Uzerzy o sobie

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 sierpnia 2011, 17:51

Dział ma tytuł "Użytkownicy o sobie" a jedynym tematem wewnątrz jest "Bany i insze kary". Dziwne. Zacznę zatem lekkie oświetlenie profilu Mrufa lampką jak w podziemiach Łubianki ;)

-grać zacząłem przy 9 numerze MiMa. Winowajcą jest kuzyn, który nakazał mi wręcz zrobić sobie postać i grać w miniprzygodę "Z niewielką pomocą...". Zrobiłem barbarzyńcę (etap uwielbienia Conana) i wciągnąłem ten scenariusz :)
-dziś grywam przeciętnie regularnie w Warhammera i Conana, chcę i już wkrótce będę grał we Wrocławiu w KC z dwiema osobami z portalu.
-czytam - fantastyka ale baśniowa, science mnie mierzi, pasjami G.R. Martin i Glenn Cook (ten od Garetta i Czarnej Kompanii). Poza tym lubię powieści na kanwie historycznej autorstwa Bunscha, Korkozowicza, Kraszewskiego, Strumskiego.
-zawód wyuczony-farmaceuta, zawód wymarzony-patomorfolog (zimny chirurg) ;)
-muza - szerokie spektrum od popu poprzez rock do thrash metalu (preferuję). Ulubione - Slayer, Kat, Vader, Metallica, ale i Queen, Lady Pank, Madonna :)
-jestem za aborcją na życzenie i w nosie mam boga, Kościół, kler i papieża :) Praca i pomiędzy pracą drobne przyjemności - to jest właśnie to!
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2011, 18:09 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 września 2011, 21:54

Wyjątkowo enigmatyczni są nasi forumowicze. Tajemniczy jak zakapturzone cienie skradające się nocą po ciemnych uliczkach Ostrogaru. Nieprzejrzyści, nieidentyfikowalni, żaden nie ma ojca szklarza, tylko samych producentów płyt ołowianych do RTG. Mistyczni, owiani mgłą tajemnicy uzerzy. :)

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 06 września 2011, 22:13

Zajrzyj do tematu, gdzie nowi się przedstawiają. W SEO są też dyskusje zupełnie oderwane od RPG. Jeśli brakuje Ci jakiegoś tematu, to go załóż, a w ostateczności spytaj na zlocie, bo nie wszyscy lubią ekshibicjonizm sieciowy.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 września 2011, 22:16

Zaglądam zawsze jak ktoś coś napisze.
Temat założyłem dla rozwijania często bardzo skrótowych informacji z działu z przedstawieniem się.

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 09 września 2011, 22:53

muza - szerokie spektrum od popu poprzez rock do thrash metalu (preferuję). Ulubione - Slayer, Kat, Vader, Metallica, ale i Queen, Lady Pank, Madonna
Mruffff - zapomniałeś dodać SANDRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

:D
"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 10 września 2011, 18:29

Sandrę słuchamy na wyjazdach, jak jestem pijany jak bela (Bela Lugosi - ten, co grał wampira w Draculi z lat 20-tych ;)). Wtedy odzywa się we mnie sentyment do lat dziecinnych i dajemy po bandzie z Sandrą. :D

ODPOWIEDZ