A ten skąd się tu wziął?

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 07 lipca 2018, 21:01

28.03.2010 10:24
Wtedy to pierwszy raz zawędrowałem na stronę w poszukiwaniu kart postaci, a trafiłem na skarby Nospa - wszystkie najważniejsze mim-y i labirynty... Często wpadałem ale głównie żeby coś ściągnąć coś do grania z kumplami na studiach w akademiku, przy braku mimów i innych materiałów które zostały w odległym domu.
Czas leciał a studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach zabierało cały wolny czas. Dopiero po studiach gdy dopadło mnie chwilowe bezrobocie jakoś trzeba było zagospodarować czas. Zajrzałem na stronę KC, a tu "Grzechy Ojców". Wartka akcja, świetne dialogi, malownicze opisy, mroczny wątek kryminalny. Czytam, czytam i nie mogę uwierzyć, że gracze nie połapali się, że to woda jest zatruta. Napisałem do Ketha. Pod jego namowom zagrałem w pbf-a "Drogę do ... nikąd", pamiętam, że Araven też wtedy zaczynał. A dalej poszły kolejne pbf-y, spłodziłem także kilka artykułów. Poprowadziłem jednego pbf-a "Boskie Potyczki", ale sesja którą na żywo graliśmy w trzy nocki tutaj rozciągnęła się na dwa lata!
Najlepiej jednak wspominam sesje przez Skype. To było coś!
Obecnie w odwrocie. Pracuję sobie na kilku etatach w kilku branżach i w ten sposób urozmaicam sobie życie :(.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 09 lipca 2018, 14:34

Keth, portal w tym roku obchodzi 10 rocznicę więc nie możesz tu być 11 lat ;)

Moja rejestracja 11.11.2018 - dokładnie tak samo jak Raven i Leobardis i formalnie pierwszy dzień działalności portalu.
Założenie portalu chodziło mi po głowie na długo przed tym bo w sieci nie było właściwie nic o KC. Ale zwyczajnie nie miałem i nie mam wiedzy na temat funkcjonowania od strony technicznej. Natomiast pamiętam jak to się zaczęło.
Sesja u Wróbla i najpierw rozmowa o tym z Leo, a następnie z Ravenem. Później propozycja do czegoja by dołączył. I ruszyliśmy. Czterech jeźdźców apokalipsy ;)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 09 lipca 2018, 19:39

Czterech jeźdźców mówisz...
To jak to się stało, że tylko dwóch dojechało, się pytam :D Niech zgadne, Zwyciestwo się przewrócił razem z koniem bo nie miał szczęścia, a Głód zajechał na McDonald's i tak się zapchał tą ich chemią, że do dziś zmulony tam siedzi. Zgadlem?
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 22 lipca 2018, 22:17

@Sigilu, z ciekawości spytam - z sesjami PBF zacząłeś u nas czy już wcześniej bawiłeś się w tego rodzaju erpegie?

Co do tych jedenastu lat, rok przed założeniem przez Was portalu nosiłem się w myślach z otwarciem takiego portalu, więc niejako nieświadomie Was natchnąłem i to ja jestem ojcem tej strony i to jeszcze z tak długim stażem i basta! :P

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 22 lipca 2018, 22:30

Uznajmy, że miałeś ten portal wcześniej w szufladzie.

ODPOWIEDZ