Możliwość dodawania zdjęć i albumów przez dowolnego użytkown

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 04 listopada 2013, 00:36

Ostatnio mam trochę więcej czasu i postanowiłem go spożytkować. Udało mi się dodać kolejną funkcjonalność na portalu, mianowicie już każdy będzie mógł stworzyć sobie oddzielną galerię z własnymi zdjęciami do dowolnego wykorzystania.

Po co to?


Widzę, że sporo osób podczas sesji korzysta z obrazków, również sporo użytkowników potrzebuje czasem dodać jakieś zdjęcie i później, nie może tego zdjęcia odnaleźć, lub co gorsza zdjęcie znika z sieci. Teraz będziecie sobie mogli sami takie zdjęcie dodać u nas. Nie nadużywajcie tego dobrodziejstwa, ale spokojnie możecie zacząć testować. Miejsca mam nadzieję wystarczy. Sami będziecie decydować, czy ktoś po za Wami ma mieć dostęp do danego albumu. Oczywiście stare galerie nie znikną, ale to chyba dobrze mieć swój własny kawałek podłogi.

Gdzie to jest?

Dwa ostatnie linki w menu dodaj plik
Galerie (Użytkowników) i Moje albumy (zdjęcie)

Zapraszam do testowania.

P.S. Panel tłumaczony z Bułgarskiego i częściowo z Angielskiego za pomocą Translatora, więc z góry proszę o wyrozumiałość. W miarę możliwości będę się starał tłumaczyć, choć niestety bez polskich znaków.

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 04 listopada 2013, 00:42

Fajne, przyda się.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 04 listopada 2013, 09:05

Popieram.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 04 listopada 2013, 09:21

To ja spytam - przy wyborze dostępności są do wyboru normalne rangi na forum, czyli jak wybiorę tylko głównego administratora to jako użytkownik będę miał tam dostęp? mogę zrobić tak. że nikt prócz mnie nie wejdzie?

Chodzi mi w efekcie o to żebym miał takie miejsce w którym będę trzymał swoje prace w trakcie realizacji do których nikt nie ma wglądu - a potem żebym mógł np jednym dwoma kliknięciami dla danej pracy zmienić ustawienia i ją opublikować - ewentualnie poprzez przeniesienie jej do innej galerii.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 04 listopada 2013, 11:22

To ja spytam - przy wyborze dostępności są do wyboru normalne rangi na forum, czyli jak wybiorę tylko głównego administratora to jako użytkownik będę miał tam dostęp?
Dokładnie tak to powinno działać. Jeśli dasz widoczność dla głównego Administratora to będzie to widział tylko on, natomiast Ty będziesz mógł to zmienić w dowolnym momencie, bo Ty będziesz głównym adminem danego albumu. Oczywiście to wszystko w teorii, bo dopiero po przetestowaniu dowiemy się jak to działa w praktyce.
mogę zrobić tak. że nikt prócz mnie nie wejdzie?
Niestety tak się nie da, przynajmniej główny admin musi widzieć obrazek.
Chodzi mi w efekcie o to żebym miał takie miejsce w którym będę trzymał swoje prace w trakcie realizacji do których nikt nie ma wglądu - a potem żebym mógł np jednym dwoma kliknięciami dla danej pracy zmienić ustawienia i ją opublikować - ewentualnie poprzez przeniesienie jej do innej galerii.
Tak ma działać w teorii.

Najlepszym formatem do dodawania jest format gif. Także jeśli chcecie dodać obrazek z pominięciem adminów dodawajcie tutaj gify, jeśli chcecie obrazek w już powstałych galeriach to należy dodać do odpowiedniej galerii i poczekać na akceptację admina.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2013, 22:38 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ