Sesje na youtubie

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 11 stycznia 2019, 14:09

Portalowcy jest pytanko, czy to nam jest potrzebne. Mamy możliwość, od dawna, dodawania filmów z youtuba w określonych kategoriach. Zastawiam się, czy nie przydałoby się z youtuba wyłowić samych sesji online, dodając je do określonej kategorii np. po systemie w jakim są prowadzone. Wiem, że można zrobić to spokojnie na youtubie, ale tam mają one znikomą oglądalność i zwyczajnie nikną w tłumie. Tutaj jeśli byłyby podzielone, można byłoby do nich docierać nawet po jakimś czasie. Powiedzcie mi kochanieńcy, czy warto robić takie kategorie i znajdą się potem chętni do uzupełniania takiej bazy? Nie dajcie się prosić i zabierzcie głos.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 stycznia 2019, 22:32

Myślę, że to ciekawy pomysł, tyle że jaki ma sens skoro niewyświetlanie filmików z you tube na portalu jest jakie jest? Czyli właściwie tylko link.

Jak już, to nalezy to jakoś opisywać np. jak się nazywa sesja w jaki system, kto mistrzuje kto gra etc. W ten sam sposób wszystkie filmiki zeby ułatwić sobie a nade wszystko innym poruszanie. Powiem szczerze, że czasem i ja zaglądam żeby sobie zobaczyć jak kto wygląda wygląda z portalowiczów.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ