Przedstaw się

tzeentch
Reactions:
Posty: 466
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:51

Post autor: tzeentch » 05 czerwca 2009, 16:18

Czołem,

Maciek zwany Tzeentch'em. Wiem, że nick nieKC, ale tak się jakoś przykleiło do mnie. Lat 31. W RPG pogrywam od kilkunastu lat, a zacząłem oczywiście od KC... jeszcze z pierwszymi numerami MiM. Od tego czasu przewinąłem się przez wiele innych systemów, ale sentyment został. Ostatnią sesję w KC grałem/prowadziłem chyba z 10 lat temu, ale mechanika wbiła się do głowy.

Teraz grywam bardzo rzadko. Wyjechałem z kraju, więc po prostu nie ma z kim.

P.S. Ah i może dodam jeszcze, że zawsze byłem raczez zwolennikiem Ciemnej Strony Mocy... czarnoksiężnik/zabójca :D
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2009, 16:22 przez tzeentch, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 08 czerwca 2009, 13:39

I słusznie - fantastyczne połączenie :) Zwłaszcza jego drugi człon.

CzajaPL
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2009, 10:35

Post autor: CzajaPL » 12 czerwca 2009, 10:48

Cześć. Patryk lat 16, KC to pierwszy system z jakim się spotkałem. No i jestem nowym graczem.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 12 czerwca 2009, 17:00

CzajaPL napisał:
Cześć. Patryk lat 16, KC to pierwszy system z jakim się spotkałem. No i jestem nowym graczem.
No to chylę czoła, dawno chyba nasz system nie miał napływu młodej krwi. Fajnie że KC Cię zainteresowały. Jakbyś potrzebował jakiejś rady albo pomocy, to sądzę że możesz śmiało do każdego z nas pisać. Pozdrawiam i życzę wspaniałych sesji, Avnar

WinterWolf
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 01:37

Post autor: WinterWolf » 28 czerwca 2009, 16:19

Uch... Witam i ja XD Po tej stronie WinterWolf, dla przyjaciół WW. Wbrew temu co sugeruje nick jestem kobietą :P Rocznik 1987, gram od 14 lat w różne RPG (tak, byłam mały szkrab :P Zaczęło się od jakiegoś systemu autorskiego i Warhammera). Pierwszy mój kontakt z KC miał miejsce około 1998 roku (możliwe, że około 1999... pamięć już nie ta). Niestety od czasu gdy kuzyn już musiał oddać pożyczony podręcznik do KC nie miałam okazji zagrać. Teraz wracam :D

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 28 czerwca 2009, 22:33

Miło powitać, pierwsze zdanie kobiety na naszym portalu. Pozdrawiam.

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 30 czerwca 2009, 19:52

Witamy uniżenie w naszych progach! :)

Panowie, to wydarzenie na miarę upadku Imperium Reptyliońskiego - pierwsza niewiasta grająca w KC która wypowiedziała się na forum KC. Nawet na tawernie.rpg i erpg.pl nie pamiętam takiego wydarzenia. To zasługuje na jakieś święto państwowe (ku czci Piana ;-) ). I zadaje kłam parszywym oszczerstwom jakoby płeć piękna nie grywała w Kryształy Czasu :D
"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

rav
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:33

Post autor: rav » 01 lipca 2009, 17:16

A ja myślałem że płeć piekna to my:|

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 07 lipca 2009, 17:53

My jesteśmy LP - Lepsza Połowa

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 07 lipca 2009, 21:09

Shadowrunner napisał/a:
To zasługuje na jakieś święto państwowe (ku czci Piana ;-) ).
Nie widzę problemu, by dzień 28 czerwca ustanowić jedną ze znaczących dat na portalu. Na wyróżnienie zasługuje ponadto dzień, w którym Raven doprowadził portal na szczyt w rankingu google. Może nasuną się Wam jeszcze inne pomysły - jeśli tak, to może warto by było założyć poświęcony temu wątek w ramach Refleksji i debat.

szyryn
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2009, 04:30
Kontakt:

Post autor: szyryn » 23 lipca 2009, 04:57

Robert (lat 35), interesuję się RPG odkąd kupiłem pierwszy numer MiM. Trafiłem na tą stronkę przypadkowo gdy szukałem informacji o mechanice gry w RPG. Aktualnie piszę grę przeglądarkową opartą częściowo o KC. Jestem na poziomie tworzenia postaci (przystosowywania mechaniki KC do swojego projektu). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 04 sierpnia 2009, 15:24

Nanatar. Bąkam sie po światach od kiedy pamiętam, a pierwsze co pamietam to że miałem duszsę. dziś juz w potężnej postaci demiurga udaję sie regularnie w jeden ze swiatow Orchi na poszukiwania tej utraconej cząski ..Ra-Ja

pozdrrrawiam tułacze

karigan
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 21 lipca 2009, 11:26

Post autor: karigan » 24 sierpnia 2009, 21:21

Przeglądając ten portal jest mi niebywale smutno, że fakt mojego pojawienia się na portalu nie spotkał się z takim aplauzem...

Lat ponad 20. W systemie od 2 lat. Ponoć jest tak prosty, że nawet ja go zrozumiałam :| tak przynajmniej usłyszałam od DRUGIEJ dziewczyny, która była w drużynie (swoją drogą ona chyba nawet nie zagłębiała sie w mechanikę kryształów..).

Może jak napiszę ten artykuł o bogach to bardziej przychylnie na mnie spojrzycie...
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2009, 21:23 przez karigan, łącznie zmieniany 1 raz.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 25 sierpnia 2009, 09:22

Oj karigan, spotkał się spotkał :) Nieoficjalnie zrobiłaś burzę w szklance wody swoim pojawieniem na stronie. Twoje komentarze i dyskusja w wielu tematach odcisneła już swoje piętno. Twoja poprzedniczka zagrzała miejsca tylko na kilka dni, Ty już jesteś dużo dłużej. Witamy Cię serdecznie i ja cieszę się bardzo na przyszłą dyskusję o Twoim spojrzeniu na wiarę. Zostań z nami jak najdłużej. Pozdrawiam i szacuneczek. Przesłałbym buziaki i całuski ale żona patrzy ;) No ale kwiaty w drodze.

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 26 sierpnia 2009, 19:03

karigan napisała:
Przeglądając ten portal jest mi niebywale smutno, że fakt mojego pojawienia się na portalu nie spotkał się z takim aplauzem...
Nie spotkał się ponieważ... spotyka się teraz z aplauzem... Dwie niewiasty grające w KC obecne i zarejestrowane na forum to tak jakby pozyskać rezerwę walutową USA najpierw w złocie o potem w platynie :D

Wilkomen serdecznie :)
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2009, 19:05 przez Shadowrunner, łącznie zmieniany 1 raz.
"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

ODPOWIEDZ