PBF - Conan Techniczny

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 05 marca 2019, 18:53

Ja uważam że możesz lecieć z fabułą :)
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 05 marca 2019, 18:54

Tak, spoko - ja dlatego dałem "pełną akceptację" by było wiadomo, że jest ok i możemy jechać dalej. Sorry, może powinienem to jakoś jaśniej napisać. Mój błąd.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 marca 2019, 14:08

A można by dostać jakąś roboczą mapkę tego kurhanu i okolic? Tzn gdzie kto jest, bo chciałbym sobie to jakoś wszystko wyobrazić: jak wygląda sytuacja i jakie możliwości daje nam sam teren.

Ja owszem, chciałbym pokonać czarownika hyperborejczyków, ale jakoś tak, by się pod drodze nie nadziać przypadkiem na czyjś miecz. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 06 marca 2019, 14:40

Coś tam przygotuję w kwestii mapki i skan zrobię (mało utalentowany grafik ze mnie). Generalnie Grimnir wyznaczy z 2 lub 3 Vanirów do ochraniania Ciebie i siebie. Galvat jak zechce też może mieć na Ciebie oko. Generalnie to będzie walka około 60 na 50 więc szybko nastąpi seria indywidualnych starć. Plus Daffyd będzie miał oko na ewentualnych łuczników wroga.

Zawsze jest opcja wyzwania wrogich czarowników na mentalny pojedynek woli a wojownicy będą się wybijać swoją drogą.

Walkę oddziałów rozstrzygnę losowo z użyciem mojego systemu bitew. Tu to będzie niewielka potyczka jedynie.

Walki Graczy są rozpatrywane według pełnych reguł, tak by działało to w PBF. Potencjalnie Wasza skuteczność bedzie miała tez przełożenie na wynik ogólny całego starcia, zależy jak dobrze lub źle Wam pójdzie, ale kilerzy z Was straszni są. Nie mieścicie się w dopuszczalnej przez system skali gdzie 6 to niebotyczny poziom. Standardowo 4 to najwyższy. My gramy jednak w wersji mocno heroicznej. :/uklon
Ostatnio zmieniony 06 marca 2019, 14:46 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 08 marca 2019, 14:16

No ja właśnie po to mapkę chciałem, bo kombinowałem jak tutaj ich do tego kurhanu zwabić. Wiadomo, w kurhanie są ciasne korytarze, co ułatwia zasadzkę oraz walkę jeden na jeden - nie da się tam wejść bez dużej osłony. Więc jeśli się da podpuścić w ten sposób hyperborejskiego czarownika, to chętnie na to pójdę. W końcu oni też będą się spieszyć, bo będą się obawiali przybycia posiłków. Ja bym sobie tylko w tym kurchanie wcześniej znalazł jakieś miejsce, gdzie można się ukryć i wypaść na typa znienacka. Oczywiście zakładam, że będzie może tam wejść z jakimś aktywnym zaklęciem wyczuwania istot w okolicy... Ale może też będę miał szczęście i się uda... Sam światła nie potrzebuję, bo widzę w ciemności, co może ułatwić zasadzkę (np mogę zostawić światło gdzieś dalej, tak, by się wydawało, że jestem głębiej w tym kurhanie i użyć np Widmowego Dźwięku, by stworzyć iluzje jakiś odległych rozmów czy hałasów dobywających się z tego kierunku).

Ja sam przed bitwą odnawiam sobie Membranę i medytuję, by być w pełni mocy.

Poza tym sama walka będzie chyba trochę na narracji, a nie tylko na rzutach?
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 14 marca 2019, 07:51

Kontynuacja Conana po przenosinach Forum. W miarę możności dajcie opisy swoich walk, jak Ktoś nie da rady do przenosin to zrobi to po nich. W zależności od chęci Graczy albo jeszcze zostaniecie na Północy, albo wrócicie w bardziej cywilizowane regiony.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 02 kwietnia 2019, 09:02

Jak Ligsthorm wróci do pisania możemy kontynuować nim nastąpi przeniesienie Forum. Złodziej i Mag mogą dać zaległe opisy walki w międzyczasie jak to możliwe.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: PBF - Conan Techniczny

Post autor: Araven » 09 maja 2019, 08:46

Hej, jak tam Gracze w Conana chcecie kontynuować?
Z tego co widzę jak na razie na nowym Forum nie ma żadnego z Graczy, ja za jakiś czas mogę mieć chwilowe ograniczenie w dostępie do internetu.

ODPOWIEDZ