20-22 luty 2015 we wsi Inowłódz, województwo łódzkie.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 13 stycznia 2015, 13:45

Zakładam oddzielny temat, żeby łatwiej było odszukać informację. Proszę nie spamować tylko konkrety. Ja ze swej strony będę podawał tutaj tych, którzy wpłaca zaliczkę, czyli 15 zł.

Dla przypomnienia post venara (organizatora):
30 zł to oczywiście cena jednego noclegu a mamy ich dwa więc każdy za zakwaterowanie winien liczyć się z kosztem 60 zł.
O zaliczce mowy nie było, ale mam do właścicielki dzwonić za tydzień by potwierdzić tą rezerwację więc myślę że jak każdy wpłaci kontrolnie 15 zł na poczet zaliczki to będzie ok. A do kiedy? Na chwilę obecną nie ma tematu zaliczki więc konkretna data nie nie jest istotna ale myślę, że do 20-go to uczciwy termin.
Co do wyżywienia to można skorzystać z oferty agro lub z kuchni, która jest dostępna i samemu coś pichcić.

Jeśli macie jakieś pytania to na każde odpowiem. Jeśli ktoś potrzebuje numer telefonu do mnie a jeszcze go nie ma to żaden problem. Podam na PW.
Pamiętajcie, żeby w w tytule przelewu podać nazwę użytkownika z portalu i że jest to zaliczka. Inaczej będę traktował to jako datek na portal (jeśli ktoś przy okazji wrzuci coś do kapelusza na portal nie będę narzekał). Przywiozę ze sobą na zlot drukowane wersje Lustra i Księgi Profesji, jeśli ktoś będzie chciał dla siebie taką wersję to poproszę co łaska na portal i wtedy z chęcią wręczę. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, więc decyduje kolejność wpłaty datku oraz jego wysokość. :P Postaram się jednak obdarować wszystkich darczyńców, jeśliby się nie udało to przy następnym wydruku wyślę pocztą.

Dla przypomnienia:
Jedziemy tu - https://e-turysta.net/gospodarstwo-agro ... 17637.html
cena to 30 zł za dobę bez jedzenia, jedziemy na dwie doby (piątek się zjeżdżamy), w sobotę gramy do upadłego. W niedzielę idziemy na zamek. To plan ramowy. Czyli kasa za wyjazd to 60 zł bez kosztów przejazdu i żarcia (jak już wspomniałem).
Kasę wpłacamy tutaj - http://www.krysztalyczasu.pl/viewpage.php?page_id=3

To chyba tyle z mojej strony. Z chęcią również usłyszałbym (najlepiej już po dopełnieniu formalności), kto jest MG i w jakim systemie oraz ilu graczy przewiduję i ilu ma już zgłoszonych. To ułatwiałoby mi, i pewnie nie tylko mi, gdzie można się dołączyć.

Jeśli chodzi o transport z Warszawy dogadamy w późniejszym terminie, ale proszę o info do venara, że jest taka potrzeba. Kto tego nie zrobi jedzie we własnym zakresie.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 13 stycznia 2015, 14:36

Kurde marzę by mnie żona puściła. Dzieciak jeszcze mały ale może się uda :)
Gdyby cudem jakowymś udało mi się pojechać to poprowadziłbym scenariusz do Conana - mecha Barbarians of Lemuria, prosta jak cep. Mógłbym też poprowadzić KC na Oku Yrhedesa.

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 13 stycznia 2015, 14:38

Spoko Mrufon, ja też jeszcze nie wiem czy mnie żona puści. Póki co nastawiam się pozytywnie i przygotowuje na SW dla 3-4 osób w tzw Rebelion Era.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 14 stycznia 2015, 16:17

Ok, więc dla klarowności powtórzę informacje:

Na Kryształkonie zjawię się i będę aktywny także jako MG do systemów:
Wilkołak: Apokalipsa; (Druga edycja)
DrecarE (system autorski w konwencji Heroic Fantasy);

Zakładam, iż nie prowadzę więcej niż 5 osób na sesji. Jeśli ktoś nie będzie miał postaci, a zechce grać na miejscu (zakładając, że znajdzie się dla niego miejsce w drużynie), będę dysponował kilkoma bohaterami do wyboru. Tak więc jakoś sobie poradzimy.

Jeśli znajdą się ponadto osoby zainteresowane światem mitów nordyckich, mogę poprowadzić ponadto system Heroic w realiach Eddy. Jest to jednak opcja poboczna - tak więc przygotuję się do niej tylko wtedy, gdy spotka się z pozytywnym przyjęciem.

Zainteresowanych proszę o zadawanie pytań, a chętnych do gry proszę o zgłaszanie się na PW w celu zrobienia postaci.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Knurion
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 22 grudnia 2014, 12:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Knurion » 14 stycznia 2015, 23:43

Mnie jako gracza interesują Warhammer, Wampir, Kryształy Czasu oraz Wilkołak. Chętnie porozmawiam lub spróbuję DrecarE.

Adannyel
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 10 września 2014, 10:42

Post autor: Adannyel » 15 stycznia 2015, 07:50

Ja jeszcze nie mam grafiku na luty. Wkrótce pewnie dostanę.
Lecz t? rozwa?cie smutn? okoliczno??:
Tacy poeci, jaka jest publiczno??!

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 15 stycznia 2015, 08:41

Ja najchętniej zagram w KCty. Wilkołaka bardzo lubię, ale to już raczej dla mnie pieśń przeszłości :). Tak jak pozostałe WoDy?

Never
Reactions:
Posty: 333
Rejestracja: 09 stycznia 2010, 00:07

Post autor: Never » 15 stycznia 2015, 16:14

Ja prowadzę Conana. Mecha D20 ulepszone 3.5. Prosta i realna, bardzo sympatyczna.

Sytem zbalansowany. Mogę prowadzić dla 6 osób. Najważniejszy jest klimat Hyperborei i muskułów Arnolda.

Zagram w dowolne RPG z naciskiem na KC;)

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 15 stycznia 2015, 22:03

No dobrze pierwszą zaliczkę już mam. Jedzie Denver z ekipą, czyli 4 osoby z Łodzi. Ewentualni łodzianie niech się do niego odzywają może będą mieli jakieś miejsca. I jeszcze pytanie do Denvera - wszyscy jako gracze, czy ewentualnie ktoś może poprowadzić i co?

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 15 stycznia 2015, 22:24

sami gracze czegoju, w tym jeden świeżak.
przykro mi, bo wiem, że jak zawsze jest z tym deficyt.
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 16 stycznia 2015, 08:53

Oj... mam dziwne przeczucie, że skończy się na planszówkach :).

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 16 stycznia 2015, 09:08

Nie wydaje mi się, spójrzcie na listę uczestników, jest tam kilku MG. Martwi mnie że Mastug się nie zapisał i nie widzę nikogo z Trójmiasta tym razem
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 16 stycznia 2015, 09:23

Martwi mnie że Mastug się nie zapisał
Niestety ostatni rok studiów daje się we znaki, ale następnego Kryształkonu już nie odpuszczę dwd;

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 16 stycznia 2015, 09:58

Ja mam taką nadzieję- bo mam chęć zagrać...

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 16 stycznia 2015, 10:50

jak to podsumował mój kumpel - "w razie czego będzie okazja napić się wspólnie piwa".

czy tam miodu :)
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

ODPOWIEDZ