Przedstaw się

marcinosr
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 01 września 2009, 21:46

Post autor: marcinosr » 01 września 2009, 21:58

Witam, witam wszystkich.....
Marcin (lat 28), w RPG gram (a może raczej grałem bo od 6 latek nie miałem okazji :( ) od czasu szkoły podstawowej. Pierwsze wydanie MiM było jak biblia, a co tygodniowe sesje w KC czymś niezapomnianym.

Stronę znalazłem przypadkiem szukając informacji KC i tu wielki ukłon dla adminów - nie sądziłem że jeszcze ktoś pamięta o KC a tu proszę cały portal pełen wszystkiego co poszukiwaczowi przygód do szczęścia potrzeba :)

Mam nadzieje, że pomimo natłoku zajęć, dam radę tu zaglądać jak najczęściej :)

Pozdrawia
Marcin
Ostatnio zmieniony 01 września 2009, 21:58 przez marcinosr, łącznie zmieniany 1 raz.
?mier? to dopiero pocz?tek.....

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 17 września 2009, 12:46

Powitać
Piotrek (29) w KC grywam od bardzo dawna.

Stronke znalazłem przypadkiem i jak widze cierpi na te sama dolegliwośc co wszelkie materiały dotyczące KC w tzw. podręcznikiem włącznie.
Czyli pełno "autorskich" pomysłów co tu zrobic z KC, żeby przestały byc KC.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 17 września 2009, 16:51

Haurine napisał
Stronke znalazłem przypadkiem i jak widze cierpi na te sama dolegliwośc co wszelkie materiały dotyczące KC w tzw. podręcznikiem włącznie.
Czyli pełno "autorskich" pomysłów co tu zrobic z KC, żeby przestały byc KC.
Oświeć więc nas jak zrobić aby KC pozostały KCetami, aby dalej się rozwijały, albo może włam się do Szyndlera i zwiń nieprzeliczone materiały z jego sławetnej szuflady. A jak nie, to oszczędź nam swojej agresywnej i niekonstruktywnej krytyki.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 18 września 2009, 22:59

Hauerine napisał/a:
Czyli pełno "autorskich" pomysłów co tu zrobic z KC, żeby przestały byc KC.
Jednak mamy też niemało materiałów zgodnych z tym, co publikowano w początkowym okresie wydawania MiM, zaś wszelkie materiały tworzone przez użytkowników portalu są wyraźnie podpisane ich nickiem.
Jeśli chodzi o podręcznik wydany przez MAGa, to osobiście mam do niego bardzo negatywny stosunek, tzn. uważam za szkodliwy dla KC.

hiliron
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2009, 11:43

Post autor: hiliron » 23 września 2009, 12:09

Dzień dobry (jeszcze ;))

Mój nick to Hiliron i przy takim pozostaję od pierwszej postaci którą stworzyłem w KC jakieś 15 lat temu (dokładnej daty nie pamiętam, ale było to bardzo dawno temu) i tenże nick towarzyszy mi do dzisiaj w każdej innej grze, już online. Oczywiście w KC przegrałem wiele lat, tworzą jeszcze kilka innych ciekawych i niepowtarzalnych postaci.

Niemniej jednak miło zobaczyć, że jest jeszcze tylu fanów tego najbardziej skomplikowanego, a za razem najbardziej elastycznego systemu wydanego w Polsce jaki znam ;). Co prawda przeszedłem przez inne, ale KC udało nam się najlepiej rozbudować dlatego tym chętniej do tego systemu wracaliśmy ;)
Obecnie pozostaje w stanie spoczynku, ale czasem zaglądam tutaj i na Tawerne. Bardziej z sentymentu :). Wspomnienia wracają i łezka się w oku kręci :P

Tak czy inaczej pozdrawiam, gratuluje pomysłu i wykonania i oby tak dalej.

Z wyrazami szacunku Hiliron

garfields
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 05 października 2009, 10:20

Post autor: garfields » 07 października 2009, 09:21

Łukasz - lat 31, a grałem od pierwszych MiM-ów i roku 93-94 (już wtedy byłem na pierwszym konwencie!). Zajmowałem się tematem dopóki mogłem i najwięcej nostalgii zostało mi za KC, w których przez wiele lat i setki godzin byłem MG dla mojej niezapomnianej drużyny, która mimo wysokiej śmiertelności moich sesji, nie znienawidziła mnie za to całkowicie tylko trochę :). Wsiąkłem w środowisko, na koncie mam kilka konwentów min. pierwsze Falkony, audycja radiowa o fantastyce i takie tam :).
Masę sesji poprowadziłem także w Cyberpunka 2020 i Warhammera (tu mniej bo nie pasowała mi mechanika), i trochę autorskiego systemu opartego na Starcrafcie. A później zaczęło mi brakować czasu na RPG.

Trihikilius
Reactions:
Posty: 267
Rejestracja: 15 października 2009, 23:34

Post autor: Trihikilius » 17 października 2009, 14:45

Witam szerdecznie kolegów.

Darek 31 lat.
Rpg interesuję się - nie pamiętam już od kiedy.
KC - poznałem i oddałem mu swój cenny czas na forum internetowym.
Cóż tu dużo mówić, starzy ziomale rozjechali się po świecie i pozostało tylko czekać na updaty w necie, co wcale nie jest takie złe biorąc pod uwagę fakt, iż teraz Rpg jest ze mną prawie cały czas.

Pozdrawiam wszystkich maniaków.
Ostatnio zmieniony 17 października 2009, 14:47 przez Trihikilius, łącznie zmieniany 1 raz.
Znamy siebie samego na tyle, na ile nas kto? sprawdzi?.

Mistrz Nalorak
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2009, 12:47

Post autor: Mistrz Nalorak » 21 października 2009, 12:58

Witam wszystkich RPG-owcow serdecznie. Kilka suchych faktow, Łukasz, rocznik 78, gram( niestety ostanio squa sie posypal)od ok 15latek. Poczatki Młotek, D&D,AD&D, no i KC...dla mnie naj sluszny system...P.S.Jest ktos z Kielc?
Ostatnio zmieniony 21 października 2009, 14:02 przez Mistrz Nalorak, łącznie zmieniany 1 raz.

Witold
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 22 października 2009, 17:52

Post autor: Witold » 22 października 2009, 18:09

Witam! Jak się pewnie domyślacie na imię mam Witold :)
Mam 18 lat, mieszkam niedaleko Bielska-Białej, w RPG grywam, mistrzuję i ogólnie interesuję się od 3 lat. Głównie młotek, zdarzał się Wiedźmin i Neuroshima, sporo autorskiego systemu.
O KC sporo słyszałem, ale jeszcze nie miałem styczności. Przezwyciężając wszystkie trudy mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 22 października 2009, 21:11

Witamy Witolda!
Tak młodych RPG-owców w świecie KC trzeba nam jak najwięcej. Zaproś znajomych. Pozdrawiam
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 28 października 2009, 01:23

Czołem!
Tomek,3 krzyżyki na karku,z KaCetami od początku.
Jestem ziomkiem Hauerine'go i to za Jego sprawą znalazłem stronkę.
Niezależnie jakie kto ma pomysły i co dopisuje od siebie do systema to miło widzieć,że kryształowcy jeszcze dają radę.
Pokłony dla Twórców Strony i na pohybel książkowemu wydaniu Kryształków!!!
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

Imrahil
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2009, 15:11

Post autor: Imrahil » 29 października 2009, 18:16

Witam wszystkich.
Kajetan 15 lat.
KC poznałem 2 lata temu i uważam za najlepszą grę RP.
Poznałem ją dzięki MiM-om.Grałem raz i MG wyjechał mi z
odjechanym pomysłem, żeby wsadzić mnie jak miałem 2 poz. na scenariusz dla z 7 poziomowców.
Ostatnio zmieniony 29 października 2009, 18:59 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Ta stronka jest OK.[/center]

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 29 października 2009, 21:19

Jeśli zajrzy tu kiedyś Artur Szyndler, to należy koniecznie skierować go do tego tematu - niech przekona się, że system, który stworzył dostarcza rozrywki nie tylko tym, którzy poznali go jako nastolatkowie kupujący MiM, ale przyciąga także już niemal kolejne pokolenie.

TORGEN
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 04 listopada 2009, 18:57

Post autor: TORGEN » 04 listopada 2009, 19:07

witam rafał 31 lat gram KC od 94 roku od pierwszej Magi i Miecza potem był CP 2020 ,i wiele innych a teraz brygada sie rozpadła i niem z kim grac ,jest ktos moze z Wrocka

Raphaelus
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 17 listopada 2009, 13:52

Post autor: Raphaelus » 18 listopada 2009, 12:16

Kolejny Rafał, tylko trochę młodszy, zaledwie 30 lat. Od KC się zaczęło, a na Warhammerze skończyło. Ale to było dawno- teraz czekam aż dzieci podrosną. Z trzyosobową brygadą już można się trochę pobawić...;)
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2009, 12:17 przez Raphaelus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ