Stara full wersja KC dla portalowców

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 sierpnia 2016, 07:59

Słusznie, dlatego też się nie spinam ze zbieraniem wszystkich materiałów do kupy. To co pamiętam to dużo plus scenariusze i już się kręci.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 18 sierpnia 2016, 09:29

W jakiś sposób każdy system pozwala na dokreowanie świata w sposób dowolny. KC poprostu są niedorobione i nie jest to wylacznie plusem. Wkurza brak wielu elementarnych rzeczy które być powinny a ich nie ma.
Dlatego po roku gry na Orchi w ogole zrezygnowaliśmy z tego świata pozostawiając jedynie meche (zmodyfikowana) ponieważ na tamten czas byla najbardziej realistyczna. Stworzyliśmy kilka różnych światów co było bardzo fajnym doświadczeniem.

Tak czy siak do dzieła. Pora nieco nakręcić się na wzajem na gre. Moze po tylu latach w koncu się przełamie i zagram.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 sierpnia 2016, 10:09

W tym niedorobieniu siła i słabość. Ja jednak cenię te pierwsze MiMy z tę ich wizją KC dodatkowo przekonwertowaną w mojej głowie. Lubię i już.
Nakręcaj się, może dołącz do zjazdu, będziesz miał okazję zagrać. No chyba, że żona nie pozwala? ;)

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 18 sierpnia 2016, 10:43

Nie żona ale budowa domu i małe dziecko. Pojawię się na KC zlocie kiedyś na pewno ale jeszcze nie teraz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 sierpnia 2016, 10:48

Też to przerabiałem z małymi dziećmi, choć drugie jeszcze dobrze nie odrosło...
Zloty pewnie jeszcze długo będą...

ODPOWIEDZ