PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Post autor: Suriel » 13 maja 2019, 12:17

Pojawiła się nowa czcionka, którą z przyjemnością zastosowałem w ostatnim poście, zachęcam do jej użycia, choć nie zmuszam. Każdy ma wolność kreacji posta u mnie.

Co do sesji. Zbliżamy się do końca rozdziału drugiego (trzy, cztery moje wpisy) i następny rozdział z niespiesznym Grand Finale. Na pewno już myślicie nad masterplanem jak wykołować MG, z przyjemnością do tego dopuszczę. Końcówka jak zwykle jest u mnie nie do przewidzenie nawet dla mnie. Wszystko co się zdarzy jest konsekwencją decyzji graczy. Na pewno sesja jest tak ustawiona ze można więcej zyskać niż stracić, ale coś stracić trzeba będzie z dużą pewnością. Tam gdzie są interesy wielu stron, wątpliwe by wszyscy odeszli zadowoleni. Tak jak w życiu. Tym bardziej, że trochę wagonów macie już podczepionych, ale nie ukrywa że jeszcze ze dwa wam doczepię zanim oddam wam w całości lejce. Potem reszta w waszych rękach. Jak na razie widzę, że wszystkie opcje zakończeń są możliwe.

Postanowiłem nie zwalniać ale pisać więcej a dokładniej. Mam głowę pełną pomysłów i dużo idzie do kosza, a szkoda mi. Dlatego trzymam tempo ale zagęszczę długość postów. Strasznie przyjemnie mi się prowadzi tą sesję i nie mogę się doczekać co mi wywiniecie. A na razie , Praga daje wam kupę mozliwości, wiec siedzę i czekam...

Obrazek
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Post autor: Suriel » 18 maja 2019, 10:07

Pomyliłem ksywkę ripperdoca, ale czujne oko Bartka zaraz to kurde wychwyciło...
Chodziło mi oczywiście o... "To jest Krzychu Amelinium!"

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Re: PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Post autor: Suriel » 15 lipca 2019, 08:45

Ze względu na nowego członka mojej rodziny (którego to spodziewam się pod koniec września lub na początku października) chciałbym zakończyć sesję do tego czasu a najlepiej tydzien przed dniem W.
Niestety jest to termin definitywny, i nie mogę go przesunąć. Zamówienie na dziecko zostało złożone w nocy 1 stycznia i odbiór exworks nie może zostać przesunięty ze względu na jakąś sesję, więc proszę o wyrozumiałość.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ