Nasze forum

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 22 sierpnia 2011, 13:55

Nie wiem na ile można by przebudować rozwijane menu po lewej stronie - ale to właśnie w nim upatrywał bym możliwości uporządkowania materiałów. Czegoj pewnie wie najlepiej jak dużo pracy wymaga zmiana tego menu. Czy to menu może być więcej niż jedno poziomowe - albo raczej ile poziomów max może mieć?

Awatar użytkownika
mordimer00
Reactions:
Posty: 2226
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:44

Post autor: mordimer00 » 22 sierpnia 2011, 14:10

Przydałoby się zmienić trochę wygląd forum
"Stara?em si? tak ?y?, abym w godzinie ?mierci móg? si? raczej cieszy? ni? l?ka?..."

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 22 sierpnia 2011, 14:21

Z bocznym menu rzeczywiście jest problem. Może być max. jedno poziomowe, czyli tak jak jest teraz. Z tym, że poprzez kategorię artów można dorobić jakby drugi poziom. Wtedy linka daje się do kategorii a nie do konkretnego arta jak teraz np. link do dodatków prowadzi do artów z żyjącej Orchii i pozostałych dodatków. Oprócz oczywiście zmiany linków w bocznym menu oczywiście trzeba zmieniać będzie wszystkie arty dostosowując je do nowych kategorii. Tego jest na prawdę sporo, jednak nie jest niemożliwe. Kwestia dobrego pomysłu i ludzi, którzy to zrobią. A tak przy okazji co Was wzięło już na jesienne porządki?

P.S. Gdybym wiedział, czy będzie reedycja i dokładnie kiedy to się stanie to można byłoby pomyśleć o porządkach, a tak? I jeszcze jedno pytanie - według mnie dużą pomocą przy szukaniu odpowiednich materiałów był panel TAG-ara - jedyny Keth zaprotestował przeciw jego zamknięciu, reszta nawet nie zauważyła - nie był zupełnie przydatny?

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 22 sierpnia 2011, 14:37

Tagi są fajne jako coś co rzuca się w oczy i może czymś zainteresować , jeśli nie wie się czego się tak naprawde szuka - taka "zaintersowajka". Natomiast jeśli potrzebuje się dotrzeć do czegoś konkretnego to najlepiej jest poprzez właśnie menu rozwijane.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 22 sierpnia 2011, 23:03

czegoj napisał(a):
Tego jest na prawdę sporo, jednak nie jest niemożliwe. Kwestia dobrego pomysłu i ludzi, którzy to zrobią. A tak przy okazji co Was wzięło już na jesienne porządki?
A czy wiem jesienne - leyaut trochę się opatrzył to raz, a drugie to naprawdę przy takim rozrzucie materiałów zwykła lista newsów to prehistoria w sposobie podawania informacji.
P.S. Gdybym wiedział, czy będzie reedycja i dokładnie kiedy to się stanie to można byłoby pomyśleć o porządkach, a tak?
Reedycja ma się nijak do strony wyglądu strony, co najwyżej AS zażąda oddania domeny :P. Po prostu aktualny układ jest nie dostosowany do zawartości.
I jeszcze jedno pytanie - według mnie dużą pomocą przy szukaniu odpowiednich materiałów był panel TAG-ara - jedyny Keth zaprotestował przeciw jego zamknięciu, reszta nawet nie zauważyła - nie był zupełnie przydatny?
Mi pasował - nie powinien znikać.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 23 sierpnia 2011, 12:34

ghasta napisał(a):
Mi pasował - nie powinien znikać.
Czegoj, poproszę o listę tych, którzy chcieli jego zlikwidowania. Albo uruchomienie dotyczącej jego powrotu ankiety.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 23 sierpnia 2011, 16:45

Czegoj, poproszę o listę tych, którzy chcieli jego zlikwidowania. Albo uruchomienie dotyczącej jego powrotu ankiety.
To nie demokracja, chociaż jest jej sporo na portalu. Jeśli Wam na czymś zależy dawajcie znać i informujcie, że Wam jest to, czy tamto przydatne. Rozumiem, że TAG-ara była przydatna. Znajdźcie mi 5 osób, które mi to potwierdzi a TAG-ara wróci.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 23 sierpnia 2011, 16:58

Ja chce tagare - poza tym lista newsów na głównej do 10 :),


jeszcze bym tak skasował pojawianie się tego menu najczęściej czytanych ;p bo zaśmieca stronę -ale to już moje zdanie.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 23 sierpnia 2011, 17:38

Przyłączam się do obrońców TAGary. Poza tym jestem za powiększeniem panelu Ostatnio poruszane tematy do 10 pozycji.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 września 2011, 20:30

Szybka kalkulacja głosów w ankiecie pokazuje, że 33 osoby mniej lub bardziej regularnie wchodzą na portal. Pisze 6-8 osób...

Powiem tylko, że szkoda.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 06 września 2011, 20:55

Dlatego tak istotne jest, aby ci aktywni wspierali fanowską działalność innych portalistów! Na głównej pojawiły się dwa nowe teksty: wstęp do Wojny Rybnej oraz wywern piaskowy. Mruf, daj przykład własną osobą, nie trać czasu na wylewanie próżnych żali (zresztą ten sam apel dotyczy wszystkich) - podzielcie się opiniami!

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 września 2011, 21:14

Niech się dzieje wola Seta!
Podzieliłem się opinią w temacie wyverny. Co do wojny rybnej - jeśli dziś przeczytam to odpiszę.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 06 września 2011, 21:43

Mrufon, a czy w ramach nakręcania pisaczy nie mógłbyś od czasu do czasu zareklamować tego, co się u nas dzieje na eRPG? Ja tam co prawda zarzucam regularnie linkami do nas, ale praktycznie nie znam tamtejszych ludzi, a Ty tak (wyjątkiem jest Shadow). Przecież to chyba nie byłby dla Ciebie kłopot, żeby napisać im przekierunkowanie w stylu "Chłopaki, zajrzyjcie na portal KC, pojawił się tam nowy stwór, jakiś wywern, mnie się nawet podoba, tylko grafa skichana, a co Wy o nim myślicie? Walnijcie tam parę komentarzy!". Mam wrażenie, że Twoi koledzy z eRPG Ciebie posłuchają (mnie raczej zignorują).

Ruch w interesie to ważna sprawa!

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 września 2011, 21:47

Mogę spróbować, ale towarzystwo na eRPG to leniwe słonie :)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 06 września 2011, 21:54

Sterroryzuj ich, w końcu jesteś tam adminem - admini mają różne sztuczki w zanadrzu, na przykład zasypywanie ofiar spamem przez PW lub wzbudzanie w nich lęku za pomocą czytelnych sugestii bana za lenistwo :P

ODPOWIEDZ