Skrót zasad

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 14 stycznia 2011, 11:49

Jagmin napisał/a:
Może i racja, ale najpierw przemorduje się przez podręcznik i potem uzupełnię o MiM.
Chyba masz jakieś totalne pokłady czasu. Praca lekko bezsensu - na temat podręcznika znasz zdanie forumowiczów - raczej nikt tego nie tknie :)

A co do mim - pierwsze 3-4 numery i masz wszystko :)
BTW, czytałem twór pt. Księga Gry. Wydawało mi się, że to jakaś kompilacja zasad z MiM. Jednak jest chaotyczna i dość nieczytelna. Zawiera też wiele błędów (nowych). Innymi słowy nie udało mi się za jej pomocą stworzyć przykładowego bohatera.
?? Jaka Księga Gry ?

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 14 stycznia 2011, 11:56

Innymi słowy nie udało mi się za jej pomocą stworzyć przykładowego bohatera
a czego ci zabrakło? z tego co pamiętam w "księdze gry" są wszystkie zasady.

Jagmin
Reactions:
Posty: 207
Rejestracja: 01 grudnia 2009, 08:24
Kontakt:

Post autor: Jagmin » 14 stycznia 2011, 11:57

Znalazłem to na chomiku Czegoja. A praca nad skrótem wg podręcznika idzie całkiem nieźle, więc nie masz się co martwić. Wczoraj jeszcze raz przewertowałem pierwsze 20 MiM i nie znalazłem nawet połowy tego co potrzebowałem.

W Księdze Gry jest to co w MiM ale nie mniej chaotyczne. By znaleźć wszystkie potrzebne informacje do stworzenia postaci musiałem kilkakrotnie wertować ponad 350 stron.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2011, 11:59 przez Jagmin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 14 stycznia 2011, 12:33

A wystarczyło spojrzeć do menu po lewej stronie...
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Jagmin
Reactions:
Posty: 207
Rejestracja: 01 grudnia 2009, 08:24
Kontakt:

Post autor: Jagmin » 14 stycznia 2011, 12:51

Chodzi o portal KC czy o Księgę Gry? Jakoś mi się nie widzi drukowanie zawartości portalu, z resztą Księgi Gry także.

Nie zapominajcie proszę, że skrót tworzę przede wszystkim dla siebie. Wasz wkład jest poprzez dyskusję i to doceniam. Potem udostępnię zainteresowanym.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 14 stycznia 2011, 14:18

Chodziło mi o informacje na portalu, które pochodzą z MiM. Oczywiście w kwestii tworzenia postaci
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Jagmin
Reactions:
Posty: 207
Rejestracja: 01 grudnia 2009, 08:24
Kontakt:

Post autor: Jagmin » 14 stycznia 2011, 16:31

Ok, masz rację, to dobre medium. W końcu po to powstało. Jednak nie każdy gra z komputerem a tym bardziej tworzy postać. Mimo, że jestem infem unikam komputerów na sesji bo skutecznie odciągają uwagę grających w tym moją. Wiem, to dziwne, ale w tym względzie jestem tradycjonalista i żaden wirtualny stół, czy inny gadget do mnie nie przemówi.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ