Sesja na skype

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 21 października 2015, 15:28

Ja mogę grać tylko raz w tygodniu, więc kwiestia dogadania się z deliadem kto kiedy prowadzi.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 21 października 2015, 18:00

Wolę grać niż prowadzić. Z radością oddam MG-czenie Ghast-cie.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 22 października 2015, 19:09

Dzisiaj odpadam. Mam wizytacje w robocie i musze jutro być o 04:30. Ide wcześniej spać.

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 28 października 2015, 13:25

Przepraszam za nieobeność. Mogę grać w poniedziałki, wtorki i czwartki (nie licząc dzisiejszego). ghasta ja bardzo chętnie piszę sie na Strefe Zero, taj jak kiedyś z reszta.
Nie wiem jak postępy w Twojej sesji avnar, jeżeli Grom obudzi się w innym miejscu po znacznym czasie to trudno.
Mogę poprowadzić Białego Rekina, przyznam ze chętnie dokończyłbym wasze przygody w Sarrasum (a aktualnie w Talloth na Elmanalu)
astrolog/alchemik 10/10 POZ

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 28 października 2015, 17:46

Oggy- za co tu przepraszać :). Ja loguję się chyba tylko z przyzwyczajenia ponieważ tematy, które mnie interesujące, są i tak ogólnodostępne, a dodatkowo, po wpisaniu literki k, przeglądarka podpowiada mi adres portalu ;p.

Co do rozgrywki - planuję gotowe postacie, żeby nie przedłużać. Całość powoli się rodzi.

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 28 października 2015, 21:33

ghasta, uchyl rąbek tajemnicy i zdradz kim będzie można zagrać.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 29 października 2015, 01:08

Witam. Akcja u mnie się nie posuneła Oggy. Czekaliśmy na Ciebie. Ciężko było nam się też jakoś zgadać. Możemy się umówić na następny tydzień, ale nie wiem jak będzie z czwartkiem, chyba odpada. Kamil może zagrać w poniedziałek albo wtorek. No i niech się deliad też określi, czy może. Musimy też ustalić kto prowadzi. Dajcie znać co i jak.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 10 listopada 2015, 10:00

Słuchajcie, słuchajcie. Może udałoby się zorganizować jakąś sesje RPG. Mam od jutra do niedzieli trochę więcej czasu. Co wy na to?

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 12 września 2016, 22:46

Naszła mnie ochota na prowadzenie. Tylko ze w ramach świata Śródziemia, a dokładniej kampanie W poszukiwaniu palantira . Jest tylko jeden problem tj 3 miesięczny dzieciak. :).

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 13 września 2016, 15:48

Ja bym zagrał.

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 13 września 2016, 16:24

Ja zagrać nie mogę ale chętnie bym posłuchał.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 14 września 2016, 09:09

[center]Obrazek
Ed Beard Jr[/center]

Jeśli uda się zebrać graczy to i tak najwcześniej uda mi się coś poprowadzić za miesiąc. Mniej-więcej tyle zajmie mi przeczytanie całej kampanii (160 stron i to po angielsku bo nie mam wersji polskiej) i przygotowanie poszczególnych części. W tej chwili jestem gdzieś w 80% drugiej przygody.
Dodatkowy problem to młody ;-), który może trochę przeszkadzać. Za to z plusów to w końcu zdecydowałem się zorganizować sobie 12 Mbps neta, więc przynajmniej z tym nie będzie problemu.

[center]Mam też nadzieję, że pomimo tego iż kampania ma już swoje lata (coś ~20! ) to ewentualni gracze nie grali w nią i nie czytali bo popsują zabawę sobie i innym. [/center]

Z kwestii technicznych - gramy na zasadach KC (;-) precz niedowiarki), dostępne rasy to raczej ludzie / krasnoludy / hobbity ew. jedne elf jak się kto uprze. Zasady walki i doboru broni takie jak zaproponowałem jakiś czas temu w odpowiednim arcie. Nie rozważałem ograniczeń profesji, ale z oczywistych względów półbóg czy palladyn i czarny rycerz odpadają. Podobnie jak barbarzyńca i czarnoksiężnik.
Zastanawiam się jeszcze co zrobić z czarami :], bo nie chce z nich rezygnować ale wizja PM odpada. Chyba szybciej moc tak jak w ujęciu jednego z artów z MiMa, ale to kwestia do dogadania na jakimś technicznym spotkaniu. Może po prostu ktoś będzie miał lepszy pomysł? Właściwie to poza bardzo potężnymi nadnaturalnymi istotami zwykli ludzie nie mieli dostępu do magii - dla nich była czymś podobnym do cudów, o których słyszy się w bajkach. Jak dla wielu widok elfa był zaskoczeniem to maga tym bardziej.

Przydałoby się też wykorzystać stronę typu roll20 gdyż w kampanii jest stosunkowo dużo mapek dostępnych graczom. Niechciałbym 'opisywać' układu pomieszczeń jeśli mogę go po prostu pokazać. I hmm... wstępnie to wszystko. Jakby były jakieś pytania to w ramach tego wątku proszę.

Graczy potrzebuję max 4 ze względu na to iż wiemy wszyscy jak trudno się zgrać w jednej stały termin osobom z różnych lokalizacji.
1. MG = ghasta
2. Deliad
3. Tomek
4. ?
5. ? .... Czegoj ....


p.s.
Jeśli uda się nam dograć kampanię lub przynajmniej sensownie rozpocząć przygody w Śródziemiu to trzeba przyznać, że ilość dostępnych materiałów jest przeogromna i nuda w tym świecie nie grozi.
Ostatnio zmieniony 16 września 2016, 13:15 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 14 września 2016, 18:19

Kiedyś to miałem w wersji polskiej. Ale to były lata 90-te, dawno przepadło.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 14 września 2016, 20:13

Lubię Środziwmie. Sam je prowadzę czasami. Szkoda, że na zasadach KC gracie i szkoda, że w IV Erze. Gdyby ktoś kiedyś chciał poprowadzić w II to się chętnie bym załapał. No i na zasadach MeRPa oczywiście. Kurcze... Uwielbiam te tabelki... :D
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 15 września 2016, 08:22

Oryginalna mechanika merpa jest niesamowicie ograniczona. I moim zdaniem ilością tabel przebija kcty. Rozegraliśmy dawno dawno temu na niej dosłownie jedną sesję i kolejne już się nam nie kleiły.


Mam jeszcze jednego chętnego z mojej firmy więc zostały dwa wolne miejsca.

ODPOWIEDZ