AWATARKI

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 16 lipca 2011, 19:08

AVE!!!

Mam takiego pomysła, który zacieśni więzi z KC użytkowników forum. Niektóre portale mają bazę awatarów, z których można sobie wybierać, taką wewnętrzną pulę. Co myślicie o zorganizowaniu takowej i tu? Np. zebrać do kupy i odpowiednio pomniejszyć wszystkie rysunki Musiała, zwłaszcza twarze. Każdy sobie wziąłby takiego np. tana Gnorika czy el Silvarana, ew. jakiś miecz czy księgę czarów, zależnie od woli.
To taka propozycja zacieśnienia związku z systemem. Awatary są różne i nawet ja zmienię swój odwrócony krzyż.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 13 września 2013, 21:22

No udało mi się znaleźć wreszcie odpowiedni panel i teraz tylko potrzebuję grafików, którzy zechcieliby się trochę pobawić.

Panel dostępny jest pod adresem http://www.krysztalyczasu.pl/infusions/ ... studio.php

lub w menu dodaj plik/wybierz avatar

Teraz jeśli ktoś byłby łaskaw poprzerabiać grafiki na wielkość powiedzmy 100x100 w wersji gif to z chęcią otworzę nową galerię z avatarami Kryształowymi. Czekam na pomocną dłoń.

Połączony z 17.09.2013 22:40:46:
Jak widać zacząłem dodawać awatary KC-towe, jakby ktoś chciał dodać kilka byłoby miło. Może ktoś ma pomysł jak je poprawić albo ulepszyć. Grafik ze mnie żaden.
Ostatnio zmieniony 17 września 2013, 22:40 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 18 września 2013, 09:49

czegoj napisał(a):
Jak widać zacząłem dodawać awatary KC-towe, jakby ktoś chciał dodać kilka byłoby miło. Może ktoś ma pomysł jak je poprawić albo ulepszyć. Grafik ze mnie żaden.
Nie ma co ulepszać, ale mam pytanie - dlaczego są żółtawe?

I nie wiem jak dodawać kolejne...


edita :)

Ok. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Spakowaną listę avatarów wysłałem ci na maila. Sztuk 40.
Tym razem sprawdziłem czy rzeczywiście jest załącznik.
Ostatnio zmieniony 18 września 2013, 10:36 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 18 września 2013, 11:21

Avatarki dodane, a moje są żółtawe bo są w sepii.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 18 września 2013, 12:19

Super sprawa Ghasta i Czegoju.
Używam awatarów w PBF-ach jako unaocznienie Npc-ów i potworów itp. Im ich więcej będzie tym lepiej. Dzięki.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 18 września 2013, 13:33

jeszcze niekumatym wyjaśnijta gdzie podmienić, bo ja w edycji profilu mam jedynie możliwość załadowania z kompa własnego

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 18 września 2013, 13:57

Link jest w drugim poście. Pierwszym moim w tym temacie.;)

albo w dodaj pliki/wybierz avatar

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 19 września 2013, 10:53

Araven napisał(a):

Super sprawa Ghasta i Czegoju.
Używam awatarów w PBF-ach jako unaocznienie Npc-ów i potworów itp. Im ich więcej będzie tym lepiej. Dzięki.
A użyty może wyglądać tak ( Araven - wykorzystałem Twój post z pbf-a jako przykład)
[table][tr][td]Obrazek[/td][td]Strażnik rzekł:
Ta nowa towarzyszka burmistrza, zabiera go na cmentarz często, za miasto, pewnikiem modlą się za rodzinę burmistrza Elandera..., dyć powiedziałem szczypce niepotrzebne.[/td][/tr][/table]
Połączony z 20.09.2013 14:29:27:
Szerzej opisze to o co pytałem na shoucie (lekka gwarą)
Czy przy ekranie avatarów możesz zrobić tak, że zmiana selekcji w liście może od razu zmieniać kategorie avatarów?
1. Wchodząc na zakładkę avatarów domyślnie widoczna jest jakaś absurdalna (dla mnie) zakładka Pop - culture. Aby przejść do innych avatarów
(a)trzeba wybrać je z rozwijalnej listy
( b ) oraz nacisnąć przycisk Kategoria
(c) Dopiero wtedy jest przekierowanie na to co mnie interesuje.

Nie może być tak, że sama zmiana wyboru kategorii z listy spowoduje przeładowania avatarów bez niepotrzebnego naciskania klawisza?

i tak w sumie to :

2. Fajnie żeby domyślna była lista avatarów z kc-tów.


Mrufon napisał(a):
AVE!!!
Mam takiego pomysła, który zacieśni więzi z KC użytkowników forum. Niektóre portale mają bazę awatarów, z których można sobie wybierać, taką wewnętrzną pulę. Co myślicie o zorganizowaniu takowej i tu? Np. zebrać do kupy i odpowiednio pomniejszyć wszystkie rysunki Musiała, zwłaszcza twarze. Każdy sobie wziąłby takiego np. tana Gnorika czy el Silvarana, ew. jakiś miecz czy księgę czarów, zależnie od woli. To taka propozycja zacieśnienia związku z systemem. Awatary są różne i nawet ja zmienię swój odwrócony krzyż.
Czekam :D
Ostatnio zmieniony 20 września 2013, 14:31 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 20 września 2013, 22:47

Masz marudo. Domyślne są KC, a jak będziesz chciał zmienić, to musisz zmienić kategorię. Odpowiada?:D

ODPOWIEDZ