PBF - Tarcza Wyklętych

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 02 kwietnia 2018, 22:15

I bardzo optymistycznie się skończyło, bo po śmierci pieska było mi trochę przykro ale świadomość, że future me będzie mógł pobawić się z jej klonem brzmi super.
Fajna sesja ale grałem mało, niestety.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 03 kwietnia 2018, 09:20

Spoko klimacik, ale jednak chyba bardziej pasował mi początkowy klimat, co było widać po postach, jak słusznie zauważył Keth.

Jeśli chodzi o minusy to rzeczywiście odebranie inicjatywy graczom to kiepski pomysł oraz ja mam wrażenie, że mechanika nie była wcale potrzebna. Mieliśmy testować mechanikę, a testowaliśmy klimat.

Wszystkie pozostałe rzeczy na duży plus, chociaż ja uważam, że największy to powrót Oggiego.

Pozdrowionka i dzięki za wspólną zabawę.

P.S. Keth rozumiem, że poziomu raczej nie zdobywamy, bo nie przewidujesz kontynuacji?

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 03 kwietnia 2018, 15:47

Przygoda jak to u Ketha - genialnie prowadzona ze świetnymi zwrotami akcji :D Ja jestem prosty wojak więc druga część sesji podobała mi się bardziej niż polityczne dowcipkowanie w pierwszej, zwłaszcza jak sobie pomyślę, że taka wizja przyszłości mogłaby się ziścić :o :o :o Wydaje mi się jednak, że gracze nie przesadzali i trzymanie się rubasznego klimatu wykonane było w sposób subtelny :)

p.s. ciekawi mnie kto od razu złapał czego kalką jest pierwsza scena z Franzem Maurerem ? ;)
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 04 kwietnia 2018, 20:26

Dodam jeszcze, że oryginalny scenariusz miał się zakończyć sceną eliminacji kosmity w szpitalu. Na pomysł z podróżą w czasie wpadłem w ostatniej chwili i musiałem na szybko dopisać dodatkowe scenki. Zgadza się też, że ten nowy finał w zamierzeniu miał być dla Was statyczny, bez większego wpływu na bieg fabuły. Miałem natomiast nadzieję, że całą tę podzieloną na odcinki scenkę z operatorami X-Comu zdołam wrzucić w góra dwa dni, bo wtedy nie poczulibyście tej statyczności właśnie - ale życie życiem i proces wydłużył się nadmiernie w czasie.

ODPOWIEDZ