Kryształy czasu powoli wracają...

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 19 sierpnia 2017, 17:52

koszal napisał(a):
KRYSZTAŁOWCY! Wakacje płyną, ale przygotowujemy dla was coś naprawdę specjalnego! Zapraszamy was na POLCON 2017, który odbędzie się w Lublinie na terenie miasteczka akademickiego UMCS (od 24.08 do 27.08.2017). Będziemy tam mieli stoisko i dwie prelekcje w tym pierwszą odsłonę IV edycji Kryształów Czasu. Jednocześnie będą odbywały się pokazy naszej gry planszowej Labirynt śmierci.
Będę na Polconie i na pewno zobaczę grę, bo ciekaw jestem, a nie miałem jeszcze okazji. Natomiast nie wiem, czy uda mi się wpaść na prezentację IV edycji. Trochę braki czasowe, ale może uda się złapać autograf autora w starym podręczniku ;).

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 19 sierpnia 2017, 21:23

Na czarnym podręczniku? To trochę tak jakby poprosić papieża o autograf na Koranie.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 21 sierpnia 2017, 10:27

Suriel napisał(a):

Na czarnym podręczniku? To trochę tak jakby poprosić papieża o autograf na Koranie.
Dobre, ale może i masz rację. Najwyżej ekskomuniką mnie obłoży. Tak czy inaczej - na Polconie chciałbym coś i z KC zobaczyć.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 21 sierpnia 2017, 11:19

Wiem że dla "starych wyjadaczy" takich jak Ty, na Polconie będzie przygotowana sposobność dowiedzieć się nieco więcej niż z to co na prezentacji/mini sesji 4ed mozna zobaczyć. To taki specjalny bonus przygotowany przez autora dla starej wiernej KCetom gwardii. Zatem jeśli ktoś z portalowcow się tam zaplacze to miehcie to na uwadze, dla Was prekekcja to nie wszystko co bedzie ;).

Ps. Szykuje się ktoś na Polcon? Czy będziemy mogli liczyć na szpiega z dyktafonem a najlepiej kamerą?
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 28 sierpnia 2017, 08:58

Niestety na Polconie mogłem być tylko w czwartek, w związku z czym nie byłem na prezentacji nowej edycji. Obejrzałem tylko planszówkę i porozmawiałem z autorem.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 28 sierpnia 2017, 10:16

a zdobyłes podpis na czarnym almanachu MAG Kryształy Czasu?
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 03 września 2017, 21:02

Darowałem sobie, ale porozmawiałem z autorem i dość ciekawe mam przemyślenia, zwłaszcza po lekturze recenzji planszówki A. Szyndlera :).
Wiadomość o wersji angielska była dla mnie niespodzianką. Rozmawiając o tym, o czym wcześniej tu pisałem, czyli o braku gry komputerowej na mechanice KC, autor właśnie brak anglojęzycznej wersji wskazał jako powód, dla którego nie było cRPG. Ciekawe, czy to się zmieni teraz ;).

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 07 września 2017, 22:31

Przypomnę tytuł tego tematu:

Kryształy czasu powoli wracają...

Dalsze rozwiniecie tego wątku i tworzenie 4ED tutaj:
http://krysztalyczasu.pl/forum/viewthre ... post_79264

I poniżej rysunek, dla tych którzy już dawno pogrzebali KCety albo wolną trybią i nie zrozumieli tekstu powyżej. :D

[center]Obrazek[/center]

YEAH!
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ