Kanały RSS, Polecanie artów i zdjęć oraz encyklopedia

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 31 marca 2012, 00:06

Dziś posiedziałem trochę na stronie dodatków do php-fusion i zainstalowałem trzy. Nie wszystkie grają super i trzeba je przetestować.

1. Udało mi się wreszcie znaleźć panel do kanałów RSS, który automatyzuje całą sprawę. Rewelacyjny panel i polecam sprawdzić. Dzięki nie mu wszyscy łatwo będą mogli sprawdzić co się stało na stronie od ostatniej ich wizyty. Na prawdę rewelacyjna sprawa. Mam nadzieję, że będzie działać właściwie.

2. Drugi panel to możliwość, która pojawia się pod artami i zdjęciami, która ułatwi dodawanie naszych rzeczy na innych blogach i stronach. Panelik generuje gotowy kod, który można wstawiać na inną stronę. W finalnej wersji chciałbym, żeby można było dodawać do facebooka oraz innych portali społecznościowych oraz żeby można było zwyczajnie kliknąć słynne "Lubię to"
Tak miało by to wyglądać w finalnej wersji
Obrazek

3. Panel z którym mam największe problemy znajduje się pod adresem http://www.krysztalyczasu.pl/infusions/terms/terms.php i zainstalowałem go z zupełnie innego powodu niż KC. Zastanawiam się, czy coś takiego w ogóle nam się przyda. Można to wykorzystać na wiele sposobów, jednak sama wtyczka trochę kulawo działa. Na razie pozostawiam w fazie testów. Sami zadecydujcie, czy nam się to przyda. W panelu można dodawać nowe kategorie oraz nowe hasła. Jedak kategorię mogę dodawać tylko z panelu admina, natomiast hasła mogliby już dodawać sami użytkownicy i czekałyby tylko na moją akceptację.

Dajcie znać co myślicie o tych zmian i co zostawić, a co wywalić.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 31 marca 2012, 00:31

Fajna sprawa ten ostatni panelik, ale nie mogę nic dodać.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 31 marca 2012, 22:46

Szersze wytłumaczenie do wczorajszych aktualizacji.

1. RSS działa ale jakoś dziwnie. Na niektórych przeglądarkach lepiej na innych gorzej. Zdaje się, że najlepiej radzi sobie z tym RSS'em opera. W każdym razie jest lepiej, bo jest automatyczny, a nie jak poprzednio wklepywany ręcznie.

2. Panel społecznościowy nie wypalił rozwala strony i nic z niego nie będzie. Niestety dostosowany do znacznie nowszej wersji niż my mamy - nie wiem, czy mam ochoty przeżywać po raz kolejny aktualizację oprogramowania.

3. Dalej niewiele wiem o tym panelu. Dodaje hasła, ale rozwala, przy próbie klikania na konkretne hasło. Nie mam pojęcia, co z nim robić. Jeszcze chwilę się wstrzymam, ale chyba również pójdzie do wyrzucenia, zwłaszcza, że użytkownicy również nie rzucili się do testowania go.

Tyle na razie. Następne nowości nie prędko, bo nasza wersja starzeje się i co raz mniej dodatków do niej.:(

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 12 kwietnia 2012, 23:50

Panel encyklopedia też nie przypadł nikomu do gustu, więc znika. Po trzech nowych dodatkach zostaje tylko RSS. Temat zamykam.

Zablokowany