Labirynt Śmierci - pod Toruniem

wielebny Rafael
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:23

Post autor: wielebny Rafael » 21 czerwca 2016, 12:33

Witam.

Późno wszak ogłaszam, aczkolwiek pod znakiem zapytania długo wisiało. Jakkolwiek zapraszam do Chełmży (20km od Torunia) w najbliższą sobotę, gdzie pod czujnym okiem Artura Szyndlera będzie można przekroczyć wrota Labiryntu Śmierci.
Podłączyliśmy event pod Mistrzostwa Polski 2016 w Infinity (bardzo duży turniej) ale to nie zrażajmy się, więc przeciwnie, można liznąć smaków-bitewniaków.

Skromne adresy do wydarzeń (oba) na facezbooku poniżej.

https://www.facebook.com/events/1555523571414970/

https://www.facebook.com/events/227471840977419/

Jak będą pytania - śmiało jak w dym, postaram się odpowiedzieć.

ps Możliwość noclegu.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2016, 12:42 przez wielebny Rafael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 21 czerwca 2016, 14:48

Podobno Chelmza graczami JC słynie. Wiem z dobrze poinformowanego źródła. Ilu was tam jest zdradz tajemnicę proszę.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

wielebny Rafael
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:23

Post autor: wielebny Rafael » 22 czerwca 2016, 16:44

No bo Chełmżę założył Pian w trakcie jednej ze swych wędrówek na półkacu.
Ostatni ciąg przygód (bo kampanią tego bym nie nazwał) poleciał bodajże 2 lata temu na 3 graczy i od zakończenia wątku wiedźmińskiego - KCeki wróciły na półkę. W "ciekawszych czasach" mieliśmy regularnych 10ciu graczy (jak nie więcej ale nie chce mi się liczyć imiennie chłopaków, którzy przewinęli się a i wspomnieniami wracamy przy byle biesiadach). Wiara rozjechała się po świecie. Myśmy wychowali się na Orchii, składaliśmy ofiary dla Morglitha i Seta, wzniecaliśmy rebelie z imieniem Raptyliona na ustach, szturmowaliśmy baszty Tagary Czarnej, podbijaliśmy Wyspę Mew i można jeszcze wiele wiele o tym pisać. Zapewne Wy również.
Mamy tu na miejscu dwie jeszcze grupki RPGowskie ale w co oni grają trudno powiedzieć. U nas teraz na tapecie głoszenie dobrej nowiny i niesienie światła Imperatora przez galaktykę oraz wyłapywanie heretyków w Dark Heresy. Plany są na KCeki, a raczej na Śródziemie oparte na mechanice KCekowej w niedaleką przyszłość". Nu ale w czasach gdzie człowiek ma tyle na głowie, że nie ma kiedy dobrze się wypróżnić, kolejka obowiązuje również na systemy w jakie się gra. Po DH lecą Armie Apokalipsy, a potem wyżej wspomniany projekt. Całe te plany może zniweczyć tylko jedna rzecz, a mianowicie KCeki Złota Edycja (coś gdzieś wróbelki ćwierkały w internetach bo w naszych kazamatach to wieści docierają na sam koniec). Ale po co ja właściwie Wam to mówię? Nie wiem, niech będzie to chwila słabości.
Pozdrawiam
R.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2016, 20:11 przez wielebny Rafael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 22 czerwca 2016, 18:33

Czyli moje źródło było źle poinformowane. Ale już się chyba przyzwyczaiłem do większych liczb niż być powinny.
Czytając Twoje opisy mam wrażenie jakbym gral w te same przygody. No może czasem po przeciwnej stronie i w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Codl Złotej Edycji to możecie spać spokojnie. Projekt jest na takim stopniu zorganizowania że śmiało zdarzycie zrealizować pozostałe zamierzenia.

Mam nadzieję że się zadomowicie na forum i od czasu do czasu ktoś coś na nim napisze. Jak to mówią muchy w kupie zawsze raźniej.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

wielebny Rafael
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:23

Post autor: wielebny Rafael » 23 czerwca 2016, 20:34

Suriel napisał(a):

Mam nadzieję że się zadomowicie na forum i od czasu do czasu ktoś coś na nim napisze.
Jak widzisz, zadomawiam się od marca 2009 roku .... i jakoś mi nie idzie. Kwestia parytetów w internetach przy ograniczonym czasie na bierne lampienie się w monitory, chyba.
Zapewne z nikim z Waszmościów nie uwidzę się w sobotę lecz jak ustalimy jakieś godziny programowe na Labirynt Śmierci - zamieszczę poniżej, a nóż - widelec.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 czerwca 2016, 21:25

Jakbyś znalazł nieco czasu by skreślić zdanie czy dwa recenzji z przebiegu imprezy to będę wdzięczny.
Brak czasu jest typowy dla wszystkich portalowcow. Podejrzewam że jednak jest to czas przejściowy i że na emeryturze w końcu będzie czas by się nagrać w rogi do woli. Świetna sprawa bo znowu można będzie być młodym. I grać młodym.

EDIT. Jak masz komórczaka i dostęp do internetu to podpowiem ci jak można zdobyć więcej czasu w ciągu dnia. Ja na przykład czytam stojąc na przejazdach kolejowych, w przerwach śniadaniowych, na sedesie (och ileż tam jest czasu), w kolejkach w jakich stoję itd. Wyliczyłem, że dziennie pozwala mi to zaoszczędzić k10x10 minut. W ten sposób jestem w miarę na czasie z tym co się dzieje w pbf. Wieczorkiem jak dzieciak śpi czas poświęcam na odpisywanie.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2016, 21:41 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

wielebny Rafael
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:23

Post autor: wielebny Rafael » 23 czerwca 2016, 22:53

Suriel napisał(a):

Jak masz komórczaka i dostęp do internetu to podpowiem ci jak można zdobyć więcej czasu w ciągu dnia. Ja na przykład czytam stojąc na przejazdach kolejowych, w przerwach śniadaniowych, na sedesie (och ileż tam jest czasu), w kolejkach w jakich stoję itd. Wyliczyłem, że dziennie pozwala mi to zaoszczędzić k10x10 minut. W ten sposób jestem w miarę na czasie z tym co się dzieje w pbf. Wieczorkiem jak dzieciak śpi czas poświęcam na odpisywanie.
Znam te rytuała ino formuły wypowiadam na kilka innych działalności w sieci bo jak to mawiali starożytni germanie "nie jednym hobby wojownik żyje".
Co do relacji, postaram się ... na podobnej skórce zamieszczałem arty na starym najmicie.net i chyba azylium ... jak sobie przypomnę jak to się robiło a i chwila odetchnienia będzie .... dokonam tego.

Połączony z 06.07.2016 23:06:56:
Dokonało się ..... kreślenie tu artów to taka droga przez mękę, bardzo archaiczne narzędzia albo ja coś nie teges robię .... nic to ponownie.

Jest jeszcze krótki filmik nagrany przez Morghurs Morr z eventu całego, ale w arta ni luj nie umiem wrzucić. Najwyżej jak powisi na stronie głównej (lub nie powisi wcale heheh), to za jakiś czas wrzucę linka do mojego blogowego (bardzo zakurzonego swoją drogą) z wersją z filmikiem.
Pozdrawiam i Ahoj Przygodo ......
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2016, 23:12 przez wielebny Rafael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 07 lipca 2016, 11:57

Artykuł już opublikowany http://www.krysztalyczasu.pl/articles.p ... cle_id=475 Jeśli chcesz wpleść filmik, wyślij mi go na danszu@interia.pl chyba że jest bardzo duży to sobie daruj i daj go na youtube i tylko damy link.

wielebny Rafael
Reactions:
Posty: 8
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:23

Post autor: wielebny Rafael » 08 lipca 2016, 07:57

Filmik całkiem na dole nad komentarzami ..... Najpierw oceń Waszmość czy warto bo to filmik nagrywany oczyma mało doświadczonego w tej materii człowieka.

http://2k6wielebnyrafael.blogspot.com/2 ... mment-form

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 lipca 2016, 09:06

Filmik słaby, żeby nie powiedzieć kiepski, więc chyba sobie daruje. Jak ktoś będzie zainteresowany to zajrzy na Twojego bloga. Pozdrawiam i dzięki za relację.

ODPOWIEDZ