LARP

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 12 stycznia 2009, 12:51

No cóż, myślę że nadszedł już dobry moment na ten temat. Od dłuższego czasu, jeszcze zanim powstał ten portal myślę o LARP'ie. Ci którzy mają w tej kwestii jakiekolwiek doświadczenie wiedzą, że nie jest to temat tak prosty jak skrzyknięcie się na sesję (choć i z tym bywają problemy ;)). Oczywiście wszystko w klimacie KC. Scenariusz i zasady już wstępnie mam, ale potrzeba do tego uczestników. Sam w tym uczestniczyłem jakiś czas temu (zresztą czegoj również) i mam(y) kontakt do osób z doświadczeniem w organizacji. Będę wdzięczny za wypowiedź w tej kwestii, zwłaszcza użytkowników a nie adminów z którymi mam bardzo częsty kontakt "face to face" (choć wasze zdanie też docenię :)) Kontrolnie myślałem o wrześniu lub październiku. Co o tym myślicie?
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 12 stycznia 2009, 18:32

LARP.. pomarzyć - fajna rzecz;p

Ja nie mam z kim grać w KCki, a co dopiero w LARP'a - aczkolwiek chętnie bym zagrał, bo nigdy nie grałem:)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 12 stycznia 2009, 23:26

Tomku mówiąc szczerze - nie ma szans na larpa. Dlaczego? Nie znajdziesz wystarczająco dużo chętnych, a już na 100% nie tutaj. Jeśli masz koncepcje na jakąś ciekawą terenówkę, to poszukaj na stronach konwentów. Jeśli zainteresujesz tym większą społeczność może coś z tego wyjdzie. Ja najbardziej obawiam się o miejsce i zaplecze finansowe, nie mówiąc już o wcześniej wspomnianych uczestnikach. Jednak jeśli zainteresujesz nią zapaleńców to oni ci znajdą ludzi. Sam widzisz, jak jest u Nas. Mało osób się odzywa a nawet jeśli to powiedziałbym, że z pewną nieśmiałością. Tak czy inaczej, może i pomysł dobry, ale nie na tym terenie i nie w tej chwili. Przepraszam, że sprowadzam na ziemię, ale niestety tak jest prawda. Większość osób tutaj to czytacze, a nie uczestnicy. Aktywnych tutaj zamknąłbym w palcach dwóch rąk, chociaż mamy już 40 osób zarejestrowanych.:D

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 17 stycznia 2009, 19:27

Jak widzę niewiele osób się odważa pisac. Ja sam niestety nie miałem możliwości uczestnictwa w Larpie. Chciałbym kiedyś w nim uczestniczy,ale na prawdę tak jak pisze czegoj jest to wielkie akcja i nie jest to łatwe. Ale gdyby się udało to proszę o info:):):) pozdro dla wszystkich

Raven
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 11 listopada 2008, 11:35

Post autor: Raven » 18 stycznia 2009, 17:41

Spokojnie, LARP to poważne przedsięwzięcie, wiec nie ma co się zabierać na łapu capu a na pewno jest jeszcze za wcześnie by stało się to na tym portalu. Takie moje osobiste zdanie.
Cz?owiek z lasu...

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 20 stycznia 2009, 13:29

Hmm, na wyjeździe erpegowym na zamek Bolczów kręciliśmy film pt. "Mumia-rekultywacja". Zdjęcia z niego są na naszej stronie. Nie jest to LARP, ale jazda była, że mucha nie siada. Szykujemy kolejny odcinek - już z profesjonalnym strojem mumii, który w postaci bandaży wezmę z apteki.
Szykujemy się na lipiec bądź czerwiec na wypad pod namioty na Bolczów - spanie na terenie zamku, granie w nocy przy ognisku, takie tam... :)
Nie jest to do końca LARP, choć niemal wszyscy mamy jakąś broń - łuk, maczeta, topór, dwa miecze. Nie mamy natomiast strojów.
Na pewno za to będziemy co najmniej dwa dni - lub nawet trzy, jeśli wszystkim się uda pobrać urlop, grać w KC.
Powtarzam zaproszenie z innego tematu - wakują dwa miejsca, bo jest nas trzech. Za mało, a pozostałe dwie osoby odpadły, wykręcają się stale jak węże. Nudne się to i irytuje stało...

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 20 stycznia 2009, 13:52

Jestem zainteresowany tym wyjazdem, trzeba będzie z żoną to przewalczyć ale co tam ;)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 20 stycznia 2009, 13:57

No i w porzo. Ja również z żoną i dzieckiem muszę toczyć boje, ale na szczęście mam permisyję na 4 wyjazdy łikendowe w roku + co miesiąc jedne grania w sobotę :)

Dam znać o detalach.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2009, 13:57 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 20 stycznia 2009, 14:11

A my gramy w czwartki, jakoś się udaje ale LARP to jest to co znów chciałbym przeżyć :)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 20 stycznia 2009, 14:23

Wcześniej jedziemy do agroturystyki powstałej w piwnicach po starym browarze - do Jawora. Pani tam miła, nalewki własne robią, jak to aptekarze mieli zwyczaj przez wieki czynić, do degustacyi zapraszają.

A wyjazd pod namiot będzie w czerwcu raczej - planujemy go tak - wyjazd czwartek wieczór (zbiórka we Wrocławiu). Gramy piatek, sobotę i niedzielę do południa - potem powrót.
Wszystko w ruinach prastarego piastowskiego Bolczowa, tysiące mil od cywilizacji, otoczeni duchami pomordowanych w lochach więźniów...

:)

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 23 marca 2009, 09:34

no cóż jeżeli chodzi o wyjazd to jeżeli venar będzie jechał na pewno to ja też bym się z nim zabrał:) myślę,że jest to coś co chcę przeżyć:)

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 29 grudnia 2010, 12:41

jak widzę temat się nie rozwija... Czyżbyście zrezygnowali???

ODPOWIEDZ