Przedstaw się

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 06 lutego 2016, 13:01

Dobrze Cię widzieć! Wbijaj do jakiegoś pbfa.

Seivoth
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2016, 10:13
Kontakt:

Post autor: Seivoth » 23 maja 2016, 12:23

Cześć, jestem Sebastian lat 33. Pochodzę z Gorzowa. Podczas mojej 20 letniej eRPeGowej kariery przewinąłem się przez młotka, kryształy, d&d oraz cybera. Obecnie (gdy jest czas :P) gram/prowadzę w/autorski system - "System" oraz tworzę gry w programie RPG Maker.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 12:41 przez Seivoth, łącznie zmieniany 1 raz.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 23 maja 2016, 13:13

Hehe też się w to bawiłem i nawet były pewne sukcesy http://krysztalyczasu.pl/downloads.php? ... load_id=32 Miło powitać.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 23 maja 2016, 15:03

Witaj weteranie.

mikaaa89
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2016, 12:02
Kontakt:

Post autor: mikaaa89 » 21 lipca 2016, 12:14

Ja również wszystkich witam serdecznie;)

maarietta
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2016, 12:18
Kontakt:

Post autor: maarietta » 13 września 2016, 12:38

czesc wszystkim!

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 13 września 2016, 14:32

Boty czy nie boty... Oto jest pytanie !

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 13 września 2016, 17:25

Ano cześć!

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 13 września 2016, 19:36

Jak dla mnie boty... Żeńskie nicki, to samo IP oraz reklamówki w podpisie i w profilu. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej...
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

monster
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 14:33
Kontakt:

Post autor: monster » 02 stycznia 2017, 12:19

Hej, jestem nowy :) szczęśliwego nowego roku wszystkim forumowiczom tak wg ^^
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2017, 16:03 przez monster, łącznie zmieniany 1 raz.
jakie sa dobre tabletki na odchudzanie bez recepty schudl ktos??

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 02 stycznia 2017, 15:13

Witaj w Nowym Roku :/cyk
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

zuzkar
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 12:32

Post autor: zuzkar » 11 stycznia 2017, 13:51

hejhej :)

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 11 stycznia 2017, 14:37

Cześć
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Imperator Szmitu
Reactions:
Posty: 15
Rejestracja: 08 listopada 2015, 00:29

Post autor: Imperator Szmitu » 15 stycznia 2017, 17:58

Siema tu Imperator Szmitu AK Sebastian Szmit lat 21 12 Grudnia :D a tera o mnie:

Profil eRPGowca

Imperator Szmitu jako gracz:

Wczuwam się, moje postaci to moje dzieci.

Potrafię odkrywać każdą prawie postać,kobietę,dziecko,ropuchę,boga,debila,geniusza,polityka mogę tak wymieniać a wymieniać,o ile wczuje sie w postać ,jedynie musze poczuć postać w "sobie".

Gram w wszelakie rpg ,psychologiczne,sandbox,pół fabularne,fabularne,epizodowe,horrory,przygodowe, itd jedyna zasada jak zawsze musze sie wczuć w sesje i ja "poczuć".

lubię:

wczuwać się w postać to moje kochciane dzieci i odgrywać ją w 100% nawet jeśli musiałbym umrzeć w sesji :D
światy fantasy,sf,Zombie,survi,horror, i ogólnie chyba tylko średnio z punkowymi ale dam rade
Niejednolite mieszane klimaty
dynamiczna rozgrywkę,walka i szybkie zmiany na polu nie tylko bitewnym ale i gry,akcji fabuły,
zagadki logiczne
taktykę
żywych npc
Bycie ważnym ogniwem nawet nie wiedząc o tym
Opis dokładny okolicy przedmiotów,materiałów,rys twarzy wszelakich dokładnych szczegółów nawet kształtu kamienia który nosze
grać drużynowo chodź nie pogardzę solo
Historie,starożytne bóstwa,religie,obrzędy,kulturę
rzucać kośćmi :-) ale bez przesady
Wszystko od małej rzezi po ostre orgie i katorgi :D
Proste ale przyjazne logiki
Jedzenie
wątki miłosne,erotykę
nie lubię:

Noży w plecy
Ludzi/npc zdradliwie kłamliwych
Nieurozmaicania, powtarzania tych samych schematów bez zmian
Niezakończonych spraw,niuansów,konfliktów miedzy graczami w grze a zwłaszcza w realu
krótkich kampanii
Niepotrzebnych rozpisek na temat zasad ,zazwyczaj jade po logice, świat widze przed oczami w rpg i tym się kieruje
Overfeederów(munchkinów)
Braku aktywności innych graczy
rozkmin na temat systemu gdy to jest zbędne
Robienie rzeczy z dupy,jeśli nie są oparte na jakiejkolwiek podstawie
Zasady typu mistrz gry ma zawsze racje,bo nawet on się myli czasem
Niepotrzebnych zbędnych monologów o czymś o czym wszyscy już wiedzą(tzw ciągnięcie mokrej nici)
Nadmiernego współczucia, jeśli zabije małe dziecko trudno

Profil MG

Kilka notatek odnośnie grania u mnie w dodatku do powyższego profilu RPGowca.


Dlaczego prowadzę?

Ponieważ mam to we krwi,urodziłem się i szkoliłem z bardzo bujna wyobraźnia,smoki,miecze,statki kosmiczne,wodne,czołgi,karabiny,magia to wszystko było i jest moją codziennością w mojej zwariowanej głowce,jestem niewykończona studnio pomysłów niekoniecznie sensownych ale jednak :D.


Ogólne zasady

1.Wczuwamy się w Uniwersum,czasy,klimat a zwłaszcza postać,zachowujemy sie czujemy to samo co ona,nie można powiedzieć że tyran nagle zaczyna kochać wszystkich itd wiadomo.

2.Zbytniego przykładania się do zasad, są one tylko poradą, cały layout ustalam ja,nie książka

3.Żadnych prowokacji,powodowania agresji u gm czy też innych członków gry i otoczenia

4.Oczekuje zaangażowania w sesje a nie zachowań typu pograłem Idę sobie,bądź pewny jeśli chcesz ze mna grać bo czasem naprawdę wymagam myślenia,a czasem wręcz jego braku

5.Najważniejsza jest wspólna zabawa i miła atmosfera nawet w dołujących chwilach pociesze jeśli straciło się swoją ukochaną postać,dam krakersa i damy rade.

6.Zazwyczaj prowadzę max od 1 do 4 sesji na raz ale to wyjątkami, jednak osobiście preferuje 1 dłuższą i porządniejsza.

7.Preferuje gry drużynowa jeśli naprawde ktoś chce grac samemu nie zabronie ale jednak...... pozatym łatwiej sie prowadźi i planuje w grupie

8.Często jestem spątaniczny spodziewaj się niespodziewanego,tego samego wymagam statystom mówie nie.

9.Wsparcia,jeśli macie jakiekolwiek pomysły rade ,proszę bardzo ja tworze lor,ale to wy go poszerzacie wasze czyny,pomysły + moja inwencja twórcza.




Łakocie na sesji

Oczywiście nawet jeśli online,zawsze robie tzw 30 minut przygotowania na papu piciu wc itd:D by można było ogarnąc "przestrzeń osobistą' i wszelkie pragnienia, nie toleruje alkocholu w dużej ilości ani palenia,nienawidzę robić tzw przerw na papierosa, jeśli chcesz palić to przed sesją ew w przerwie podczas sesji nie inaczej.


Osoby wykluczone z grania u mnie

Brak

Osoby, które są na drodze do wykluczenia

Brak


Szablon opisu nowego gracza (wariant minimum, wypełniony przykładowymi danymi)

Nick: Bezi
krótki opis cech i upodobań np: jestem realistą,lubię lody i słońce,ale nie lubię wody itd
5 rzeczy które lubi na sesjach:np . zawrtotny rozwój akcji, humorek sesyjny,dokładne opisy, wczuwanie sie,wątki miłosne
5 rzeczy których nie lubi na sesjach: Monotonność,noże w plecy,powtarzanie schematów typu idź zabij bo tak,braku większego sensu zwłaszcza w sandboxach,kłótni z graczami

Modyfikacje sesyjne

Autorskie sesje oparte na wielu silnikach między innymi Na Wampirze,adventures d20 ale oczywiście z moimi zasadami,gram zazwyczaj bez ksiąg ew z księgami autorskimi, mam własnoręcznie stworzony nowy system starszy i nowszy(podstawowy).

Regulamin modowalny L: Pracowałem by to schludnie napisać, więc proszę oto efekty takiego prostego regulaminu Gm-Bg, który każdy powinien znać a często się spotykam z brakiem znania podstaw:

0)Zwracam sie w regulaminie osobie ty-gracz, więc nie będę używał końcówek /aś :), mam nadzieję że nikogo tym nie urażę.

Pięć Fundamentalnych zasad, bez których gra na 100% nie wypali:

1)Gra jest oparta zazwyczaj o podręcznik, ale podręcznik to nie biblia nie módl się do niej za każdym razem gdy gm coś zmieni, to jego świat.

2)Gm nie zawsze ma racje, ale nie można mu czegoś narzucać, ponieważ mógł mieć to tak zaplanowane i tak to dostosować do sesji, patrz łamanie praw fizyki/logiki/zasad podręcznikowych.

3)Nagminne emanowanie w sesji rasizmem/nienawiścią i innego tego typu akcjami.powinno być ograniczone, rozumiemy świat mroku zło, bieda, itd ale jeżeli co 2 miasto, bądź osoba chce cię zabić pobić zgwałcić i okraść tylko za to że jesteś np czarny albo elfem, to wiedz ze coś tak nie winno być i należy grzecznie zwrócić uwagę mistrzowi gry.

4)Gm ani BG nigdy ale to nigdy nie powinni łapać się za słówka, jeżeli czegoś nie zrozumiałeś poproś o wytłumaczenie, jeśli źle zrozumiałeś i np jesteś Gm, to powinieneś zastosować się do tego co powiedział gracz np:Wychodzę przez okno a Gm zrozumiał tak że skaczesz przez okno :), małe zwrócenie uwagi a ominą was kłótnie:).

5)Wszyscy jesteśmy sobie równi, jeśli możecie(tu mowa zwłaszcza o gm) nie róbcie tak, by jakiś gracz czół się betą np:jest sobie postać pod walkę ale ma mało pż. i ciągle dostaje wpierdziel za drużyne. a szlachciór w drużynie tylko dostaje o wiele więcej exp.bo tylko se podobijał stworki, starajcie się utrzymywać podobny poziom graczy :) nowych boostujcie itd :).

Zasady savoir vivre podczas sesji:

1)Podczas sesji nie przekrzykujemy się.

2)Podczas sesji nie gadamy offtopami, chyba że wszyscy wyrażą na to zgodę(prawo veto).

3)Jeśli gracze się spierają o jakieś wydarzenie lub akcje to gm to rozsądza, a jeśli chodzi o coś miej ważnego niech rzucą sobie

kośćmi;p.

4)Gm to nie dyktator, powinien przyjąć krytykę, chodź niekoniecznie zmieniać przez nią coś na sesje, bądź ją stosować.

5).Jeżeli na sesji zaczyna występować agresja między grającymi(i prowadzącym też)należy zastosować 5 minutowa przerwę w 100%
ciszy(może lecieć muzyka/głupie filmy itd, dla uspokojenie)bądź alternatywnie można pożartować ale też z umiarem.

6)Na każdego gracza, powinien przypadać miej więcej taki sam czas tur/minut (wyjątki: bardziej zaawansowana akcja/wątki fabularne/przepuszczenie kolejki bo wc itd).Dobre nowe punkty By Michał Wojtas:

7) Jesli musisz skorzystac z telefonu, czy to do rozmowy czy wyslania wiadomosci przez fejsa, wyjdz.

8) RPG to gra grupowa. Jesli poprowadzisz swoja postac tak, ze sciezki jej i reszty postaci sie rozejda, to nie zdziw sie kiedy mg kaze ci zrobic nowa postać, bo nie ma czasu na sesje 1 na 1, albo zwyczajnie go to nie bawi

9) To mg mowi kiedy masz testowac jakas umiejetnosc i na co. Nie gracz.

Są to podstawowe reguły,i zasady którymi każdy podstawowy gracz, jak i ten zaawansowany, powinien znać i stosować w życiu growym.czasem i realnym :D.

Napisane przez Imperatora Szmita(Poważnego Sama)

Zatwerdzone dekretem i pieczęcią bractwa Radioaktywnych oraz Szarej Strefy(znajome grupki)

Jeżeli podłączasz się pod to oraz chcesz ew.coś wnieść do regulaminu pisz śmiało:)<3
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2017, 18:24 przez Imperator Szmitu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 stycznia 2017, 18:29

Osobliwe przywitanie. Witaj.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ