PBF - Okna Duszy

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 31 stycznia 2018, 21:28

Z góry zaznaczę, że nie trzymam się ślepo reguły odsprzedaży łupów za 50% ich oryginalnej wartości. W Ostrogarze jest taki popyt na wszelakie dobra, że zawsze znajdzie się ktoś, kto da dobrą cenę za podstawowe dobra. Za metalizowaną skórznię Milcarr dostanie 10 złt, po 2 złt za każdy odsprzedany sztylet, 30 srb za drewnianą pałkę. Może też zabrać Karhuanowi jego zdobyczny miecz i opylić go za 5 złt oraz zdobyczną skórznię orka (również za 10 złt). Pamiętajmy, że Ślepak ma w sakiewce 4 złt, które może dla siebie cichaczem zagarnąć albo jakoś się podzielić z kompanami. Przypominam też, że jeśli Ketras zaliczy test na INTx3, zorientuje się, że Milcarr kręci jakieś lody na boki i zażąda datku do skarbczyka kultu!

Sprawdziłem też oferty szkoleń na POZ 1 dla zabójcy, wszystkie w wykonaniu podstarzałych zbirów z Chłopskiego Krocza i z racji niskiego poziomu skupiające się na technikach szlachtowania drobiu (nie myślałeś chyba, że awans na POZ 1 wiąże się z ćwiczeniami zabijania na rozumnych istotach?). Wykonałem serię rzutów ze względu na wiele ofert trenerów, wygenerowałem kurs trzydniowy za 30 złt.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 31 stycznia 2018, 21:37

W takim razie Milcarr opyli co się da i kupi jakiś luksusowy wóz, który przeznaczy jako darowizne dla ojca Sureliona... może jeszcze zostanie z tego na szkolenie;)
Edit: Chyba mam troche zlota jeszcze. Powinienem mieć większość ze swojej czesci zlota od tajmniczego kuriera. W poscie 109 deklarowalem ze swoja dole z przypadkowej zdobyczy podziele pomiedzy rodzine a wdowe po Borlonie. Wszystko juz moja stara wydala??? :o
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2018, 22:25 przez 8art, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 31 stycznia 2018, 22:28

Widzisz, dobrze, że pamiętasz o takich detalach! Ta Twoja żonka to jakaś znajoma Saara Sansara i Ketrasa, wydała tylko 1 złt, 24 w skrytce pod podłogą. Co więcej, wdowa po Borlonie też uchowała sporą część pieniędzy - masz od kogo pożyczyć, chyba nie odmówi takiemu hojnemu darczyńcy? I zakładam, że klejnoty w takim razie też schowałeś w domu. Przydałoby się je wycenić (ale nie za pośrednictwem olfa - wiesz, czym to się skończy).

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 31 stycznia 2018, 22:56

Milcarr spienięży wszystkooprócz sztyletów i lepszej zbroji. Reszta pod młotek. Szkolenie finansuje jednak w większości z fantów, dokładam ile trzeba ze skrytki w podłodze. Wdowe zostawiam w spokoju póki co;)

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 01 lutego 2018, 11:01

Czy to znaczy że były niewolnik został obdarty ze zbroi na ulicy, czy w zaułku? Miałem zamiar oddać jego miecz konfraterni, ale jeśli nie zdążyłem to trudno. Sprzedam tarczę, umyję się w łaźniach, zjem coś, wypiję kufelek i musi się znaleźć jakaś fucha. Mam poważny dylemat, gdzie schować to co udało mi się zachować, by przypadkiem nie przepadło. Ach, ale to utrzymanie rodziny kosztuje drogo, może po prawdzie bogowie pobłogosławili mnie.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 01 lutego 2018, 11:24

Bylego niewolnika nie obdzieramy. Przeciez nie jestesmy jakimis barbarzyncami!

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 03 lutego 2018, 22:51

Bartku, którą zdolność profesyjną chcesz poznać? I przerób sobie kartę postaci w odpowiednim wątku podnosząc współczynniki na POZ 1.

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 04 lutego 2018, 20:43

Bez zbytniej natarczywości i z galanterią, którą wymaga sytuacja, pozbawiamy Karhuana wojowniczych atrybutów oświadczając, że zostaje rolnikiem. W niedługim czasie upomnimy się o niego.
Zdobyte uzbrojenie pozostawiamy w świątyni do użytku braci. Tak jak pisałem muszę sprzedać tarczę, żeby coś zjeść i wyglądać jak człowiek. Sprowadzę też rzeczy ze schowka.
Z determinacją poszukuję grupy, do której dołączę na kilka dni (3)Szczerze liczę, że zarobię lepiej niż żebrak i już na drugi dzień wynajmę wymarzone lokum. Okrutny Mistrzu, ile złota zarobię do czasu "Pokusy"? Bo zamierzam awansować później na drugi, lub trzeci poziom.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 06 lutego 2018, 16:46

Chcę jeszcze dokończyć wątki:
1) listu,
2) kto obejmie straznicę?- Eco byłby idealny jako drugi po Fleituhu rozgarnięty wojak! Ile dałoby to możliwości kultowi kielicha!
3) Angano, interesuje mnie czy znalazł zabójcę, popytam subtelnie strażników czy są jakieś plotki, zaplanowane sądy, egzekucję.
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

ODPOWIEDZ