Złodziejskie Akcesoria

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 czerwca 2016, 15:02

Ano, gram ostatnio złodziejem i wpadłem na to, że przyda się coś w rodzaju spisu wszystkich dziwnych przedmiotów używanych przez rożnej maści kryminalistów, wliczając w to zatrute sztylety, mikstury alchemiczne, proste przedmioty magiczne czy odrobinę nielegalnej technologii. Jak szaleć to szaleć, czyż nie? ;)

Efekty mojej pracy znajdziecie jak zwykle na ErroSie, w tym oto rozdziale.
Nie bardzo co prawda wiedziałem, gdzie wrzucić ten temat - ale w sumie łączy on także wiedzę o magii i technice, więc uznałem, że ten dział będzie najlepszy.Miłej lektury życzę. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 03 czerwca 2016, 16:32

Zacnie. A ostatnio się głowiłam jak tu opisać włamywanie i otwieranie zamka. Póki co moim faworytem jest Klejnot Ukrytego Światła. Może jest to niewielka rzecz, ale zdaje mi się strasznie przydatna, tym bardziej, że nikt nie zobaczy jej blasku.

EDIT: reszta specjałów też jest niezła. Będzie można zrobić jeszcze lepszy klimat w opisach np. Pchlego Miasta w Oxanie (jeśli doszłoby do takich scen oczywiście).

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 05 czerwca 2016, 15:18

Teraz w końcu mój złodziej w DreacarE będzie mógł poszaleć, co mnie bardzo cieszy. Gratuluję świeżych pomysłów i mam nadzieję, że to nie koniec niespodzianek.
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 07 czerwca 2016, 12:25

Dzięki za dobre słowo TTA. Ufam, że moje pomysły będą inspiracją dla Ciebie jako MG. ;)

Miałeś rację Lightstorm, mówiąc mi kiedyś bym coś takiego napisał. Wtedy nie byłem przekonany, ale jak widać przetrawiłem pomysł i coś z niego powstało. ;)

Też mam nadzieję, że to nie koniec. Dziś zresztą poprawiłem ten tekst i dodałem do niego jeszcze jedną zabawkę: Rękę Chwały. ;)

Generalnie lubię czerpać inspiracje z ludowego folkloru i autentycznej, średniowiecznej nigromancji.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ