W woli wyjaśnienia

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 06 marca 2009, 07:52

Treant
Naszła mnie taka myśl, że może warto by było tworzyć coś na kształt pamiętników spisywanych jakby przez te nowe profesje, choć wiem, że to robota czasochłonna.
Pewnie zauważyłeś, że z sesji które ja prowadzę robię "sprawozdania" tutaj na forum w temacie "Nasze sesje". Trochę to czasu zajmuje, nie ukrywam ale żaden problem by ukazywały się tu "przygody" poszczególnych profesji w formie artykułu czy na forum. Ta odrobina czasu zawsze się znajdzie, pod warunkiem że wszyscy zechcą w tym uczestniczyć.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

emgie
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 01 lutego 2009, 22:43

Post autor: emgie » 06 marca 2009, 15:35

Jest takie powiedzenie " Jeśli ktoś przestał być twoim kolegą, to znaczy że nigdy nim nie był" Ja parafrazując tę maksymę napiszę "Jeśli przestałeś być administratorem, to znaczy że nigdy nim nie byłeś" :)
Może by tak jednak ścisnąć półdupki, i zebrać się w sobie?
Dla wyższych celów, i lepszego jutra.
Oczywiście.
Fakty i Mity

By?y ksi?dz demaskuje ko?ció?.
Co pi?tek w twoim kiosku.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 marca 2009, 17:28

Ktoś mądry powiedział mi o całej tej sytuacji - "Psy szczekają, a karawana idzie dalej". Poszczekałeś sobie, to albo biegnij za ta karawaną albo patrz jak odjeżdża. Ja się zdecydowałem pobiec, a reszta redakcji pozwoliła na to.
Wątek zamykam, ale nie usuwam. Przede wszystkim, jako przestroga dla siebie.;)

Zablokowany