Podsumowanie roku 2017

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 16 stycznia 2018, 13:35

Świetny pomysł z tym, jak wykorzystać Elizjum, Suriel. Myślę, że pchnęłoby to w nie nieco życia. Naprawdę, podoba mi się ta idea. :)

Więc może to dobry pomysł, Keth, by zrobić sobie jakąś postać do Wompierza i owo Elizjum odwiedzić, zadając pytania, które Cię interesują? Nie zawsze pewien otrzymasz odpowiedź... A czasem możesz otrzymać kilka rożnych, ale właśnie na tym polega urok Wampira. I o to chodzi w tej całej zabawie. ;)

Ewentualnie możesz ten pomysł wykorzystać np. w Sandboxie Lightstorma, tworząc postać, której celem jest zdobycie wiedzy o tym wszystkim, a nie np rozgrywki p9lityczne. Mogłoby to być ciekawe i myślę, że tego typu rozmowy (o historii Rodziny czy różnych sekretach) dodałyby sesji głębi.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 16 stycznia 2018, 21:26

Dostrzegam pewien urok w Waszej propozycji stopniowego zgłębiania Świata Mroku przez następne 10-15 lat, Panowie, ale chyba jednak skorzystam z Wikipedii bądź innych źródeł informacji. Liczę natomiast na to, że pewne scenki z Waszych wpisów w Elysium da się kompletnie sfabularyzować i być może uczynić z nich odcinkową serię "Opowieści z Elysium", które można by prezentować na mainie - coś jak "Kufel Bajarza", tylko oczywiście w zupełnie innym klimacie.

Ghasta, Ty w gorącej wodzie kąpany narwańcu, daj Szyndlerom chociaż troszkę czasu, przecież Never pisał, że pracują nad zgłoszonymi przez graczy propozycjami. Ze swojej strony obiecuję, że tak szybko jak to możliwe przygotuję następną część raportu nt CoT 4ed i może nawet napiszę kolejną część opowiadania o paladynach-Bezimiennych!

Myślę, że napisaliśmy już chyba wszystko na temat podsumowania roku 2017 i trzeba się brać na poważnie do roboty. Pamiętajcie, 5 artykułów miesięcznie to 60 newsów na mainie w 2018!

Do dzieła!

[center]Obrazek[/center]

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 17 stycznia 2018, 01:00

Pierwszy new już w drodze :P

ODPOWIEDZ