Plany i lista życzeń 2016

Ikstab
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2012, 20:07

Post autor: Ikstab » 11 stycznia 2016, 17:12

Po kilku latach znów wróciliśmy do KC i pradę mówiąc nie sądzę, by temat zupełnie upadł (choć po "powieści" spodziewałam się raczej czegoś innego...). Nadal głównie wracam do strony po materiały itp.
Materiałów i koncepcji do KC dla nas nigdy dość... A jakiś zorganizowany i usparwniony podręćznik zawsze mile widziany:) Podobnie jak scenariusze... wspomniany konkurs rokuje nadzieje...

djponiatochudy
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2012, 18:53

Post autor: djponiatochudy » 14 stycznia 2016, 15:21

mastug napisał(a):

Keth jeśli pytasz - to ze mną jest tak że "starego psa nie nauczysz nowych sztuczek". Wchodzę tu bo tu są KC-ty. Wiem, że jestem już jednym z ostatnich którzy jeszcze trwają przy tym systemie. Jako wymierająca mniejszość i relikt przeszłości nie mam mocy wskazywać przyszłych kierunków rozwoju tego portalu, natomiast będzie mnie cieszył każdy tekst który do KC się tu pojawi.
Połączony z 14.01.2016 15:30:28:
Zgadzam się i solidaryzuję z mastugiem i chociaż nikt mnie tu nie zna, to ja również całym sercem pozostaję przy KC!! Po przeczytaniu tej wiadomości w skrzynce, aż mnie za gardło chwyciło :/ sam również się nie udzielam, ale tylko dlatego, że nie mam czasu, natomiast prawie non stop od przeszło roku coś samemu skrobię i tworzę w domu! :)
Na koniec uwierzcie mi - jest o wiele, wiele więcej aktywnych fanów KC niż Wam się wydaje, a którzy czerpią z tej strony i potrzebują jej! Wiem bo wielu z nich to moi kumple, którzy nie mają po prostu w "zwyczaju" ;) aktywnie uczestniczyć w tego typu stronach, forach, itp. :)
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2016, 15:30 przez djponiatochudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 14 stycznia 2016, 16:47

To ha sobi życzę na 2016 rok by każdy kto ta stronę czyta a się nie udzielal napisał w nowym roku choć ze dwa krótkie posty o KC. Zobaczę uwierzę. Każdy ma malo czasu ale żeby chociaż krótkiego pista nie skrobnac kiedy portal piwoli zwiha dział KC. Wstyd. No chyba że na prawdę nic się nie ma do powiedzenia.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 14 stycznia 2016, 22:12

@djponiatochudy, @ikstab

Jeśli jesteście w stanie zmobilizować Waszych kompanów do większej ekspresji (czyt. włożenia wysiłku w chociażby komentarz rzędu "Fajne", "Przyda się" pod nowymi tekstami), to może rozważymy opcję publikowania raz w miesiącu jednego nowego artykułu do KC. Jesteście gotowi nas do tego zachęcić? :P

namakemono
Reactions:
Posty: 1552
Rejestracja: 26 października 2012, 07:18

Post autor: namakemono » 15 stycznia 2016, 09:25

Przypominam, że Gawędziarze mają w planach wydanie pełnej wersji Spraw Rodzinnych w kilku formatach z dodatkową niespodzianką, więc rozmach jest niemały. Nieoficjalnie powiem, że szacuję czas do ukończenia SR na max dwa tygodnie. W przygotowaniu są jeszcze dwa projekty z Żyjącej Orchii, jeden na ukończeniu, drugi ze znakiem zapytania, ale jest.

Ja jestem KC sceptyczny, jestem KC heretykiem, bo ten system nie znaczy dla mnie tak wiele, jak dla większości z Was. A jednak się zaangażowałem. Dlatego myślę, że ten system nie umrze tak szybko, jak niektórym się wydaje.

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 15 stycznia 2016, 23:25

Witam z bardzo bardzo długiego letargu. Ja sam nic o KC nie napisze z kilku powodów. Raz od dłuższego czasu już prawie nie gram w RPG (powody osobiste i nie tylko
). Dwa nadal będę wspierał finansowo portal i o nim mówił bop uważam, że to fajny projekt i panowie nie zostawiajcie go. Jest tu wiele rzeczy z których można korzystać :)
Wiem, że nie jestem aktywny, ale naprawdę jestem z wami:)

czarwaka
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2013, 18:09

Post autor: czarwaka » 09 lutego 2016, 22:03

Elo. Ja też nie wypowiadam się na forum itd. ale nadal gramy w KC...zaglądam czasem na stronkę i wszelkie materiały do kryształów mile widziane.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 10 lutego 2016, 12:13

Komentarze i oceny pod tymi materiałami widziane jeszcze milej. A może brać wstrzemięźliwa co do wypowiedzi na portalu, zechciałaby wziąć udział w Kryształkonie?
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 03 sierpnia 2016, 08:21

Ja odwiedzam portal WYŁĄCZNIE dla KC. Żadnego innego podforum nawet nie otwieram. Taka prawda, dla mnie ten portal niezależnie od rozcieńczania go inną treścią pozostanie zawsze kacetowy.

Co według mnie warto robić:
-pisać scenariusze, organizować konkursy na nie
-mapować Archipelag Centralny
-organizować Kryształkony - ale na nich powinno się grać w KC a nie warhammera czy inne cuś.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2016, 09:47 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ