Oggy - NickPage 23.04.2019 -
Imię: Oggy
Status: Użytkownik
Ostatnia aktualizacja: 11.04.2018 12:52:59
Ocena:
Postacie PBSkype:
Jargo Dragis
Sesja: Kryształy Czasu "Spokojna przystań" i dalsze
MG: ghasta


- (...) Zobaczę jak Walgar płonie, Osmund pochłaniają fale a Rozszczepione Góry pękają spowite popiołem. Orki wrócą na Trinom - can a brudna krew mieszańców zakrzepnie w żyłach. Otrest! Hadarot! Kranta! Cztery złączone czaszki na połowie czasu!
- Co tam szepczesz Jargo?
- Nic.

Ponury, krzepki, reptillioński górnik z Walgaru z nieprawdopodobnie szkaradną mordą. Jak na prostaka którego wyrzucili z nowicjatu Reptiliona Wielkiego dysponuję niespotykaną i niezrozumiałą mocą.

el Grom Drumelgrad
Sesja: Kryształy Czasu "Tajemnice Tagar Dur" i dalsze
MG: avnar


- (...) nikt z was nawet nie zastanowił się jak ja się poczułem, kiedy odebraliście mi możliwość wyboru! W sprawach dotyczących mojego życia! Jasne... teraz łaskawie możecie się zamienić na łózko pod oknem. Trzeba było myśleć o tym szybciej! (Wychodzi trzaskając drzwiami. Chwila ciszy.)
- Co to kurwa było!?

Choleryczny, krasnoludzki badacz historii i poszukiwacz pradawnych reliktów. Wyedukowany, szorstki złośliwiec ze słabością do płci pięknej. Za sprawą pewnego kuriozalnego opętania znawca kobiecej psychiki z pierwszej ręki.

Postacie PBF:
Achille Moreau
Sesja: Wampir Maskarada "Bournemouth after Midnight"
MG: 8art


(...) Przemył twarz zimną wodą, jednak jej chłód nie orzeźwił go nawet na chwilę. 16 stopni Celsjusza - pomyślał wpatrując się w swoje oczy - Moje ciało ma temperaturę nieużywanego pokoju hotelowego w zimie. Standardowe 16 stopni.

Cytując samego MG: Toreador z bagażem doświadczeń lekarsko - awanturniczych z Jugosławii i SriLanki. Miłośnik dobrej prozy i wiersza, także matematyki i dużych karabinów!

Szeregowy Marcin Dampc
Sesja: X-Grom "Tarcza Wyklętych"
MG: Keth


(...) Przeciśnięty do ziemi Dampc, z głową wciśnięty w ramiona liczył zdumiewające monotonnie w myślach ... tysiąc dwieście jeden hipopotamów, tysiąc dwieście dwa hipopotamy... odliczając czas przeładowania strzelca i czekając na granat.

Psiarz Wojsk Obrony Terytorialnej z bolesną historią. Aktualnie przechodzący stan depresyjny po rozpadzie jego ostatniego związku - jego ukochany pies rozpadł się na kawałki podczas akcji X-Grom w Mrągowie.

  • Oceniono 0.00/5

Ocena: 0.0 / 5 (0 Oceny)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą ocenić ten NickPage.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą wysłać komentarz.

Nie ma komentarzy na tym NickPage'u.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.