Konkurs na scenariusz-1 edycja

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 07 grudnia 2010, 22:22

Wiem, patrz punkt czwarty ale ostatnie 2 strony są nie w temacie. Czekam na scenariusze a jak się zainspiruję to ho ho, może i sam coś sklecę kiedy...

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 grudnia 2010, 00:03

Panowie zaczynacie mnie wkurzać. Prosił Treant, upominałem ja i gówno dało. Temat zamykam, bo o scenariuszach podyskutujecie, jak się pojawią. Na razie jury sobie o nich podyskutuje.

Zaczyna się straszny bajzel i niestety nie bardzo możemy coś z tym zrobić. Co raz bardziej myślę o tym, żeby jakoś zmodyfikować nasze forum, bo z tymi opcjami, co aktualnie są dostępne, to sobie mogę (jaki i inni moderatorzy) najwyżej zamknąć temat i usunąć posty. W normalnych warunkach (na normalnym forum) Suriel dostałby już pierwsze ostrzeżenie. Tutaj mogę najwyżej powiedzieć, że u mnie ma żółtą kartkę. Tym bardziej upewnia mnie to w moim toku myślenia, że niepiszący krzywdy nie czynią.

Jeśli dalej będziemy tak postępować to niestety dorosnę do decyzji zmiany forum na naszym portalu, co może skutkować sytuacją, gdzie obecne forum przejdzie do archiwum i będzie trzeba całe forum rozpoczynać od nowa. Działajmy tak dalej a zobaczymy do czego to doprowadzi. Na razie doprowadza mnie to do rozpaczy.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2010, 00:04 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany