Żelazne Królestwa RPG

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 01 marca 2015, 19:16

Co to za jaszczurka, Keth? I runów używa.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 02 marca 2015, 21:00

Stwór powyżej to szaman bagiennych trogów, na nieszczęście cywilizowanych gatunków zbyt szybko uczący się tego, co można od nich zapożyczyć.

A poniżej parę nowości:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 22 maja 2015, 19:24

W sprzedaży pojawił się nowy ciekawy podręcznik do systemu Iron Kingdoms Unleashed, dedykowany rasie skorne. Dla przypomnienia, są to pustynni wojownicy żyjący w reżimie kastowej tyranii, zamieszkujący odległe krainy wschodniego Immorenu. Wyznający dogmaty kodeksu hoksune, oddają cześć męstwu, talentowi żołnierskiemu oraz swym przodkom zaklętym w święte kamienie strzegące ich nieśmiertelnych dusz.

[center]Obrazek[/center]

W suplemencie znajduje się kompletny opis społeczeństwa, systemu kastowego, władców, głównych miast, nowych profesji, nowych stworzeń do bestiariusza i charakterystycznych dla tej okrutnej surowej nacji czarów.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 02 października 2015, 18:35

[center]Obrazek[/center]

Nie zazdroszczę tej barmance w środku! ;)

Ghoul
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2015, 14:54

Post autor: Ghoul » 04 października 2015, 15:00

Witam panie i panowie.

Mój pierwszy post ale z IK mam dużo wspólnego. Prowadziłem kilka kampanii na mechanice 3.5 i wciąż do robię, ostatnio próbowałem swoich sił w przeniesieniu tego do mechaniki savage worlds co się nawet udało.

Piszę do was bo jestem ciekaw czy wymyślacie jakieś swoje pomysły na sesje? Może wspólnymi siłami udało by się nam stworzyć 100 pomysłów na scenariusz żelaznych królestw?

Świat jest niesamowicie wyczepisty, lubię go do tego stopnia że nawet zacząłem grać w Hordy moją ulubioną rasą jaką są Trollaki/Trollbloods.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 04 października 2015, 18:54

Przez długi czas starałem się promować świat Iron Kingdoms w naszym gronie, ponieważ uważam go za świetny barwy setting, ale generalnie jakoś się w Polsce (nie tylko u nas na portalu) nie przyjął. Miłośnicy bitewniaków obwąchali go, ale nie rzucili się zbyt ochoczo do erpegowego grania. Na stronie znajdziesz dużo materiałów fluffowych, tłumaczonych wprost z oryginalnych źródeł, więc może trafisz na coś, co Cię zaciekawi.

Wspominałeś o edycji 3.5 oraz SW - a próbowałeś grać na drugiej edycji? (tej autorstwa PP).

Co do scenariuszy, ciekawy jestem jak spodoba Ci się ten w linku poniżej:

http://www.krysztalyczasu.pl/articles.p ... cle_id=423

Ghoul
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2015, 14:54

Post autor: Ghoul » 09 października 2015, 13:23

Jeśli chodzi o mechanikę drugiej edycji przymierzam się do zakupu planszówki Undercity. Pudło jest naprawdę potężne posiada całą masę fajnych figurek (coś około 44 figurasów), a co najważniejsze przedstawia w przystępny sposób właśnie mechanikę drugiiej edycji.

Jeśli chodzi o sam scenariusz uwielbiam go. Przyznam się że nawet raz udało mi się do prowadzić jako wstępny scenariusz do kilku sesji na mokradłach w klimacie starej Luizjany. ;)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 01 lutego 2016, 21:23

[center]Obrazek[/center]

Pamiętacie stare parszywe kopniki, które trzech Kossytów musiało łapać na zlecenie jakiegoś khardzkiego kryminalisty? Znalazłem w sieci nową ilustrację dla tego stwora!

ODPOWIEDZ