PBF - Modre Dziedzictwo - Techniczny

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 01 lutego 2019, 17:12

Dziękuję Kotu, że się zajął Chowańcem Nętki, bo inaczej byłoby z nim słabo - może nawet z odszukaniem go w takiej sytuacji.

zmarly
Reactions:
Posty: 239
Rejestracja: 10 maja 2015, 20:56

Post autor: zmarly » 01 lutego 2019, 17:32

Spoko :)

Wcześniejsze uwagi z tego wątku również przyjąłem jak coś :)
---

If history is to change, let it change! If the world is to be destroyed, so be it! If my fate is to be destroyed... I must simply laugh.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 26 marca 2019, 12:23

Mam pytanie moi drodzy: czy Wy naprawdę zamierzacie tak stać bez ruchu cała noc, z tymi upiorami obok? Bo jak tak, to możecie już przejść do opisów męczącego i nudnego stania aż do świtu. Upiory wcześniej nie znikną, wierzcie mi. Chyba, że macie jakiś pomysł by je przepędzić, wtedy proszę o informacje. Bo na razie widzę, że mamy jakiś HC przestój i postacie Wasze dotknął paraliż. :P
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 26 marca 2019, 18:29

Jeśli Mistrz właśnie oznajmił, że przy zachowaniu obecnej postawy upiory nas nie wyniuchają, a o świcie znikną same z siebie, to zaraz się biorę za odpowiednią fabularkę.

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 26 marca 2019, 21:22

A ja tam sobie pomyślę i popatrzę, czy mam je czym skutecznie przepędzić nim będe tak czekać do świtu samego.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 26 marca 2019, 22:59

No jak chcesz później mieć minusy za brak snu to spoko, Keth. /EVILS/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 28 marca 2019, 20:23

Pozwolę sobie odpowiedzieć na propozycję TTA tutaj, żeby nie spanować w głównym wątku. Nie znam się za bardzo na upiorach w świecie DrecarE, ale czy przypadkiem odpędzając je w jakiś nadnaturalny sposób automatycznie nie zdradzimy swojej obecności tym, którzy nad nimi sprawują kontrolę? (jeśli faktycznie ktoś sprawuje).

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 28 marca 2019, 20:47

Zależy jak je odpędzicie. Jak w jakiś agresywny sposób (np kulą ze światłem) to się chyba domyślą, że to dziwne by światło słońca było w jaskini? Wiecie, upiory może nie są uczniami Arystotelesa, ale jakąś tam inteligencję posiadają i nie są całkiem głupie. Podpowiem, że najbardziej naturalnym sposobem stosowanym na wsiach powszechnie są okadzenia z ziół. Aromatyczny dym sprawia bowiem, że się niektóre miejsca przestają upiorom "podobać", przy czym nie jest to wcale zbyt jawne - tzn dym ten działa bardziej na zasadzie magicznej niż czysto fizycznej i jest na pewno bardziej subtelny niż jakaś eksplozja światła. ;)

O ile oczywiście macie odpowiednie zioła...
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 01 kwietnia 2019, 23:11

Mam takie pytanie kontrolne, czy można okadzić miejsce dwoma rodzajami ziół i oba efekty zadziałają, a się nie zniosą?

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 04 kwietnia 2019, 13:05

Można, w zielarstwie masz napisane TTA, że można nawet próbować tworzyć własne mieszanki ziół, by osiągnąć dane działanie.
Z przykrością informuję, że zawieszam sesje, aż do przenosin forum na nowy engine. W perspektywie bliskiej utraty wielu danych (mam na myśli grafiki w postach) oraz zagrożenia utraty danych kontynuowanie jej na razie nie ma sensu. Przygoda ruszy na nowo na odnowionym forum, lub też (jeśli nie będzie ono spełniało oczekiwań graczy PBF i nie da się na nim grać) przeniosę ją na jakieś inne forum.

Muszę powiedzieć, że gra mi się z wami bardzo dobrze i mam nadzieję, że cierpliwie zaczekacie i podejmiemy fabułę tam, gdzie ją skończyliśmy. Naprawdę bowiem przerywam sesję tylko z uwagi na jej dobro - nie chcę ryzykować bowiem, że trafi ją szlak.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 05 kwietnia 2019, 07:58

Dobrze, że chociaż się wyjaśniło co i jak, bo martwił mnie przestój, który się wydarzał od pewnego czasu. Też mi się dobrze gra i szkoda, że tak musi być, bo oczekuję nieraz z niecierpliwością na rozwój przygody.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 05 kwietnia 2019, 14:15

No nie wiem w końcu jak zrobimy... Może po prostu jakoś zabezpieczę sesje na dysku? W każdym razie Lighstorm na razie ma i tak problemy ze wzrokiem, więc sesja trochę stanęła z tego tytułu... A ja nie mam motywacji by prowadzić dalej i budować świat gry nie wiedząc, czy przenosiny obejmą grafiki czy nie... Bo nikt nie umie mi tego wyjaśnić ani zagwarantować. Trochę dziwna sytuacja. Ale może zapytam Was co sami sądzicie? Chcecie grać czy jednak robimy przerwę?
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 05 kwietnia 2019, 17:34

Dla mnie bez presji, poczekamy aż Lighstorm wróci do formy. Co do grafik mnie aż tak na nich nie zależy, w moim pbf-ie maja uboczne znaczenie, ale rozumiem inny punkt widzenia.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 09 kwietnia 2019, 18:50

A ja bym grał dalej, bo już mi się ckni za Kallanem, ale poddam się woli większości!

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 09 kwietnia 2019, 21:03

Ja się trochę boję tej przerwy, bo nie wiadomo ile to jeszcze może potrwać z tą przeprowadzką. Jeśli można zabezpieczyć skutecznie sesję i jej grafiki to też wolałabym grać. Jedyne co to kwestia Lightstorma bo głupio trochę grać z bardzo niekompletną drużyną. Więc dla mnie to kwestia tego, żebyśmy mogli grać wspólnie, a nie tak jak ostatnio.

ODPOWIEDZ