Pomysły na potwory

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 21 marca 2016, 13:46

Taki luźny temat - w zasadzie kuźnia idei. Pomyślałem sobie, że gdyby ktoś z Was miał ciekawą ideę czy koncept jakiegoś stwora, zawsze może tutaj go umieścić, a być może go wykorzystam. Rodzaje potworów które można spotkać w świecie DrecarE wypisane są w aktualnym bestiariuszu. Można się tym kierować lub po prostu, wrzucić luźny pomysł a ja już pomyślę, co z nim zrobić. ;)

W końcu temat to szeroki - temat rzeka w zasadzie i sądzę, że wiele osób może mieć tutaj naprawdę fajne pomysły, godne wykorzystania. Zapraszam więc do wymiany myśli!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 25 maja 2016, 20:15

W spotkaniu z nieznanymi, nowymi istotami najprzyjemniejsze jest właśnie ich odkrywanie i ta niepokojąca niewiedza. Osoby, które tu zaglądają są też graczami stąd wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś Sigil zarzucił ten temat prosząc o inspiracje na pw. Ewentualnie polecam- jeśli taki patronat wchodzi w grę- byś ogłosił konkurs na ciekawą istotę/ potwora do DreCare. Nagrodą może być coś bardzo nietypowego- z pewnością coś byś wymyślił, a jest szansa, że bestiariusz uzupełniłoby kilka ciekawych stworzeń.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 25 maja 2016, 20:23

Wiesz, ja to widzę sobie tak, że tu ludzie mogą zgłaszać luźne pomysły. A ja już sobie coś tam z nimi zrobię. Coś w stylu: Ej, fajnie by było, jakby np istniały zielone wiewiórki, jedzące wiórki (żartuję oczywiście). Ale wiesz, raczej miałem na myśli luźny bank pomysłów, niż jakieś dokładne opisy. Myślę sobie, że jeśli ktoś miałby ochotę opisać dokładnie danego stwora, to zawsze może mi to napisać na PW. Chętnie zobaczyłbym takie deklaracje i może by coś ciekawego z tego wyszło? ;)

To miał być w zamyśle raczej temat służący burzy mózgów po prostu. Luźne idee, może coś z nich powstanie, a może i nie. ;)

Jeśli natomiast są chętni do opisywania stworów to chętnie przyjmę pomoc tego typu. A nagrodą może być swoje imię i nazwisko umieszczone wśród twórców DrecarE, gdy wreszcie kiedyś wydamy to drukiem. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 26 maja 2016, 04:12

Ostatnio mam nieco weny, gorzej z czasem na spisanie tego (pewnie jak u większości). Postaram się podrzucić więc to i owo, co mi do głowy wpadnie, ale na pw, a co z tego weźmiesz, czy tu przerzucisz, to już Kreatora DreCare wola.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 26 maja 2016, 17:19

Jasne, dzięki za pomysły. Coś tam sobie z nich sklecę zapewne. :)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ