Przedstaw się

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 12 listopada 2018, 17:42

Witamy, witamy. Świeża krew w dziale PBF zawsze mile widziana. Jak już wspomniał Araven, przez ostatnie lata próbowaliśmy tu mnóstwa rozmaitych systemów, od tych uznanych na całym świecie po niszowe systemy autorskie.

Pod tym linkiem znajdziesz przegląd aktualnie toczących się gier:

http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... orum_id=64

A tutaj te, które już się skończyły:

http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... orum_id=66

Witamy w naszym gronie! Generalnie dzielimy się na dwie grupy. Pierwsza to wikingowie, druga to wampiry. Szybko zorientujesz się, w czym różnica. Przy tych drugich uważaj zwłaszcza na maniery :P

TheThirdOne
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 13 listopada 2018, 19:58

Post autor: TheThirdOne » 13 listopada 2018, 20:59

Cześć!

Z RPG'ami mam styczność od kiedy miałem 11 lat (teraz mam 21). Szybko wziąłem się za bycie MG, bo nikt z moich znajomych nie chciał. W większości prowadziłem standardowo "twarzą w twarz" jednak zdarzało się, że prowadziłem przez discorda lub rollgate. Ostatnio zachciało mi się wejść w rolę gracza by zobaczyć "świat z drugiej strony" i czegoś się nauczyć. Teraz chciałbym spróbować PBF.

Oprócz RPG to od niedawna bawię się w rekonstrukcję historyczną i zacząłem studiować. Mam nadzieję, że odnajdę się tutaj i będę mógł się dobrze bawić na rozgrywanych tutaj sesjach.

Trochę poczułem się jak przedszkolak który próbuje się sam opisać, ale trudno :D

A i mam ślicznego szopa jako avatar.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 13 listopada 2018, 21:19

Witaj, super, że dołączyłeś.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2018, 21:38 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 13 listopada 2018, 21:32

Cześć TheThirdOne. Jeżeli chcesz się pobawić w PBF to świetnie trafiłeś, tutejsze sesje to prawdziwy piece du resistace.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Smirnoff
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Przedstaw się

Post autor: Smirnoff » 30 maja 2019, 10:37

Witam
na imię mam Daniel
rocznika 84 przyjemność grania mam od ok. 2000 r. systemów było sporo od Earthdown-a po przez D&D i Vampira Maskada... najwięcej czasu spędziłem z Warhemmerem I edycją w KC miałem dłuższą przerwę.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: Przedstaw się

Post autor: Suriel » 30 maja 2019, 20:49

Witamy.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

kruger76r
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 09 czerwca 2012, 14:05

Re: Przedstaw się

Post autor: kruger76r » 05 kwietnia 2020, 13:50

witam Mariusz z Częstochowy mam 44 lata gram w KC od 20 lat poszukuje graczy z Częstochowy z ktorymi można pograc :D :D :D

Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 473
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 58 times
Been thanked: 58 times
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL » 05 kwietnia 2020, 20:47

Hej, ciężko jest trafić na graczy z konkretnego miejsca - ale może ktoś się trafi. Ze swojej strony polecam sesje online - mamy tutaj taką grupkę starych dziadów z różnych stron świata, która dała się przekonać do takiego rozwiązania. Wiem, ze to nie jest to samo co na żywo - ale jest!

Awatar użytkownika
Shoikan
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 14 czerwca 2020, 07:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Shoikan
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Re: Przedstaw się

Post autor: Shoikan » 14 czerwca 2020, 07:57

Witam,

gram w KC już... długo, ale wg własnej wersji po wielu zmianach. Mam kilku graczy i sam chętnie gram.

Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 473
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 58 times
Been thanked: 58 times
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL » 14 czerwca 2020, 09:23

Obawiam się, że 99% osób gra w Kryształy wg swojej wersji... Ale witaj na forum :)

Awatar użytkownika
Blaszak
Reactions:
Posty: 169
Rejestracja: 15 czerwca 2020, 09:50
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Re: Przedstaw się

Post autor: Blaszak » 15 czerwca 2020, 10:10

Witam zgromadzonych.

Z kaczakami mam do czynienia tak gdzieś od pierwszej dychy MiM-a. Trochę się grało, trochę prowadziło. Później dłuuuga przerwa i znów powrót na znane ścieżki. Dziś już nie ma tylu graczy co kiedyś a fajnie byłoby poznać inne style gry i prowadzenia.
Czego szukam poza zabawą? Inspiracji.

Shasmir
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2021, 13:39
Been thanked: 1 time

Re: Przedstaw się

Post autor: Shasmir » 15 stycznia 2021, 20:31

Daaaaaamn.... czlowiek na starosc z nostalgia cos w neta rzuci a tu takie cos!

Ale od poczatku....

Jacek, r.81, zagranica teraz. Pierwszy kontakt z RPG - Magia i Miecz tom 1, pierwsza misja - "Z niewielka pomoca moich przyjaciol" :D
Krysztalki na poczatku i to sporo...ale po 5 latach czekania na podrecznik.....i Warhammer, tez sporo. Pare razy Cyberpunk, call of cthulhu i w koncu s.autorski kolegi tez pare razy.

W sumie to przypadkiem tu sie znalazlem... Nie gralem od 2000r czyli od 20lat! :D Tak z ciekawosci bardziej, ale chetnie posucham co sie tu dzieje.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 473
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 58 times
Been thanked: 58 times
Kontakt:

Re: Przedstaw się

Post autor: BAZYL » 16 stycznia 2021, 11:19

Nie ma przypadków w powrotach do RPG ;)

W świecie Kryształów niestety nie dzieje się za wiele, dlatego wzięliśmy sprawy w swoje ręce. No ale póki co trochę gramy, i wierzę że jest jeszcze kilka grup na świecie, które grają w Kryształy :)

Witaj na forum.

Kobold
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2021, 18:23
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Przedstaw się

Post autor: Kobold » 20 lutego 2021, 18:37

Witam. Nie gralem w KC od lat 90tych. KC bylo jednym z pierwszych gier/systemow w jakie gralismy razem z Warhammer Fantasy Role-Play, DnD i tak dalej. Niedawno jakos zachcialo mi sie pograc i przypomnialy mi sie te stare gry i czasy. Kupilem nawet kilka systemow jak DnD 5e itd. Mam nadzieje poprowadzic sesje gry w KC jesli sa jacys chetni.

PS. Przepraszam jak sa jakies bledy ortograficzne i ze brak polskiej klawiatury ale nie mieszkam w Polsce od bardzo dawna.

Pajonk77
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 21 czerwca 2021, 10:35

Przedstaw się

Post autor: Pajonk77 » 21 czerwca 2021, 10:38

Siemanko !

Przedsawiam się oto ja, Pajonk.

Jestem ze Szczecina i wylądowałem tutaj w poszukiwaniu skanów kart do świeżo nabytej gry karcianej - Warhammer Inwazja.

ODPOWIEDZ