Przedstaw się

Tan Deathender
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 30 marca 2017, 13:43

Post autor: Tan Deathender » 31 marca 2017, 08:50

Dobry. Długo się czeka na aktywację :D Szukam starych materiałów o KC :D

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 31 marca 2017, 09:56

Długo się czeka, ponieważ aktywujemy wyłącznie najbardziej obiecujących kandydatów. To elitarna witryna dla wybrańców, więc możesz się uważać za jednego z nich (Suriel dzięki kontaktom w służbach sprawdził Cię w oparciu o nr IP i spełniasz wszystkie nasze wygórowane oczekiwania). Czy my spełniamy Twoje, to się jeszcze okaże. Baza materiałów do KC jest tutaj ogromna, aczkolwiek nowi użytkownicy zgłaszają pewne problemy z wyszukiwaniem. Jakby co, pisz na shot boxa, co potrzebujesz, zawsze ktoś uczynny podpowie. Oprócz materiałów arturiańskich mamy też dużą bibliotekę własnych tekstów - gdybyś miał wolny czas, serdecznie zachęcam do przejrzenia.

A że jako nowy nie znasz oczywiście wszystkich naszych reguł, mała podpowiedź -dasz pod moim postem lajka, to dostaniesz gratis awatara premium!

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 31 marca 2017, 11:18

Witamy! Czym chata bogata!
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 31 marca 2017, 13:47

Nie daj się skusić... Strzeż się awatara od Ketha! :o
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 31 marca 2017, 15:38

Ja bym zaryzykował awatara losowego. Zawsze jest wtedy śmiesznie.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 19 sierpnia 2017, 17:38

Kłaniam się nisko wszystkim. Z Kryształami znam się ponad 20 lat (o matko!), choć to znajomość momentami przelotna. Więcej czytałem i tworzyłem niż grałem, choć bywało, że i prowadziłem.
Nie do końca jestem anonimowy, bo to: http://www.krysztalyczasu.pl/photogalle ... hoto_id=18 jest moje opracowanie. Jestem też autorem programu do KC, ale o tym za chwile w odkopanym wątku.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 19 sierpnia 2017, 20:54

Witamy na pokładzie!
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Tolek
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2017, 19:32

Post autor: Tolek » 26 września 2017, 20:12

Witam wszystkich ! Po długiej przerwie zobaczyłem gdzieś w necie info o planszówce oraz nowej edycji KC, to podsyciło moją ciekawość i tak trafiłem tutaj.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 26 września 2017, 21:05

Witojcie!
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

macko
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2017, 16:03

Post autor: macko » 07 listopada 2017, 18:17

Witajcie!

Maćko z Płocka

Awatar użytkownika
kartograf
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 15 października 2018, 14:27
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Post autor: kartograf » 18 października 2018, 00:43

Dzień dobry, jestem tu nowy, więc się przedstawię.

Rocznik '76. Z Kryształami Czasu zetknąłem się jakoś w 1995 roku i byłem Misiem Gry tak do 1999, kiedy to stara ekipa się rozpadła, a nowa chciała już tylko warhammerzyć. Warhammerowałem więc jako MG do 2004 roku, kiedy to ekipa kolejny raz się rozpadła i rozjechała po świecie. Od tamtego czasu mój kontakt z papierowymi rpg się urwał. Potem było ładnych kilka lat zabawy w rekonstrukcje historyczne (wiking), później szermierka sportowa (AZS-AWF Gdańsk), a obecnie moją pasją są długodystansowe wędrówki piesze (górskie i nizinne).


Nie sądziłem, że do erpegowania jeszcze wrócę, ale kilka tygodni temu będąc w Niemczech zabłąkałem się przypadkowo na sesję ichniego systemu "Das Schwarze Auge" i gościnnie zagrałem epizodyczną postać. Od tamtego czasu zaczęło mi chodzić po głowie, żeby reaktywować się jako Misio Gry i pomyślałem, że wrócę do korzeni, czyli KC (jestem w trakcie kompletowania ekipy - przy okazji: ktoś z Warszawy? - jak tak, dajcie znak na PW)

I to by było na tyle! Pozdrawiam wszystkich.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 18 października 2018, 10:07

Hej!
Miło widzieć kolejną osobę. Stay awhile and listen :).

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 18 października 2018, 11:06

Cześć kartograf,
miło że od razu ruszyłeś jakiś temat i to stricte KCtowy. Powodzenia i miłej zabawy.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Draugdin
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2018, 21:02

Post autor: Draugdin » 12 listopada 2018, 16:09

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich.
Zostałem tu właśnie zaproszony tak więc wypadało by się przedstawić.

Mam na imię Piotr, mieszkam w Poznaniu (od 2017 już teraz Zielątkowo koło Poznania) i mam 47 lat czyli już dział dla emerytów ;-)
Jestem zagorzałym wyznawcą Fantasy pod wszelką postacią oraz pasjonatem gier RPG. Nawet pomimo tego, że na żywo grałem jedynie kilka sesji natomiast od ośmiu lat jestem mniej lub bardziej aktywnym użytkownikiem forum LastInn.

Jeśli chodzi o Fantasy to największy wpływ na mnie wywarły saga o Wiedźminie i Władca Pierścieni oraz w późniejszym okresie wiele innych.
Natomiast w temacie RPG jak już wspomniałem jestem jak sam siebie nazywam "głównie teoretykiem". Co to znaczy? Już tłumaczę. Jak wspomniałem na żywo grałem jedynie kilka sesji plus to co grane PBF przez 8 lat na LastInn. Natomiast w teorii mam obeznane większość dostępnych systemów RPG gdyż znaczną część podręczników podstawowych przeczytałem lub też przejrzałem z grubsza. Choć mimo, że moim niekwestionowanym faworytem jest system D&D i Patfinder orientuję się również w Warhammerze, Dragonlance, Shadowrun, Wiedźminie, Star Wars, Lord of the Rings i kilku pomniejszych systemach. Z Kryształami Czasu miałem styk w czasach gdy w odcinkach system ten pojawiał się w pierwszym wydaniu czasopisma Magia i Miecz. Mam do niego sentyment jako do jednego (o ile nie pierwszego) z pierwszych systemów RPG z jakimi się spotkałem w języku polskim. Wiem jednak że jest on dość mocno skomplikowany głównie chyba dzięki swojej nadmiernej szczegółowości, ale być może się mylę.

Podczas uczestnictwa w sesjach PFB przyjąłem zasadę nazwijmy to Wiecznego Wojownika. Już tłumaczę. Postacie, którymi gram w różnych sesjach i różnych systemach na forum zazwyczaj noszą to samo imię Draugdin ewentualnie z innymi nazwiskami lub przydomkami. W myśl zasady z kultowego filmu "Nieśmiertelny" There can be only One... Draugdin. Jest to moje autorskie i całkowicie przeze mnie wymyślone imię wykorzystywane przeze mnie w wielu grach typu Diablo 3 oraz World of Warcraft oraz na wielu forach. Jeżeli spotkacie gdzie to imię, a jego użytkownik nie będzie potrafił wytłumaczyć genealogii jego powstania ani jego znaczenia w wolnym tłumaczeniu to znaczy, że jest to złodziej internetowych imion. ;-)

Miło jest mi Was poznać i wierzę, że uda mi się dołączyć do Waszego grona na dłużej.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 12 listopada 2018, 16:56

Witaj. My tu gramy w różne systemy i tym samym mechaniki. Akurat w Kryształy Czasu jako w PBF to chyba najmniej. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Prowadziłem 2 lub 3 PBF-y w Wiedźmina i Władcę Pierścieni, z tych które najbardziej lubisz. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ