PBF - Absencja!

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 30 sierpnia 2018, 09:22

Cześć od niedzieli do 13 września nie ma mnie w PL i nie będę dostępny na portalu. Poźniej kończymy pokusę. Podejmicie decyzje w technicznym co robicie :) postaram się jeszcze wrzucić post przed wyjazdem.
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 21 września 2018, 11:06

Informuję, że z powodu poważniejszej choroby zniknąłem z życia forum. Sytuacja powoli robi się coraz lepsza i mam nadzieję, że uda mi się wrócić na forum jak najszybciej. Na razie potrzebuje trochę czasu by dojść do siebie, bo wcześniej nie było mowy o pisaniu czegokolwiek. Przepraszam wszystkich za lagi w sesjach, ale wynikły one z przyczyny niezależnej ode mnie.

Jak coś się zmieni to dam znać i ruszymy z pbfami dalej.
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 grudnia 2018, 22:56

Mam problem. Rozsypało się autko tuz i to wczoraj czyli tuż przed świętami i muszę na cito nabyć następne inaczej wyjazdu nie będzie. Mój malec na pewno płakałby jeśli by się to nie udało, bo bardzo chce do dziadków, więc siłą rzeczy cała moc sprawcza jego taty jest skierowana na to działanie. Będę bywał mniej. Sorry, vis majoris...
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 21 grudnia 2018, 07:15

Dziś ostatni dzień pracy w tym roku. Jestem troszkę zmęczony, powrócę do PBF najszybciej jutro, tj w sobotę wieczór. Amen.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 30 grudnia 2018, 12:23

Nie ma mnie od jutra do 2 stycznia. W sumie też nie wiem, czy dziś zdążę coś napisać, ale się postaram. Może się uda. Jak nie, to po sylwestrze dopiero.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 16 stycznia 2019, 10:29

Nie ma mnie do niedzieli, choć może uda mi się coś w sobotę nadrobić, ale nie obiecuje. Drodzy gracze w MD, nie rzucajcie kamieniami w górskich gigantów pod nieobecność MG!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 13 lutego 2019, 14:12

Rany, mam wrażenie, że ostatnio tylko ja piszę w tym temacie... :P

Ale informuję, że znikam od dziś do poniedziałku. Później już powinienem mieć luźniej i wrócić do grania i prowadzenia w pełnym wymiarze. Tak więc cierpliwości. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 15 lutego 2019, 13:32

Zniknąłem ostatnio, bo robota, pogrzeb i inne tego typu sprawy pochłonęły mnie całkowicie. Od dziś mam prawie 2 tygodnie zaległego urlopu z tamtego roku, więc nadrobię wszystkie zaległości. Musiałem w pracy ogarnąć burdel przed wolnym, by mi później nie dzwonili z pytaniami z roboty.

Pierwsze wpisy jutro. Dziś mam gości i nie dam rady.

Mam więcej czasu teraz, więc możemy więcej w pbfach podziałać. Jakby były pytania odnośnie sesji to pisać na PW.
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 17 lutego 2019, 17:49

Co prawda do czerwca nigdzie się nie wybieram, a i wtedy będzie to jedynie jeden tydzień urlopu, ale za dwa tygodnie zmieniam pracę. Będą się z tym wiązały rozliczne utrudnienia w aktywności na forum - mnóstwo nowych rzeczy, których muszę się nauczyć, mnóstwo ludzi do poznania, niewykluczone też, że zostanę na chwilę oddelegowany do innego kraju na szkolenie.

Kiedy już będę wiedział dokładnie, co i jak, podam szczegóły, teraz tylko sygnalizuję, że mogę się na jakiś czas wyłączyć z życia na portalu.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 17 lutego 2019, 19:01

...niewykluczone też, że zostanę na chwilę oddelegowany do innego kraju na szkolenie.
Pewnie do Mozambiku. Szkolenie z infiltracji i surviwalu w dżungli.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 14 marca 2019, 09:49

Ostatnio u mnie gorzej z czasem na pbf'y bo mam na głowie dużo spraw. Zdecydowałem się nie angażować w pbfy na jakiś czas, bo muszę zająć się sobą. Tak krótko powiem tylko, że od tygodnia gorzej widzę na lewe oko, co masakrycznie wkurwia przy czytaniu. Wczoraj zemdlałem w pracy i wylądowałem na SOR. Będę się udzielał, ale proszę nie spodziewać się rozbudowanych postów w najbliższym czasie. W razie czego Sigil, będzie pomagał w komunikacji z wami.

Przepraszam za lagi i brak obecności na forum.
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 15 marca 2019, 22:11

Wyrazy współczucia, szczerze. To przerażająca wiadomość i mam nadzieję, że ktoś kompetentny się Tobą skutecznie zajmie. My trzymamy kciuki i czekamy cierpliwie na Twój powrót!

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 16 marca 2019, 00:43

Trzymaj się Lightstorm, pamiętaj że... masz dlatego dwoje oczu by jedno było zapasowe...

https://www.youtube.com/watch?v=5BtVW88YpFc
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 17 marca 2019, 23:14

Sorrka za lagi, w ciągu k3 dni powinienem wrócic do aktywności

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 26 marca 2019, 13:05

Lightstorm prosił mnie, bym poinformował, że jego nieobecność związana jest z różnego rodzaju problemami ze zdrowiem - ostatnio z okiem co mu utrudnia poważnie korzystanie z internetu. Pojawi się na sieci ponownie, jak już się podleczy. Przepraszam także w jego imieniu za lagi, które pojawiły się w sesjach i w sandboxie.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ