Standaryzacja czarów

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 05 lutego 2009, 10:14

Ja nie miałbym nic przeciwko temu by zagrać kondotierem-zabójcą. Są to moje ulubione profesje, na żadną oddzielnie nie mógłbym się zdecydować :)

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 06 lutego 2009, 17:58

No widzę, że tutaj ankieta nic nie daje. Mało osób zagłosowało, a Ci co to zrobili, doprowadzili do remisu. Dalej nie wiem, co robić ze standaryzacją? Proszę o kolejne głosy. Mogą być nawet bez uzasadnienia, ważne, żeby coś z tej ankiety wynikało.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 18 lutego 2009, 13:25

No dobra, dojrzałem do wypowiedzi ;).
Jestem za. Ułatwiajmy sobie życie. Ja jako MG, tylko w ostateczności sięgam do źródeł aby coś sprawdzić. Mam w miarę dobrą pamięć i nie chcę się zastanawiać czy gracz powinien odpisać sobie 1 czy 2 PM bo tak wynika z różnicy czarów. Poza tym po co szukać po kartkach (piję tu do wydruków) skoro można mieć odpalonego laptopa na sesji z podłączonym netem i wejść w alfabetyczny spis czarów, kliknąć i już mam.
Ewentualnie można skopiować dany czar i w nawiasie napisać np. kapłan lub mag w zależności od zastosowania. Nie będzie to dużo więcej pracy a dla niektórych satysfakcja że jednak różnice w spisie są uwzględnione
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 listopada 2009, 23:18

Temat zamykam, aż do odwołania. Na razie nie ma sensu. Czary zmienia Treant tak aby miały zgodność z pomysłem Pana Artura. Dodatkowo zamykam również artykuł index - alfabetyczny spis czarów. Może kiedyś powróci, ale to melodia przyszłości.

Zablokowany