Zmiany, zmiany...

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 09 grudnia 2009, 20:48

Hauerine jesteś w stanie edytować posty i dostawiać nowe myśli? Czy metoda dopisywania postu pod postem jest jakąś przemyślaną strategią?

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 09 grudnia 2009, 20:53

Po prostu szybko odpisałem na wpis, którego nie było gdy wsyłałem poprzedni. Tyla. Żadnych podteksów mości adminie.

Co do PM to nadmienię, że na targu obok chińskich podkoszulek można czasem kupic kałacha. Czy to stawia znak równosci między podkoszulka, a automatyczna bronią palną ?

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 grudnia 2009, 20:57

Co do PM to nadmienię, że na targu obok chińskich podkoszulek można czasem kupic kałacha. Czy to stawia znak równosci między podkoszulka, a automatyczna bronią palną ?
Nie rozumiesz, że nie chodzi o zrównanie biletów i PM, ale o pauperyzację tych ostatnich poprzez udostępnianie ich w taki sposób.
To jak teatrzyk podwórkowy i teatr z Zapasiewiczem i Gajosem, dla kontrastu.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 09 grudnia 2009, 21:05

To jakies Twoje osobiste uprzedzenia. W jaki sposob chcesz nie dopuscic do sprzedarzy PM na targu ? Gildia ma zabronic czy jak :P ?

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 09 grudnia 2009, 21:08

Ja doskonale Cię rozumiem zacny Mrufonie - chodzi Ci o o że PM nie jest ani tzw rogiem jednorożca , czy prochem czarnotrupa i że nie powinien być aż tak dostępny jak to jest w Naszym świecie (tj KC :) ) ale pomyśl jak by wyglądał świat KC gdyby po nim chodzili czarodzieje bez potencjału magicznego albo kapłani , którzy powinni głosić słowo swego boga nie mogąc pokazać potęgi Pana choćby czarem "przełamanie słabości".
Potencjał Magiczny tylko dla wybranych? albo dla partyjniaków ? śmierdzi mi tu komuną i dyktaturą hiehie.
Może zmienisz zdanie po dłuższym namyśle?
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 grudnia 2009, 21:12

Tymczasem idę lulu, cny Leobardisie ;) Przekimam się z tym i yootro napiszę co z tych przemyśleń wynika.

ODPOWIEDZ