Możliwość dodawania filmów z youtuba

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 29 marca 2014, 01:56

Jak pewnie zauważyliście na dole strony po zalogowaniu widać panelik dzięki, któremu będziemy mogli oglądać filmy dodane przez naszych użytkowników z youtuba, bez przechodzenia na stronę tego serwisu. Dzięki temu będziemy mogli zebrać swoją prywatną galerię tutaj. Dodałem kilka kategorii ale tak na szybko jeśli będziecie potrzebowali nowych dajcie znać. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości. Możliwość dodania jest po lewej stronie w menu dodaj pliki/wyślij video lub z tego linka http://www.krysztalyczasu.pl/infusions/ ... submit.php

Zapraszam do dodawania, oglądania, komentowania i co tam dalej tylko można robić.

Połączony z 05.06.2014 10:29:02:
Liczba filmów się zwiększa, ale interakcja jakaś słaba. Potrzebne Wam to - czy wywalić? Ja mogę sobie oglądać bezpośrednio na youtubie, tutaj zrobiłem to tylko dla waszej wygody. Jeśli się przyda to dajcie temu jakiś wyraz - wyślijcie jakieś własne propozycje, zamieście jakiś komentarz, albo przynajmniej oceńcie materiał. Dla Was to nie wiele, a ja będę miał informację zwrotną, w którym kierunku iść.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2014, 10:29 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ