Nowy panel - Ulubione

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 27 listopada 2012, 00:24

Dziś wstawiłem nowy panel - Ulubione. Panel ma za zadanie dodawać wasze ulubione strony, bez konieczności zapamiętywania adresów tych stron na portalu. Dzięki temu stworzycie sobie dowolnie wybraną nawigację, bez potrzeby szukania danych linków na portalu. Proszę o testowanie i opinię.

Jak to działa?

Po lewej stronie na dole macie mały panelik - Moje ulubione. Wchodząc na daną stronę na portalu możemy ja sobie dodać do ulubionych, żeby mieć ją zawsze pod ręką. Możemy sobie to zrobić na 2 sposoby: 1. Jak już wejdziemy na interesującą nas stronę wybieramy priorytet w panelu (Wysoki, średni, niski) i klikamy zapisz. 2. Jeśli chcesz mieć zamiast linku nazwę dla dodanej strony to dodatkowo w miejsce - wstaw nazwę (opcja) - wpisujesz nazwę pod jaką pojawi się link w twojej nawigacji. Polecam przetestować i już po chwili będzie wiadomo jak to działa. Jeśli chce się wywołać nawigację zapisanych stron wystarczy kliknąć na mały kwadracik obok napisu - moje ulubione, wtedy pokaże się menu.

Dajcie znać, czy coś takiego się przyda. Już kiedyś testowałem coś podobnego, ale wtedy nie działało właściwie może tym razem uda się. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie sugestie - wyżej, niżej itp. oraz może jakieś nowe opcje. Wszystko się da tylko muszę wiedzieć, czy Wam się to przyda.

ODPOWIEDZ