Przedstaw się

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Przedstaw się

Post autor: czegoj » 20 listopada 2008, 00:31

Spróbuję ja pierwszy. Jakby co zawsze można usunąć. Daniel, lat 30. Gram od jakiś 15 lat. Głównie Kryształy, chociaż były i inne.:P

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 20 listopada 2008, 17:38

Adam - lat 31. Gram od mniej więcej 15 lat w "Kryształy Czasu". Były też inne systemy, ale zawszę wracałem do KC. moja ulubiona kasta to kasta czarodziejska a mój obecny bohater to czarnoksiężnik-alchemik POZ 13/6 (chyba najpotężniejszy w karierze czarnoksiężników w naszym teamie)
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 20 listopada 2008, 19:48

Tomek - lat 33. W KC gram od 1993 roku, to były początki. Później kolejne, trochę się przewinęło ich. W między czasie LARP Necronomicon, wszystkie edycje (pozdrawiam klan O'Callanów z Perukiem i Adamem na czele oraz Kiro - jeśli to czytają). Od początku MG czasem udało się pograć. Sentyment do KC został i dlatego dziś powstaje ten portal.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2008, 20:04 przez venar, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 20 listopada 2008, 23:01

Kamil, rocznik '83, pierwsza moja przygoda z KC odbyła się w '95 - pamiętam jak dziś ten nastrój i coś nowego pojawiło się w moim życiu - gry fabularne. Najwięcej grałem w KC, od kilku lat nie grałem bo team się rozpadł dawno temu... chętnie bym zagrał w rzeczywistości jak i via IRC.
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

kanenas
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2008, 18:26

Post autor: kanenas » 03 grudnia 2008, 18:51

Tomek 26 lat. Moja przygoda ;-) z rpg zaczęła się jakieś 13 lat temu właśnie od KC... Później grało się trochę w Warhammera i Wampira... Jednak KC przyciąga... jak złapie w swe szpony, ciężko jest myśleć o czymś innym... I tak po latach wchodzę z powrotem na starą, poczciwą ścieżynę prowadzącą do tak dobrze znanego Ostrogaru z obszczanymi murami Chłopskiego Krocza, gdzie łepetyna nie raz zaliczyła taniec z przydrożnym kamieniem. Teraz stojąc i podziwiając niebiańsko wysokie mury pałacu Katana, widzę wiele nowych twarzy, twarzy bez blizn... Czas poprowadzić ich przez świat, ten świat który mnie wychował. Czas nazwać ich drużyną... ;-) nospe ;-) fajno Cię tu spotkać ;-)

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 12 grudnia 2008, 12:37

Paweł 25 lat Grami RPG zaraziłem się od swojego brata Tomka:) jako mały dosłownie dzieciak siedziałem i słuchałem jak gra ze swoimi kumplami no i zaczeło się i gram juz 11 lat:) najpier to był Warhamer,kryształy,AD&D,Wampir,X-kom,Cyberpunk i wiele innych. :):):):)

moczybroda
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 09 grudnia 2008, 21:52

Post autor: moczybroda » 12 grudnia 2008, 18:03

Dawid rocznik 77 w KC gram (a raczej prowadzę) od pierwszych nr.MiM czyli od 93 jeśli mnie pamięć nie myli. Można powiedzieć że była to miłość od pierwszego wejrzenia hehehehe. Wcześniej podróżowaliśmy po pieczołowicie przygotowanej przez MG mapie a nasze spotkania z ewentualnym przeciwnikiem rozstrzygaliśmy przy pomocy k6, kto cisnął więcej ten z owego spotkania wychodził zwycięsko. Kiedy rozegraliśmy pierwsze sesje w KC............hehehehehe no właśnie tego się nie da opisać. grywało się w różne tam takie inne hehehehehehe ale KC to jak ta jedna jedyna niepowtarzalna prawdziwa i jedynie słuszna miłość hehehehehe
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2009, 13:23 przez moczybroda, łącznie zmieniany 1 raz.

saganpl
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 08 grudnia 2008, 11:13

Post autor: saganpl » 06 stycznia 2009, 11:18

Łukasz wiek 27, przygoda z rpgiem zaczęła się jakieś 13 lat temu. Pierwsze przygody odbywały się jeszcze w szkole podstawowej na lekcjach wosp :D. Zaczynałem od adeka, ale przez te lata grywałem w najróżniejsze systemy, jednak kryształy mają tę trudną do sprecyzowania magię przyciągania. Obecnie już tylko "jedyne słuszne i najlepsze" Kc raz w tygodniu (jak się uda zebrać ekipe). :)
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2009, 11:18 przez saganpl, łącznie zmieniany 1 raz.
a za wojownikami sz?a ?mier? i po?oga...

Talen
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 19:12

Post autor: Talen » 07 stycznia 2009, 14:12

Cześć jestem Jakub mam 25 lat jestem z Łodzi, gram w RPG od 13 lat a od 9 w KC.
Od czasu do czasu zdarzało i nadal zdarza pograć w inny system RPG ale i tak zawsze KC stawiałem na pierwszym miejscu.

Hans696
Reactions:
Posty: 210
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 11:05

Post autor: Hans696 » 10 stycznia 2009, 11:41

Witam wszystkich, Tomek 26 lat, erpegi od pierwszego MiM'a.
Grało się w parę systemów, ale KC'ki na zawsze w sercu pozostały.
Wydaje mi się także, że to coś więcej niż tylko czysty sentyment do pierwszej gry tego typu, z która się spotkałem.
System jest wspaniały i wyjątkowo klimatyczny, choć może jakby go porównać z ad&d pod względem rozbudowy to wypada blado... ale przecież nie chodzi tutaj o kolorowe obrazki (JM i tak zawsze był najlepszy), ilość nieprzebranych dodatków, potworów, "medżik ajtemów" oraz "spelów".
Przecież to wszystko można wymyślić samemu z jakże wielką frajdą!
Tak czy inaczej zarzuciłem już wszelką nadzieję, że ktoś się jeszcze tym systemem interesuje... a tu proszę - zgraliśmy się ze starą ekipą i już pierwszego erpega popełniliśmy.
Dodatkowo wbijam w google KC i bach - nowa strona powstała!
Bardzo się cieszę i gratuluję!

Elmer
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 16:13

Post autor: Elmer » 13 stycznia 2009, 14:04

A powitac powitac, więc zgodnie ze zwyczajem przedstawie się, Bartek, rocznik orwellowski ('84), w gry fabularne bawie się ok 15 lat w tym ok 13 z KC z mniejszymi lub większymi przerwami na różne Cyberpunki, Ziewy Cuthulu i inne WoDy, jednak zawsze został sentyment i miłośc do starych dobrych KC poznanych jeszcze w MiMach.

Feyd
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2009, 19:39
Kontakt:

Post autor: Feyd » 18 stycznia 2009, 17:48

To i ja o sobie skrobnę.
Rocznik 1983, w rpg bawię się już w sumie z 10 lat(mniej więcej bo liczyć dokładnie mi się nie chce).
Bawiłem się trochę w Warhammera, trochę w CP2020, Świata Mroku też nieco liznąłem ale i tak najwięcej czasu poświęciłem Kryształom Czasu - pewnie dlatego że uparta ekipa nie bardzo chce grać w inne systemy....

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 stycznia 2009, 19:22

Ave!

Witam. Marek, lat 35. W KC grałem lat około 10, od 1995 roku. Potem (do dziś) był epizod z autorką - "Cień z Południa". Planuję powrócić na Orchię.I to już wkrótce. Myślę też o retuszu mechaniki KC, o jej upodobnieniu do tej, jaką stworzyliśmy dla Cienia.

Govern
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 13:30

Post autor: Govern » 24 stycznia 2009, 18:49

Witam

Wojtek, lat 31. Przygodę z KC rozpocząłem w 93. Po drodze pojawiały się różne systemy, ale w KC, które darzę ogromnym sentymentem, gram do dziś.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 25 stycznia 2009, 18:34

Maciek lat 28
z KC od 11 roku życia :P kiedy to brat prowadził z zeszytów potem z MiMów i tak zostało - obecnie KC raczej jako dawna, nigdy nie zapomniana sympatia.

ODPOWIEDZ