Reedycja kryształów dla fanów

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 12 marca 2014, 23:45

Na razie skorygować błędy i wyjaśnić rzeczy, które można było interpretować wieloznacznie.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 marca 2014, 20:42

Jeżeli chcecie zwrócić uwagę, na KC reedycję, która i tak ma być za free to moim skromnym zdaniem powinno się coś upublicznić. Niech zrobi się ferment. Nawet starzy gracze w większości nie wierzą, że to faktycznie się dzieje. Za dużo było tego pisania do szuflady żeby znów uwierzyć na słowo.
Chcemy żeby się mówiło dużo o Kryształach to trzeba coś mówić, zaczął AS na prelekcji więc chyba zielone światło jest.
Poza tym, świadome wycieki do wiadomości publicznej to to jedna ze sprawdzających się strategii marketingowych i nie ma potrzeby długo i obszernie jej uzasadniać.
Mnie usatysfakcjonowałby chociaż spis treści, to zawsze rozbudza moją wyobraźnię ale powinno być kilka innych rzeczy. Pozdrawiam
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 16 marca 2014, 00:13

W sumie to niegłupi pomysł. Problem w tym, że upubliczniając spis treści pokazujemy co chcielibyśmy osiągnąć i jak mocno się wyłożymy jeśli tego nie dokonamy, a niestety mam wrażenie, że będzie to bardzo trudne. Muszę się nad tym zastanowić.:|

Szczerze mówiąc wolałbym konkret niż, żeby o KC-tach tylko gadano. Gadam już o nich wystarczająco długo, dlatego wolałbym zdecydowanie coś namacalnego.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2014, 00:55 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 16 marca 2014, 09:38

Nic nie mówić na razie.
Bo KC to nie jest typowy produkt. KC w obecnej chwili są synonimem niespełnionej obietnicy. Kto działał w tamtych czasach czy chociażby uczestniczył tylko jako widz wie jakie były oczekiwania i co się z tym stało.
Teraz opowiadanie publicznie, że coś znowu z KC będzie się działo, wzbudzi jedynie uniesienie powieki, bo już nikomu się tracić energii na pusty śmiech nie chce. Prawda jest trudna ale chcąc coś zrobić trzeba ją unieść. Bo KC nie przeżyje następnych pustych obietnic i roztaczania świetlanych wizji bez pokrycia.
Więc imo lepiej jak dalej sobie będzie leżała w ciężkiej agonii, żeby autor/autorzy spokojnie sobie nad tym truchłem dłubali.
Upubliczniać dopiero jak się da coś konkretnego, nie byle ochłap - profesję czy innego bożka, trzeba kawał sensownego materiału, który da szerokie pole do działania drużynom. Materiał będący na tyle zamkniętą całością że będzie dawał i możliwości i będzie spójny wewnętrznie, materiał który przedstawi "po owocach" nową jakość Kryształów. Bez tego wszelkie drobne wzmianki będą niestety w dalszym ciągu tłem folklorowym polskiego fandomu do opowiadania dowcipów na spotkaniach.

ODPOWIEDZ