Konkurs na bannerek dla portalu KC

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 17 grudnia 2008, 18:26

Kolejny mój pomysł, ponieważ nasz grafik nie zostaje wypuszczony z sideł Arianny, a Nam jest niezbędny fajny bannerek portalu, może zorganizować jakiś konkursik na najlepszy banner dla naszego portalu. Nagroda jest oczywista - banner będzie naszą flagą i sztandarem.
Mamy już kilka projektów własnych, ale niestety, żaden z administratorów nie jest grafikiem, więc strona kuleje pod tym względem. Pomoc użytkowników mogłaby okazać się nieoceniona.
Ładnie proszę o wypowiedzi w tej sprawie, a potem pomyślimy nad oprawieniem konkursu w ramki - hehe:o

leobardis
Reactions:

Post autor: leobardis » 18 grudnia 2008, 12:15

Słuchajcie - to jest naprawdę fajny pomysł - jak dla mnie konkurs otwarty - czekamy :)
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Kontakt:

Post autor: czegoj » 18 grudnia 2008, 15:34

No dobra konkursik można zacząć. Na razie jeszcze nie wiem jak to będzie działać, ale wyjdzie w praniu.

Link do dodawania zdjęć http://www.krysztalyczasu.pl/submit.php?stype=p albo w menu po lewej POZOSTAŁE MENU/DODAJ ZDJĘCIE

Link do przeglądania http://www.krysztalyczasu.pl/photogalle ... album_id=1 lub z menu po lewej POZOSTAŁE MENU/GALERIA ZDJĘĆ

Jak zwykle mam nadzieję, że włączą się użytkownicy. Pod banerami można umieszczać komentarze i oceny. One będą sugerowały, jednak decyzję podejmiemy w gronie redakcyjnym.
Nagrody jeszcze nie ma, ale coś się pomyśli.
Banerów można nadesłać max. 10 i lepiej o jakiś standardowych wymiarach np. 450x50 format .jpg, .gif, .bmp
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2008, 15:43 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Raven
Reactions:

Post autor: Raven » 18 grudnia 2008, 17:35

Pomysł konkursu jest super, jednak obawiam się że jest nas zbyt mało (zarejestrowanych - aktywnych ) byśmy mogli liczyć na jakiekolwiek zgłoszenia. ( obym się mylił )
Cz?owiek z lasu...

nospe
Reactions:
Kontakt:

Post autor: nospe » 18 grudnia 2008, 23:15

Szczerze powiedziawszy to baner by był dobry jak oryginalne logo KC. Nic do aktualnego wyglądu stronki nie mam, ale jeśli by miał on odzwierciedlać (jak dla mnie) prawdziwe KCki, to by musiał być w skali szarości - oryginalne logo KC (czyli takie jak było w MiM gdy zaczynały się strony z zasadami do KC - wielki napis i kule po obu stronach dolnego napisu), rysunki Jarosława Musiała... to był prawdziwy klimat... ale logo jak i rysunki są własnością intelektualną i pewnie nie można ich wykorzystać... a szkoda;)

ps: logo - http://wstaw.org/pokaz/1923/
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

venar
Reactions:

Post autor: venar » 21 grudnia 2008, 19:21

Własność intelektualna jaka by nie była jest dobrem publicznym a tym samym może być wykorzystywana przez każdego :) chyba ;) w końcu sami cytujemy czyjeś myśli bez żadnych konsekwencji ;) A tak na serio to pomysł jest dobry, poza tym podpisanie się pod banerem na jedynym portalu (funkcjonującym) to też coś, dla mnie na pewno :)
Ale ja udziału nie wezmę, przecież trzeba to umieć :)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Kontakt:

Post autor: czegoj » 21 grudnia 2008, 21:48

Spoko rozumiem, że nie weźmiesz bo nie umiesz. Jednak przynajmniej obejrzeć warto i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Tym czasem nikt nawet nie ogląda pomysłów nie mówiąc już o komentarzach lub ocenach. Panowie, żeby mieć coś to najpierw trzeba pomóc przy tworzeniu. Ja nie nie jestem grafikiem ale się staram. Jednak po co się starać, jak nikt tam nawet nie zajrzy. Pozdrawiam i strzelam focha, bo nikt w tym konkursie nawet nie chce pomóc. BUUUU:(

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Kontakt:

Post autor: czegoj » 21 kwietnia 2009, 16:03

Dobra temat banera zamykam. Na razie zostajemy przy projekcie Hansa. Kod HTML do wstawienia na stronę (dla chętnych reklamowiczów :D) znajdzie się na stronie redakcyjnej.

Zablokowany