00 robi swoje, chciałeś być managerem w Polskiej firmie za psie pieniądze, witaj w korpo! Jak w cyberze :D :D

ps. żeby nie było, lubie swoją pracę, serio
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 16 marca 2019, 12:01

Atuty mają to do siebie, że można je kupować za PD w ramach rozwoju postaci. Ale to tylko taka podpowiedź na przyszłość.

Co do planów wydawcy, suplement opisujący Protektorat Borki jest już praktycznie na ukończeniu, a i tak nie potrafię się go doczekać. Jednocześnie w sieci pojawił się doskonale złożony dodatek fanowski pt. Atlas, który jest na takim samym poziomie, co oryginalne podręczniki i który na pewno włączę w swoje materiały do wykorzystania.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 18 marca 2019, 13:11

Ściągnąłem te dodatki Potentialas ale ku mojej zgrozie są one dostępne dla klanów którymi nie gramy! :o
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 18 marca 2019, 17:56

Dla kogo sa niedostepne, to sa niedostepne... :/dymek

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Keth » 10 maja 2019, 11:19

Aby popchnąć akcję dalej, potrzebowałbym teraz Waszej deklaracji poczynań. Czy Abdel zgodzi się zejść do donej izby w towarzystwie ochrony, by porozmawiać z Furorem czy zażyczy sobie wprowadzenia Furora na górę, by zademonstrować mu postać nieszczęsnego skarbnika, a może w ogóle nie będzie chciał rozmawiać przez wzgląd na zrozumiałe roztrzęsienie? Cokolwiek wybieracie, dajcie znać; również to, czy chcecie tę scenkę wejścia sami napisać czy mam ją zainscenizować własnymi słowami.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Suriel » 10 maja 2019, 16:58

Skoro po Abdela posłano to zejdzie na dół pozmawiać. Od wstępnego dialogu będzie zależało co Furorowi pokażemy dalej. I czy w ogóle cokolwiek pokarzemy. Ulepię wstępną scenkę wieczorem, bo wiem jak bardzo jesteś zabiegany w pracy ostatnio.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: 8art » 22 maja 2019, 13:50

Pisze tutaj zeby nie zasmiecac watku fabularnego. Tylko w technicznym, bo lekko zarobiony jestem ostatnimi czasy, przez dyzur pod telefonem.

Uwazam, ze Barthez powinen isc tez z rannym do doktora. Ze wzgledu na swoje pochodzenie Helweta ma jako takie pojecie o technologii, moze zauwazyc cos ciekawego, jesli Szpitalnik ma jakies podejrzane fanty, ktore np moglyby go powiazac z postacia zielonookiego.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Suriel » 22 maja 2019, 14:10

Z drugiej strony bardzo się boję ze ktoś podprowadzi nam drona.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Keth » 27 maja 2019, 21:00

Do napisania następnych scen potrzebuję kilku istotnych informacji. Po pierwsze, czy Barthez zdoła przekonać dziedzica do puszczenia go z Dumasem czy jednak pozostanie w domu pielgrzyma, by strzec Abdela? Jaki jest dokładnie skład delegacji do czerwonokrzyżowca? (chodzi mi o ilośc towarzyszących szlachcie najemników). Po trzecie, czy moi milusińscy zamierzają przemycić w bieliźnie jakąś broń palną pomimo wyraźnego zakazu Furora?

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Suriel » 27 maja 2019, 23:08

Strzelbę w majtach, tak żeby wyglądała jak trzecia noga w nogawce. Broń będzie ukryta pod pretekstem nadmiernego podniecenia ze względu na przeżyte niedawno niebezpieczeństwa.
Ci Helweci są dziwni, mówię wam.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Nanatar » 22 lipca 2019, 22:26

Mi się udało uzyskać dostęp do karty postaci, obrazek wkleję w wolnym czasie.

http://sixmorevodka.com/degenesis/chara ... 34fd234828

Leon ma z pewnością cztery, a może pięć punktów doświadczenia, choć powinien mieć dużo więcej, bo mistrz ostatnio zapomniał o tym temacie, a tyle było wrażeń.
wynalazca.jpg
I kody do edycji

DBA39FCB-E746-44B7-87E9-DB43B1C2B9F3
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2019, 22:44 przez Nanatar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: Suriel » 23 lipca 2019, 09:46

Ze mną nie ma problemu, punkty są wydane, na świeżo z adnotacją do kiedy były naliczone, adnotacja na karcie.
Karta robiona ręcznie, więc proszę nie przełączać na automat bo wszystko mi rozsypie.

82944617-0ca6-408a-a6c7-fa0ffc886020

Powyżej kod do strony:
http://sixmorevodka.com/degenesis/character-en/


..... A b d e l ....... S a n g u i n e .....

Obrazek


Czyż nie jest on piękny? :lol:
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Re: PBF - In thy blood - techniczny

Post autor: 8art » 23 lipca 2019, 21:52

Oto i najemnik:

http://www.degenesis.com/character-en/i ... b4d40267f5

A oto i jego morda:

Obrazek

ODPOWIEDZ