Nowy panel - Aukcje

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 10 stycznia 2011, 13:21

Potrzebuję opinii na temat tego panelu. Jeśli się nie sprawdził lub jest zbędny to szkoda, żeby zaśmiecał stronę. Jestem gotowy go wywalić.

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 10 stycznia 2011, 13:42

jak w ogłoszeniach - mnie nie potrzebny
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 10 stycznia 2011, 14:09

ja osobiście nie używam - myślałem że dla innych userów będzie potrzebny - jednak jak widać brak zainteresowania

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 10 stycznia 2011, 15:26

Czy to brak licytujących zniechęcił zadeklarowanych w ankiecie wystawców do działania?
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 10 stycznia 2011, 15:41

Jakby kurde był kompletny Kane Wagnera to bym się skusił. Brakuje jednego tomu. Nie wieszajcie do licha psów na panelu. Dajcie mu szansę się rozbujać. Ja obserwuję, ale to nie moja wina, że wystawca ma niekompletny cykl.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 10 stycznia 2011, 18:59

Myślę że takiemu celowi dużo lepiej i zgrabniej sprzyja allegro - po co trzymać tutaj zdychające ciele tylko dlatego żeby "też" mieć?

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 10 stycznia 2011, 20:45

Mrufon napisał/a:
Jakby kurde był kompletny Kane Wagnera to bym się skusił. Brakuje jednego tomu. Nie wieszajcie do licha psów na panelu. Dajcie mu szansę się rozbujać. Ja obserwuję, ale to nie moja wina, że wystawca ma niekompletny cykl.
Cena śmieszna, a Ty narzekasz. Kiedyś wypatrzyłem fragment cyklu Glena Cooka na kiermaszu podczas urlopu i nie zrzędziłem, że nie ma 2 pierwszych tomów. Dokupiłem je sobie - jeden w e-antykwariacie, a drugi na allegro (oczywiście po znacznie wyższych cenach niż kiermaszowe).
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 06 lipca 2012, 12:24

Dziś zakończyłem działanie aukcji. Niestety panel umarł śmiercią naturalną. Obrotu na tym za dużego nie było, chociaż kilka pozycji zmieniło swojego właściciela. Jeśli dojdziecie do wniosku, że warto kiedyś przywrócić dajcie znać.:/uklon

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 03 stycznia 2013, 15:07

Kurde aż szkoda, że u nas to nie zadziałało, właśnie wprowadzili nowe opcje:

- zakupy poprzez KUP TERAZ bez licytacji
- dodawanie zdjęcia przy dodawaniu ogłoszenia
- wybór kategorii: kup , sprzedaj, zamień
- określenie czasu trwania ogłoszenia

Wprowadzone zmiany:
- użycie funkcji sendmail
- miniaturka zdjęcia w panelu

To naprawdę mogłoby się sprawdzać jako powiedzmy mały pchli targ rzeczy związanych z fantastyką (książki, podręczniki RPG, komiksy, czasopisma), szkoda tylko że siły przerobowe są mizerne. Wszystko leci na allegro i tyle. Garażówki to my tu raczej nie zorganizujemy.:P

Połączony z 22.07.2013 14:47:32:
Jeszcze raz spróbuję reanimować ten panel. Ponieważ na półkach co raz mniej miejsca, postanowiłem posprzedawać książki. Będę się starał aktualizować listę i zachęcam również innych do korzystania z tej możliwości. Tym razem pod młotek pójdą książki wyłącznie z szerokiej tematyki fantasy, a na początek seria Dragonlance. Jeśli ktoś skorzysta to fajnie jeśli nie to trudno. Pozdrawiam wszystkich licytujących i kupujących.

Dla przypomnienia http://www.krysztalyczasu.pl/infusions/ ... tplace.php
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2013, 14:47 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 22 lipca 2013, 15:42

Szczerze mówiąc czegoj - uderzaj z tym prosto na allegro po co robić tutaj mniejszego i ubogiego brata serwisu który działa bardzo dobrze - linki do licytacji swoich tutaj wklej i będzie działało. Tam masz ciut większą bazę ewentualnych zainteresowanych.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 22 lipca 2013, 15:53

Nie bardzo i już mówię dlaczego.

1. Tutaj chciałbym konkretne rzeczy tylko z fantastyki, inne bym wywalał.
2. Chciałbym wreszcie przetestować czy to działa.
3. Tam zabierają prowizję, a jak nie sprzedasz też płacisz, tyle że mniej.
4. Tam maks ogłoszenia to 14 dni i to już opcja płatna, tutaj o wiele dłużej, bez płacenia.
5. Tam kupują wszyscy, a tu jednak mamy wyselekcjonowaną grupę.
6. Tutaj możesz podać cenę poniżej oczekiwań sprzedającego, a sprzedawca sam zadecyduje czy mu się ona podoba.

To tak na szybko. Byłbym w stanie dać jeszcze więcej obiekcji, ale po co?

Kolejna sprawa to fakt, że tutaj można budować pchli targ np. tworząc wymianę książek przedmiotów itd., tego już na allegro nie ma. Jeśli tylko użytkownicy bardziej zaktywizowaliby się, można byłoby stworzyć tutaj ciekawe targowisko fantastyczne. Dam temu jeszcze jedną szansę. Poprzednio nie poszło, może tym razem.

Dodam, że mnie aktualnie nie chce się sprzedawać na allegro, no chyba, że mam coś na prawdę cennego. Drobnych rzeczy takich jak książki nie opłaca się tam za bardzo sprzedawać. No chyba, że dostałeś te książki za darmo i chcesz się ich pozbyć po cenie trochę wyższej niż makulatura.
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2013, 16:13 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 27 lipca 2013, 16:11

Wygląda na to, że użytkownicy to w większości osoby, którym już brakuje miejsca na półkach. Zastanawiam się, czy doczekamy się jakichś wpisów w kategorii "kupię".
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
mordimer00
Reactions:
Posty: 2226
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:44

Post autor: mordimer00 » 27 lipca 2013, 16:14

Ja właśnie wpisałem się do zakupu:-)
"Stara?em si? tak ?y?, abym w godzinie ?mierci móg? si? raczej cieszy? ni? l?ka?..."

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 27 lipca 2013, 22:12

mordimer00 napisał(a):

Ja właśnie wpisałem się do zakupu:-)
Świetnie, tylko dodałeś wpis w kategorii 'sprzedam' :D
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Zablokowany