PBF - Boskie potyczki

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 13 marca 2015, 08:00

[center]KONIEC SCENARIUSZA "BOSKIE POTYCZKI" BĘDĄCEGO PIERWSZĄ CZĘŚCIĄ KAMPANII - "ŚLADAMI HARTACHA OBIEŻYŚWIATA"[/center]

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 13 marca 2015, 09:42

PBF fajny, bardzo długo trwał, ale Deliad się nie poddał.

Opisy bardzo dobre, często rozbudowane, czuć klimat starych KC. Ciekawy scenariusz, brawo Deliadzie.

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 13 marca 2015, 10:28

tak, brawo Deliadzie
brawo Nieulękli :)
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

namakemono
Reactions:
Posty: 1552
Rejestracja: 26 października 2012, 07:18

Post autor: namakemono » 13 marca 2015, 10:57

To dobrnęliśmy do końca?
Owszem, długo to trwało, czasem było ciężko, ale warto było.
Bardzo fajny scenariusz, jak widzę jesteśmy tylko małymi pioneczkami na planszy bogów.
I widzę, że nasze postaci jeszcze bardzo się nacierpią, zanim dobrniemy do definitywnego końca, bo jak rozumiem kontynuacja jest w planach.

Deliad, a jak to by się zakończyło, gdyby Gusłek miał lepsze rzuty? Pomysł z flaszką by się sprawdził?

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 13 marca 2015, 11:06

Dziękuję za wspólną grę i wprowadzenie mnie w rozgrywkę KC. Podobało mi się, choć sam też sporo muliłem - głównie z powodu braku pomysłu. I jak na złość większość przeciwników to nieumarli, więc na nic czary iluzjonisty :D
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 13 marca 2015, 13:06

Namakemono rozgryzłeś zakończenie podania eliksiru lepiej niż Elissa. Ona tylko ustaliła, że trzeba to wypluć (nie wiedziała jakie będzie mieć konsekwencje dla osób postronnych), choć ona nie zrobiła nawet tyle. Nie wypluła w odpowiednim momencie i sama zamieniła się w wilkołaka. To ją zaciachaliście na bagnach. Gusłek poszedł o krok dalej i chciał klątwę zapakować do bukłaka. Pomysł świetny niestety skazany na niepowodzenie. Tylko magiczne naczynie utrzymałoby boską klątwę.

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 13 marca 2015, 22:01

Deliad to naprawdę kawał dobrego mistrzowania. Tak jak pisałem wcześniej świetnie było by mieć ten snenariusz w formie "do rozegrania dla MG". Jeszcze raz brawo!

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 15 marca 2015, 13:38

Bardzo żałuję, że nie udało mi się zagrać w końcówce, poległem w starciu z pracą. Tak czy owak, to była prawdziwa epopeja, godna dzieł Homera. Graliśmy bardzo długo, ale nie czułem tą rozciągłością w czasie zmęczenia. Świetny pomysł na nietypową drużynę, przede wszystkim jej odłam gobliński, bardzo dobry scenariusz. Od szamańskiego popychadła do samozwańczego pianickiego proroka Turgulów. Sesja przyniosła mi bardzo dużo przyjemności i będę ją długo wspominał. Podziękowania i wyrazy uznania dla Mistrza Gry.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 16 marca 2015, 14:18

Co? Jak? Już koniec? Barthur wilkołaczym martwiakiem? :o

Deliad, świetna przygoda. Fakt, że udało Ci się w niej pomieścić taki wachlarz postaci z innych parafii, to majstersztyk. Super intryga, zakończenia się zupełnie nie spodziewałem. Wyrazy uznania.

ODPOWIEDZ