Nasze forum

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 01 grudnia 2008, 12:54

Jakiś czas temu na jednym z "konkurencyjnych" forum, w odpowiedzi na pojawianie się naszego portalu w sieci padła propozycja byśmy dalej zajmowali się redagowaniem tego portalu a samo forum przekierować waśnie tam. Argumenty to: długi żywot owego forum, "największa skarbnica wiedzy" itp. Nasze zdanie jako redakcji jest podzielone aczkolwiek chyli się temu aby tak nie robić. A co Wy o tym myślicie?. Wszelkie sugestie i argumenty zarówno za jak i przeciw mile widziane. Zapraszam do dyskusji
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 02 grudnia 2008, 23:35

Tak się zastanawiam, jeśli chodzi, o to konkurencyjne forum. Z jednej strony ono ma swoich czytelników i swoich użytkowników (nie jest ich mało). Z drugiej strony jest tam kilka osób, które są absolutnie wszędzie. Ciekawi mnie fakt, czy w przyszłości nasze forum będzie tak wyglądało. Duża ilość wiedzy i ciekawostek oraz "wszechwiedzący i obryci" we wszystkich tematach. Mam nadzieję, że Nasi użytkownicy, zaczną z Nami współdziałać, bo inaczej kiepsko to widzę. Czerpiąc z tamtego forum, zauważam że Kryształy dalej żyją. Jednak zapaleńców, co do tego sytemu coraz mniej. :o

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 03 grudnia 2008, 15:12

Z jednej strony duża ilość użytkowników 'konkurencyjnego' forum, które raz na jakiś czas nie działa, a z drugiej strony fajnie by było, gdyby wszystko było w jednym miejscu:)

Te forum niech będzie, ew dać linka do 'konkurencyjnego' forum jako strony spokrewnionej z systemem KC.

Ja odwiedzam obydwa fora i mi to za specjalnie nie przeszkadza - dla chcącego nic trudnego:)

ps: fajnie by było założyć # na irc jeśli są chętni do spotkań online:)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 03 grudnia 2008, 15:47

Spokojnie co do # będzie. Nawet mamy plany aby zrobić to bardzo ciekawie. Chwilowo nic nie mówię o konkretach bo na razie skupiamy się na wrzucaniu jak największej ilości treści na stronę. Ale spokojnie, kilka niespodzianek poza "standardami" szykujemy ;)
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2008, 15:47 przez venar, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Raven
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 11 listopada 2008, 11:35

Post autor: Raven » 03 grudnia 2008, 22:03

Osobiście jestem za prowadzeniem własnego forum ( czyli zintegrowanego z krysztalyczasu.pl, bez żadnego przekierowania. Miedzy innymi dla tego że jest to duża część składowa tego "dojrzewającego" portalu ;) Pozbywając się forum, bo tak trzeba to nazwać, możemy zapomnieć o "ożywieniu" tego portalu. Zostanie nam tylko statyczna cześć, a wizje mamy idące nieco dalej niż interakcja na forum. W naszych prastarych umysłach narodziło się już kilka pomysłów które dojrzewają i rosną w siłę by ujrzeć światło dzienne...
Cz?owiek z lasu...

saganpl
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 08 grudnia 2008, 11:13

Post autor: saganpl » 08 grudnia 2008, 12:37

W kwestii forum również uważam że powinniście prowadzić ten dział niezależnie od innych. Z czasem (i zwiększającą się oglądalnością strony) będzie forum coraz bardziej rozwijane prze użytkowników.
a za wojownikami sz?a ?mier? i po?oga...

Raven
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 11 listopada 2008, 11:35

Post autor: Raven » 08 grudnia 2008, 23:04

Co prawda jeszcze nie każdy wyraził swoje zdanie, jednak wszystko idzie w kierunku jedno mylności w tym temacie...
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2008, 23:06 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
Cz?owiek z lasu...

moczybroda
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 09 grudnia 2008, 21:52

Post autor: moczybroda » 12 grudnia 2008, 17:20

Jestem tego samego zdania co saganpl i Raven. Z czasem to forum na pewno zamieni się w "księgę wiedzy tajemnej" z której każdy dowie się jak w kościach oszukiwać oraz pozna części składowe słynnego czarnoksięskiego zaklęcia UŚPIENIE MISTRZA GRY hehehehehhehe
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2008, 17:21 przez moczybroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 12 stycznia 2009, 23:35

Chwila prawdy - muszę się przyznać, iż w głównej mierze to chyba ja obstawałem, żeby przekierować do konkurencyjnego forum. Teraz jednak widzę, że w sprawie kryształów dzieje się tam o niebo mniej niż u Nas. Cieszy mnie to bardzo i nawet nie myślałem, że przyznanie się do błędnego myślenia jest tak miłe. Tak czy inaczej, aktywność chociażby jednego użytkownika (większość wie kogo mam na myśli) - sprawia na prawdę sporą frajdę.:D

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 13 stycznia 2009, 22:27

Użytkownicy nie są zbyt hojni w kwestii komentarzy - mam tu na myśli wyniki naszych wspólnych prac nad publikacją chronomanty. Został oceniony przez 2 osoby (pewnie administratorów) i tylko oni zgłaszali jakieś zastrzeżenia/pytania, itp. Na stronie są już 2 kręgi czarów do tej profesji i o ile można stwierdzić, że ktoś je czyta, to nijak się do nich pisemnie nie ustosunkowuje. A może powinienem odczytywać brak komentarzy jako 'bez komentarza'? Może 'słabo' to zbyt wysoka ocena i stąd milczenie? Nie zrażam się jednak - dzięki publikacji mam dodatkowy bodziec do "doszlifowania" opisu. Zawsze można liczyć na to, że potomni kiedyś mnie odkryją ;)
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 15 stycznia 2009, 19:46

Oto cytat Treanta z konkurencyjnego forum
Nie wiem, czy to odpowiedź na mojego posta, jednak jeśli tak, to chciałbym zauważyć 2 rzeczy:
- zachęcałem do odwiedzania strony, gdzie znajduje się opis (nie forum)
- pomijając moją "aktywność" i Twoją odpowiedź na tym forum (oczywiście w dziale KC) od miesiąca nic się dzieje
Powiem krótko - podziękowania

Nasze forum i komentarze to właśnie znak że ten portal żyje, mimo iż wciąż niewiele osób to robi
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 15 stycznia 2009, 21:11

Powiem krótko - podziękowania
Miło mi. Zaobserwowałem tam większy ruch i emocje jeszcze przed uruchomieniem tej strony. Później prawie wszystko ucichło - tak, jakby strona przez samo swoje istnienie miała zapełniać się treścią. Liczyłem też na komentarze dotyczące mojej twórczości - szczególnie po tym, jak wywołałem dyskusję z Wiedźminem w roli głównej. Ale może ta drobna złośliwość z mojej strony przyniesie tak pożądany przez nas efekt?
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Raven
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 11 listopada 2008, 11:35

Post autor: Raven » 18 stycznia 2009, 17:43

Moc przychodzi z czasem i pobieranymi naukami ;)
Cz?owiek z lasu...

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 22 stycznia 2009, 11:04

Forum się rozwija i dobrze, o to chodziło. Ale jedna rzecz.

APEL!!!

Panowie, poza komentarzem i uwagami na temat profesji lub innych rzeczy pojawiających się jako artykuł dajcie swoją OCENĘ!!!

Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 22 stycznia 2009, 11:47

venar napisał/a:APEL!!!
Ta ocena może jednak ulec zmianie, gdy autor naniesie pewne poprawki do spostrzeżonych przez komentatorów niedociągnięć.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

ODPOWIEDZ