Kwestia Zawodów

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 31 października 2013, 13:41

Nie! Komentować nie spamować!

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 31 października 2013, 21:27

Dobra użytkownicy jest szansa zrobić coś wspólnie i pokazać swoją siłę jako użytkowników portalu. Dodam, że jeśli test się powiedzie to po pierwsze jest jakaś szansa na wspólne redagowanie tekstów, a po drugie jeśli wyjdzie fajnie na pojawienie się całości jako pełnoprawny art w portalu.

Teraz o co chodzi:
otóż wasut przesyłając listę zawodów podsunął mi pomysł, że skoro on nie skończył to może wspólnymi siłami to zrobimy. Dlatego zapraszam do pracy.

Pod linkiem https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing
Znajduje się pełna lista zawodów stworzona przez wasuta, którą każdy kto posiada powyższy link może edytować.
Postarajmy się ją uzupełnić. Jeśli mamy inny pomysł to nie usuwajmy nic tylko dopisujmy w tej samej kolumnie np. szkutnik2.

Potem mam nadzieję, że znajdzie się chętny, który to wszystko zbierze do kupy, wybierze najlepsze opcje i zrobi pełnoprawny portalowy art. W uwagach można np. rozwijać pomysł zastrzegając, że zawód jest dostępny dla określonej rasy, albo nauka jego trwa dłużej, albo co tam wam przyjdzie do głowy.

Całość potraktujmy jako dobrą zabawę i poligon doświadczalny, żeby zobaczyć co wspólnie możemy zrobić. Pora już przestać tworzyć pojedynczo a zastanowić się co możemy robić wspólnie. Pamiętajcie nie kreślimy, nie usuwamy, a raczej dopisujemy. Zobaczmy jak nam to wyjdzie.

Powodzenia i miłej zabawy i niech innym systemom spadną kapcie jak zobaczą ile i jakich fajnych zawodów mają gracze KC.

Na koniec dodam, żeby było ciekawiej, że A.S. Senior swego czasu pracował nad podobnym projektem, pokażmy że my też potrafimy a konfrontacja (jeśli będzie nam dane doczekać) może wypaść ciekawie.

Zapomniałem - ci co mają konto na gmailu niech się zalogują za nim zaczną poprawiać, wtedy będzie dodatkowo ich podpis przy poprawkach. Wtedy będzie wiadomo, ile mniej więcej osób pracowało nad tekstem.

Dodam, że na stronie pracy z dokumentem można dodatkowo komentować każdą komórkę w celu np. pokazania gdzie zostały naniesione poprawki oraz jest również minichat, jakby pracujący z dokumentem chcieli się szybko porozumieć.

Połączony z 02.11.2013 11:55:19:
Widzę, że namówić kogoś do pracy to trzeba kilo soli zjeść. Zawody wydawały się dość łatwe i niewymagające, ale skoro tutaj nie ma żadnej pomocy to o wznioślejszych projektach, aż strach pomyśleć. Chyba się potencjał intelektualny portalu wyczerpał.);(
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2013, 11:55 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 02 listopada 2013, 13:51

Tak od razu takie mocen słowa. Daj spokój, święta są i czasu brak.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 04 listopada 2013, 15:00

Widzę, że maciej jako jeden z niewielu się zdecydował - wielkie dzięki:/uklon

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 04 listopada 2013, 16:01

Jakoś trzeba swoje pomysły na bieżąco notować skoro już się projekt upublicznił to nie będę skrobał w tajemnicy na pazuchą.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 04 listopada 2013, 16:04

No mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. W sumie dodałeś już sam publicznie, ja tylko postanowiłem z tym poeksperymentować.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 04 listopada 2013, 16:16

Nie ma problemu - tam gdzie mi coś nie pasować będzie wstawiam komentarz, ale jak się to przerodzi w jakiś ogólnoforumowy projekt i ładnie zakończy to będę zadowolony.

ODPOWIEDZ