SoK - Bardzo cenny skarb

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 17 stycznia 2015, 07:31

Do tego i ja go namawiam . Nie wiem tylko czy lepszy pomysł to opowiadanie czy pbf bna powiedzmy bagatela 25 osób. No cóż chyba Keth sam wybierze w koncu to jego dziecko.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

namakemono
Reactions:
Posty: 1552
Rejestracja: 26 października 2012, 07:18

Post autor: namakemono » 17 stycznia 2015, 08:27

Może niech Keth wybierze kilku pacjentów, u których dostrzegł odpowiednie poczucie humoru i zmontuje pbfa. A Gawędziarze zrobią resztę.

Sprawy Rodzinne były takim właśnie pbfem z całą masą śmiechu. A prawdę mówiąc tam z góry nikt nie zakładał takiej porcji humoru, to wyszło samo z siebie. Ja się boję, że jak parę osób zacznie na siłę robić coś do śmiechu to wyjdzie żenada. To musi być spontaniczne. Ale można na wędkę zarzucić kilka wyrażeń typu "mitrylowe wagi" i poczekać na reakcję forumowiczów. A potem zebrać kilka pomysłów wyłowić i wstawić do opowiadania.

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 17 stycznia 2015, 22:02

Keth napisał(a):

Dobrze, dobrze, po prostu i zwyczajnie mi zazdrościcie potencjalnego ogromnego sukcesu! A tak chciałem sprostać przynajmniej w połowie Arturowi... w takim razie obiecuję, że zaprzestanę dalszych prób detronizacji mistrza po tym jednym opowiadaniu - ale to napiszę do końca, albowiem mam pomysł na doskonały suspens oraz kilka zwrotów akcji, które po prostu wcisną Was w fotele!
Keth, nie zniechęcaj się tylko pław w kąpieli z ich zawistnych łez, pamiętaj że im więcej ci pyskują tym większy komplement. Podpaś swoją megalomanię to i pana Artura przerośniesz. :)

Ja cię zwyczajnie nienawidzę, bo gładko piszesz. A ja niestety lepiej gadam niż piszę. Niech ci popiół na nos kapie.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 18 marca 2015, 11:00

Keth, nie tylko ty próbujesz swych sił w tym dziele. Jak widać, inspiruje ono także i innych twórców, budując nowy, oryginalny kierunek w sztuce:

http://chatolandia.pl/2015/02/06/have-y ... k-fantasy/
http://chatolandia.pl/2015/02/12/have-y ... y-czesc-2/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ